Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vodice + wycieczki, czyli I raz CRO samochodem 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 04.10.2012 14:50

Quecal napisał(a):W samych Vodicach spotkanie z opiekunami z biura (kwaterę rezerwowaliśmy przez Adrialin >>> http://www.adrialin.pl) . Mimo, że ekipa z drugiego autka jeszcze nie dotarła to dostaliśmy od razu oba mieszkanka i czekaliśmy na towarzyszy… Lokalizacja samego obiektu lepsza chyba być nie mogła (blisko plaży, blisko mariny, blisko sklepu – dosłownie wszystko pod nosem, klimatyzacja, parking na posiadłości ogrodzonej).

cdn...


Witam.
Mam pytanko - jaka była cena tych kwater bo wyglądają bardzo przyzwoicie?
Quecal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quecal » 04.10.2012 15:28

alladyndelscorcho napisał(a):
Quecal napisał(a):W samych Vodicach spotkanie z opiekunami z biura (kwaterę rezerwowaliśmy przez Adrialin >>> http://www.adrialin.pl) . Mimo, że ekipa z drugiego autka jeszcze nie dotarła to dostaliśmy od razu oba mieszkanka i czekaliśmy na towarzyszy… Lokalizacja samego obiektu lepsza chyba być nie mogła (blisko plaży, blisko mariny, blisko sklepu – dosłownie wszystko pod nosem, klimatyzacja, parking na posiadłości ogrodzonej).

cdn...


Witam.
Mam pytanko - jaka była cena tych kwater bo wyglądają bardzo przyzwoicie?


Witam tu masz linka dokładnie do naszej oferty.
http://www.adrialin.pl/Dom+wypoczynkowy ... a_399.html

Nasza cena za mieszkanie 4 osobowe (2 sypialnie, salon + kuchnia) 525E/tydź = daje 75E dziennie...
Może nie jest to najtańsza opcja - na forum piszą o przedziale 40-80E (z tych tańszych) ale lokalizacja fantastyczna wg mnie. Dosłownie wszędzie blisko, ale jednak lekko w zaciszu.
Jeżeli wybierasz się do Vodic to Polecam!

Wrazie jakiś pytań śmiało pisz otwarcie w temacie.
Pozdrawiam
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 04.10.2012 19:51

Chciałem tylko wiedzieć dla porównania. To była w miarę przyzwoita cena za takie warunki. Ciekawe za ile by było bez pośredników. Ja miałem straszny problem ze znalezieniem czegoś przyzwoitego w rozsądnej cenie i ostatecznie wylądowałem w tym samym miejscu co cztery lata temu, za te same pieniądze co za pierwszym razem a konkretnie w Pirovacu czyli 10 kilometrów od Vodic :) Szczegóły w mojej relacji, która się właśnie pisze:
pirovac-2012-czyli-nigdy-nie-mow-nigdy-t39411.html
U mnie koszt 60 EUR za apartament 4-osobowy z klimą i dużym balkonem w centrum na samym morzem. Do Vodic zrobiliśmy sobie wycieczkę. Będzie o tym również w mojej relacji. A Twoją z przyjemnością poczytałem. :papa:
Quecal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quecal » 05.10.2012 15:14

Cieszę się na wieść o tylu entuzjastach mojej wyprawy nie mniej jednak nie mogę żyć już tylko wspomnieniami tak więc zbliżamy się do końca relacji i trzeba planować kolejną - oczywiście również do Chorwacji! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio edytowano 05.10.2012 15:55 przez Quecal, łącznie edytowano 1 raz
Quecal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quecal » 05.10.2012 15:55

Kilka fotek z drogi powrotnej z Trogiru, a zarazem nasze ostatnie widoki na Chorwację...
Załączniki:
IMG_0940.jpg
IMG_0942.jpg
IMG_0943.jpg
IMG_0955.jpg
IMG_0958.jpg
IMG_0961.jpg
IMG_0965.jpg
IMG_0966.jpg
IMG_0969.jpg
IMG_0972.jpg
IMG_0974.jpg
IMG_0976.jpg
IMG_0977.jpg
IMG_0979.jpg
IMG_0980.jpg
IMG_0982.jpg
Quecal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quecal » 05.10.2012 15:57

Podsumowanie

Ten wyjazd był moim pierwszym do Chorwacji (zawsze leżała gdzieś tak z boku na mapie) i muszę przyznać podobnie jak większość forumowiczów wciągnęła mnie niesamowicie. Co prawda mam już za sobą wiele innych ciekawych wycieczek z młodszych lat tj. wybrzeżem Hiszpanii, Włoch i inne kraje, ale Chorwację jednak wyciągam na czołowe miejsce mojej listy TOP :oczko_usmiech:

Gdybym kiedykolwiek wybierał się jeszcze w okolice Sibenika to zdecydowanie ponownie wybrałbym Vodice, a najlepiej dodatkowo z tym samym lokum. Było naprawdę wspaniale i życzę każdemu takiej masy pozytywnych wspomnień z Cro wyprawy.

Nie ukrywam, że intensywnie śledzę Wasze relacje na forum, zbieram informacje i pocichutku już sobie sklejam kolejny wypadzik do Chorwacji na przyszłe wakacje i nawet zdradzę Wam swoje dwie opcje:
1. Wybrzeże Istrii (jakaś fajna mieścina na zachodzie) + wycieczki (okolice, Słowenia i Wenecja) :hut:
2. Makarska (docelowo) + wycieczki (okolice, BiH, a może i wypad do Czarnogóry) :hut:

Wszelkie pomocne relacje do moich dwóch wyborów bardzo mile widziane, choćby nawet linkowane inne relacje w tym temacie. Najważniejsze aby nie była to żadna mieścina spokojnej starości!!! Poszukuję miasteczka, które żyje od rana do nocy, plaże są pełne turystów, a cafejki, lokale i klimatyczne restauracje pełne ludzi zamykają dopiero późną nocą. Najlepszym przykładem są dla mnie właśnie Vodice i myślę, że w Makarskiej otrzymam to na co liczę, nie wiem jak wygląda sprawa na Istrii? Mam jeszcze troszkę czasu, a różnorodnych relacji na forum jest mnóstwo więc myślę, że uda mi się coś znaleźć :boss:


Pozdrawiam
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 05.10.2012 18:04

Fajna , szybka i rzeczowa relacja ! :D

Przeraziło mnie tylko to 8O 8O 8O 8O 8O
Obrazek

...i utwierdziło jeszcze bardziej w przekonaniu że do Cro nigdy w sezonie , tylko wrzesień ..... , no ale wiem że nie każdy może sobie na to pozwolić.
We wrześniu na twojej plaży był totalny luzik :oczko_usmiech:

Śledziłem twoją relację od początku , bo w Vodicach byłem w 2010 , czasem jak czytałem to myślałem - kurka depczą nam po piętach :) ....no ale , to normalne będąc w Vodicach , że trza wpaść na Krka , Trogiru itd.... :oczko_usmiech:

No cóż , co do twojego wyboru na przyszły rok , to samą Makarską bym odpuścił , mnie jakoś nie zachwyciła , może okolica tak , ale sama plaża nie specjalnie i tam w sezonie będzie luda na fulla , za to Tucepi polecam przez duże TAK! ....(no ale tam tyż dużo ludzi) i do Makarskiej z buta można bez problemu dojść sobie poszaleć.

O Tucepi i co warto z Tucepi jest np. w mojej relacji z 2011.

Pozdraw i udanych wakacji w 2013 r.

Mariusz :wink:
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 05.10.2012 20:25

Bzem w tych wszystkich miejscach. Przez Vodice przejeżdżałem kilka razy, ale ten tłum na plazy 8O . Jeszcze nie plażowałem w Cro w taki ścisku - no może tylko raz na Krk - u w Baśce.

Fajna relacja. Dopisujemy do listy jeszcze jednego zauroczonego Cro. :papa:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 05.10.2012 20:28

maniust napisał(a):Obrazek

:



Mój Ty Boże. Nigdy w życiu wypoczywać na takiej plaży. No chyba, że dziewuchy oglądać bez górnego odzienia to tak.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 05.10.2012 20:57

darek1 napisał(a):Mój Ty Boże. Nigdy w życiu wypoczywać na takiej plaży.

Trudno by wypoczynek w tym tłumie , zgiełku i hałasu nazwać wypoczynkiem....... 8O
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 05.10.2012 22:55

Quecal napisał(a):Podsumowanie

[...] Było naprawdę wspaniale i życzę każdemu takiej masy pozytywnych wspomnień z Cro wyprawy. [...]

[...] Najważniejsze aby nie była to żadna mieścina spokojnej starości!!! Poszukuję miasteczka, które żyje od rana do nocy, plaże są pełne turystów, a cafejki, lokale i klimatyczne restauracje pełne ludzi zamykają dopiero późną nocą. [...]

Pozdrawiam


Byłem chwilę w Vodicach w sierpniu ale jakoś mnie nie urzekły. Napiszę o tym w relacji, która właśnie powstaje. Tyle że to nie ma najmniejszego znaczenia, że mnie nie urzekły. Ważne jest, że TOBIE SIĘ PODOBAŁO! I o to chodzi.
Jeżeli Twoje kryteria wyboru miejsca wypoczynku są takie jak piszesz, to jestem 100% pewien, że Makarską będziesz zachwycony. Byłem tam kilka dni 9 lat temu. Wtedy byliśmy z moją obecną małżonką w podróży "przdślubnej" ;) i bardzo mi się podobało (zwłaszcza, że to była moja pierwsza wizyta w CRO). W tym roku też spędziłem jeden dzień w Makarskiej i to mi w zupełności wystarczyło. Nie mógł bym tam zostać dłużej. Ale teraz jestem żonaty i mam dwójkę dzieci więc gusta się trochę zmieniły i priorytety też ;) Pozdrawiam i do zobaczenia na forum :papa:
Quecal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quecal » 06.10.2012 16:35

Widzę, że wiele osób zaciekawił widok plaży w sezonie heh :oczko_usmiech:
Mnie się bardzo pobobał klimat "foczki przy foczce" do tego tuż za plażą bębniące muzyką knajpki i wierzecie mi bądź nie ale taki klimat jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem na wypoczynek w pełni tego słowa znaczeniu :mrgreen: Ale jak to się mówi - każdemu podoba się co innego. Ja akurat mieszkam w małej mieścinie - Zamość - i zdecydowanie nic tutaj się nie dziele, więc taka odskocznia od tej melancholii jest jak lekarstwo...

Maniust z miłą chęcią odwiedzę Twoją relację z Tucepi.

ruwado rzeczywiście Chorwacja mnie zauroczyła całkowicie.

darek1 powiem Ci, że dość sporo było na plaży kobietek topless - bliżej w kierunku Tribunj

alladyndelscorcho myślę, że trafiłeś w sedno w opinii co do mojego wyboru. Rzeczywiście jak już się ma dzieciaki to człowiek jadąc całą rodzinką wybiera inne priotytety, zdala od tego całego gwaru i zamętu. Póki co ten temat mam jeszcze przed sobą stąd moje wybory...

Dziękuję za odwiedziny w temacie.
Wszelkie pomocne informacje na temat "hucznego i tłocznego" miasteczka w Istrii - aktualne!

Pozdrawiam
Kamil
JankoL
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) JankoL » 08.10.2012 14:49

Byłem, widziałem i potwierdzam. Kamil napisał prawdę i tylko prawdę :wink:

A teraz czekam na jakieś ciekawe sugestie od bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów :hut:

Pozdrawiam
Quecal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quecal » 08.10.2012 15:15

JankoL fajnie, że dołączyłeś tzn. wciągasz się :mrgreen:
Dla przypomnienia JankoL reprezentuje często w relacji wspominaną ekipę z drugiego autka (większość zamieszczonych fotek jest od niego) wraz z małżonką i dzieciakami jak widać też nie narzeka :boss:

Podbijam poszukiwanie klimatycznego i "żywego" miasteczka w Istrii :hut:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 08.10.2012 16:31

Quecal napisał(a):Podbijam poszukiwanie klimatycznego i "żywego" miasteczka w Istrii :hut:

Klimatyczne to na pewno Rovinj bez dwóch zdań , ale czy żywe tak jak Makarska , Vodice to chyba raczej nie , no ale w sezonie tam nie byłem.
We wrześniu 2009 załapałem się na jakieś Święto wina.
Knajp , konob full ......... dyskotek chyba nie widziałem , albo nie zwracałem uwagi.

Poszukaj relacji z Rovinj jest ich sporo na Cropli ... :wink:

Pozdrav
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Vodice + wycieczki, czyli I raz CRO samochodem 2012 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone