Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Volumenowi dziękujemy

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 27.07.2005 12:32

Mi również pomysł z browarami przypadł do gustu - może podam swój adres i Karlovacko dostanę pocztą?
Finestra
Croentuzjasta
Posty: 470
Dołączył(a): 11.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Finestra » 27.07.2005 15:17

Krystof napisał(a):(...)2. Finestra nie czytaj! Wiem, że na widok okazywanej wdzięczności, czy sympatii chce Ci się żygać :wink:
(...)


Przepraszam, a po co to napisałeś? Chcesz mnie sprowokować, czy podlizać się kolegom?

Rzygać to mi się chce jak widzę błędy ortograficzne.

Marcin
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 27.07.2005 15:36

1. to taki odruch bezwarunkowy - wciąż mi łazi po głowie lektura jednego z forumowych wątków, którego wolałbym w ogóle nie poznać - szybka reakcja, taki bodziec, zupełnie bezcelowo ...
2. co masz na myśli, pisząc o mdłościach na widok błędów? masz na myśli własne błędy? na przykład "żygać"?
Finestra
Croentuzjasta
Posty: 470
Dołączył(a): 11.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Finestra » 27.07.2005 15:49

Krystof napisał(a):1. to taki odruch bezwarunkowy - wciąż mi łazi po głowie lektura jednego z forumowych wątków, którego wolałbym w ogóle nie poznać - szybka reakcja, taki bodziec, zupełnie bezcelowo ...
2. co masz na myśli, pisząc o mdłościach na widok błędów? masz na myśli własne błędy? na przykład "żygać"?


żygać, rzygać ? bardziej to drugie. Ale, proszę Cię, nie szukaj taniego poklasku moim kosztem.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 27.07.2005 15:56

jasne, że to drugie
1. najpierw zrobiłem niechcący błąd
2. potem chciałem wprowadzić specjalnie zamieszanie

podoba mi się Twoja postawa - nie jesteś agresywny - więc, jeśli Cię uraziłem, przepraszam.
nie szukam taniego poklasku, bo jestem anonimowy. ten jeden powód już wystarcza, by tego nie robić. zrobiłem to w pełni automatycznie. i tyle. K.
Finestra
Croentuzjasta
Posty: 470
Dołączył(a): 11.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Finestra » 27.07.2005 18:39

Krystof napisał(a):jasne, że to drugie
1. najpierw zrobiłem niechcący błąd
2. potem chciałem wprowadzić specjalnie zamieszanie

podoba mi się Twoja postawa - nie jesteś agresywny - więc, jeśli Cię uraziłem, przepraszam.
nie szukam taniego poklasku, bo jestem anonimowy. ten jeden powód już wystarcza, by tego nie robić. zrobiłem to w pełni automatycznie. i tyle. K.


ok. No problem :)

Pozdrawiam,
Marcin
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 27.07.2005 18:49

odemnie oprócz krzynki tez całuski :D
karolka:)
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 25.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolka:) » 29.07.2005 00:38

VOLUŚ WRACAJ i zrób mi zdjęcie do nicka...:):) Jak toplesy?? :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 09.08.2005 19:06

Cieszę się Kristof, że "zaraziłeś" się fotobankiem. Mam nadzieję, że małe conieco z tych zdjęć ujawnisz światu :D

Całusy i skrzynki czcigodny Slapol przekazał. Trochę narzekał, że kłuje go mój zarost, ale przeżył 8)
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 09.08.2005 19:12

Volumen jak tam po wczasach ?

pozdrawiam
Dalmatinka
Cromaniak
Posty: 735
Dołączył(a): 19.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatinka » 09.08.2005 19:12

Hejka Volus:)))))
Witamy w realu :(
:D :D :D :D :!:
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 09.08.2005 19:16

Danka napisał(a):Volumen jak tam po wczasach ?

pozdrawiam

Na moim koncie w banku "jesień średniowiecza", ale warto było... 2 tygodnie w raju. Peljasac, Korcula, Dubrownik, Mostar, 2 godziny w tunelu sv. Jure, pół godziny na Malej Kapeli i godzina na bramkach w Zagrzebiu. Poza bramkami resztę polecam 8)
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 09.08.2005 19:18

Dalmatinka napisał(a):Hejka Volus:)))))
Witamy w realu :(
:D :D :D :D :!:

Hej Dal 8)
Real jest okrutny ;(
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 09.08.2005 19:26

volumen napisał(a):Cieszę się Kristof, że "zaraziłeś" się fotobankiem. Mam nadzieję, że małe conieco z tych zdjęć ujawnisz światu :D

Całusy i skrzynki czcigodny Slapol przekazał. Trochę narzekał, że kłuje go mój zarost, ale przeżył 8)

A krzynki czego przekazał? bo muszę mu oddać :D
archie
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 19.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) archie » 09.08.2005 19:44

volumen napisał(a):
Danka napisał(a):Volumen jak tam po wczasach ?

pozdrawiam

Na moim koncie w banku "jesień średniowiecza", ale warto było... 2 tygodnie w raju. Peljasac, Korcula, Dubrownik, Mostar, 2 godziny w tunelu sv. Jure, pół godziny na Malej Kapeli i godzina na bramkach w Zagrzebiu. Poza bramkami resztę polecam 8)


Witaj Volumen,
gratuluje udanych wakacji,
mam prośbę napisz coś więcej i dkoładniej gdzie bywałeś? Jakie ceny?
W piątek też tam jedziemy.

Pozdrawiam
Artur
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

cron
Volumenowi dziękujemy - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone