Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Volumenowi dziękujemy

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 09.08.2005 21:03

archie napisał(a):
volumen napisał(a):
Danka napisał(a):Volumen jak tam po wczasach ?

pozdrawiam

Na moim koncie w banku "jesień średniowiecza", ale warto było... 2 tygodnie w raju. Peljasac, Korcula, Dubrownik, Mostar, 2 godziny w tunelu sv. Jure, pół godziny na Malej Kapeli i godzina na bramkach w Zagrzebiu. Poza bramkami resztę polecam 8)


Witaj Volumen,
gratuluje udanych wakacji,
mam prośbę napisz coś więcej i dkoładniej gdzie bywałeś? Jakie ceny?
W piątek też tam jedziemy.

Pozdrawiam
Artur

Tak na szybko, bo dokładniej postarm się jutro napisać: baza wypadowa Zuljana na Peljesacu. Kamp Sunce. Cena za 2 osoby (dzieciak gratis), namiot, samochód i lodówkę - 80 kun za dzień. Do tego 5% upustu za długi pobyt (14 nocy).
Wycieczki: Orebić, Korcula, Dubrownik, Mostar i trochę jazdy po Peljesacu - Potomje - po winko, Kuna (bez Żagla) - widoczki, Neum - troche zakupów, kilka płyt DVD z koncertami (Bijelo Dugme, 4ASA, Skoro, Parni Valjak).
Pozdrav
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 10.08.2005 14:30

volumen napisał(a):
archie napisał(a):
volumen napisał(a):
Danka napisał(a):Volumen jak tam po wczasach ?

pozdrawiam

Na moim koncie w banku "jesień średniowiecza", ale warto było... 2 tygodnie w raju. Peljasac, Korcula, Dubrownik, Mostar, 2 godziny w tunelu sv. Jure, pół godziny na Malej Kapeli i godzina na bramkach w Zagrzebiu. Poza bramkami resztę polecam 8)


Witaj Volumen,
gratuluje udanych wakacji,
mam prośbę napisz coś więcej i dkoładniej gdzie bywałeś? Jakie ceny?
W piątek też tam jedziemy.

Pozdrawiam

Artur

Tak na szybko, bo dokładniej postarm się jutro napisać: baza wypadowa Zuljana na Peljesacu. Kamp Sunce. Cena za 2 osoby (dzieciak gratis), namiot, samochód i lodówkę - 80 kun za dzień. Do tego 5% upustu za długi pobyt (14 nocy).
Wycieczki: Orebić, Korcula, Dubrownik, Mostar i trochę jazdy po Peljesacu - Potomje - po winko, Kuna (bez Żagla) - widoczki, Neum - troche zakupów, kilka płyt DVD z koncertami (Bijelo Dugme, 4ASA, Skoro, Parni Valjak).
Pozdrav



Też Cię witam Volumen i czekam na dłuzszą relację :D byłeś w pieknych miejscach - same perełki :D
:hut:

pzdr :papa: :papa:
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 10.08.2005 14:42

Diego M napisał(a):
Też Cię witam Volumen i czekam na dłuzszą relację :D byłeś w pieknych miejscach - same perełki :D
:hut:

pzdr :papa: :papa:

Witaj Diego M. Relacja jest już TU
Pozdrav
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 10.08.2005 15:01

Witaj Robercie cieszymy ,ze miłosc do Chorwacji nie mineła mimo pełnego sezonu.Mnie mineła miłosc do wysp.Jednak lad i tylko wypady jednodniowe na wyspy.Nie moge jednak ujac nic z Hvaru ,miasteczka jak w calej Chorwacji urokliwe, woda, woda cudowna ,na zachodnim wybrzeżu nie ma odprowadzanych scieków do morza, woda jest tak przezroczysta,ze bez maseczki patrzac widzsz dno na kilku metrach a nurkujac widzisz muszle w zasiegu ręki,a tu jeszcze z 5 metrów.Pozdrowienia dla rodzinki.
petris
mpi
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 11.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mpi » 07.09.2005 10:04

Pytanie o obudowy OTG:

Z tego co doczytałem to nie obsługują one formatu NTFS - no trudno...
Domyślam się że o wyborze folderu do zgrywania danych to nie mam co marzyć :) ale jak się zachowują te obudowy w przypadku kilku partycji na dysku? 80GB i Fat32 niestety zmusza do zainstalowania 3 partycji :D

I jeszcze jedno, czy jest jakiś przełącznik do zasilania: zewnętrzne/z USB?
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 07.09.2005 10:17

mpi napisał(a):Pytanie o obudowy OTG:

Z tego co doczytałem to nie obsługują one formatu NTFS - no trudno...
Domyślam się że o wyborze folderu do zgrywania danych to nie mam co marzyć :) ale jak się zachowują te obudowy w przypadku kilku partycji na dysku? 80GB i Fat32 niestety zmusza do zainstalowania 3 partycji :D

I jeszcze jedno, czy jest jakiś przełącznik do zasilania: zewnętrzne/z USB?

Myślę, że obudowa OTG Apacera rozwiąże wiele Twoich wątpliwości.
Są dwa modele:
CD211
CD311
Pozdrawiam
JoeF
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoeF » 07.09.2005 10:23

mpi napisał(a):Pytanie o obudowy OTG:

Moja obudowa (aluminiowa z zewnętrznym zasilaniem ale nie pamiętam jej typu) używa tylko pierwszej partycji na dysku 40GB... drugą mam tylko do przenoszenia danych pomiędzy komputerami.

Nie ma przełącznika zasilania... po prostu podłączam zewnętrzne zasilanie, gdy obudowa nie jest połączona z komputerem kablem USB.
To jest opcja, gdy kabel USB łączy ją z aparatem cyfrowym.
Nie ma żadnego wybierania folderów... po prostu każde zgrywanie (pełna karta 256MB to prawie 10 minut) tworzy nowy zanumerowany folder. Ja dla pewności każdą kartę zgrywałem po dwa razy... bo i tak miałem mnóstwo miejsca na dysku, w domu po sprawdzeniu skasowałem wszystkie parzyste numery folderów.

Jeżeli jest połączona kablem USB z komputerem, to nie potrzeba zasilania zewnętrznego.

Pozdrawiam
Józek
mpi
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 11.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mpi » 07.09.2005 10:41

dzięki Volumen, chyba ta obudowa spełni moje oczekiwania
heh prezentacja więcej pokazuje szczegółow niż instrukcja obsługi :D

szkoda tylko że nie uwzględnili zasilania z USB - z tego co się zorientowałem to jest albo zasilacz albo bateria. no coż do codziennego użytku trzeba będzie zwykłą obudowę używać a na wakacje OTG :)
mpi
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 11.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mpi » 07.09.2005 10:59

JoeF napisał(a):
mpi napisał(a):Pytanie o obudowy OTG:

Moja obudowa (aluminiowa z zewnętrznym zasilaniem ale nie pamiętam jej typu) używa tylko pierwszej partycji na dysku 40GB... drugą mam tylko do przenoszenia danych pomiędzy komputerami.

Nie ma przełącznika zasilania... po prostu podłączam zewnętrzne zasilanie, gdy obudowa nie jest połączona z komputerem kablem USB.
To jest opcja, gdy kabel USB łączy ją z aparatem cyfrowym.
Nie ma żadnego wybierania folderów... po prostu każde zgrywanie (pełna karta 256MB to prawie 10 minut) tworzy nowy zanumerowany folder. Ja dla pewności każdą kartę zgrywałem po dwa razy... bo i tak miałem mnóstwo miejsca na dysku, w domu po sprawdzeniu skasowałem wszystkie parzyste numery folderów.

Jeżeli jest połączona kablem USB z komputerem, to nie potrzeba zasilania zewnętrznego.

Pozdrawiam
Józek


dzięki, też jest to jakieś rozwiązanie zwłaszcza że pewnie tańsze
muszę teraz pomysleć :roll:
Poprzednia strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

cron
Volumenowi dziękujemy - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone