Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ViniŚcie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Baton605
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 15.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baton605 » 12.09.2012 23:24

No i dojechałem :) - i stwierdzam Viniście jest super.
Tego szukałem: cisza, spokój, nie ma tłoku.

PS. lodziarnia rzeczywiście już zamknięta - ale lody są w kaktusie
PS1. przejazd przez góry to max ok 15 min. - nawigacja kłamie :) - 40 min. to z podziwianiem widoków
PS2. ok. 7 rano można nadal kupić rybki na grila

pozdrawiam
Szymuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 13.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymuś » 13.09.2012 23:13

Kłamie bardzo i do tego prowadzi w dół do miasteczka kiepską drogą. Pierwszy raz jak zjeżdżałem na takim rozwidleniu na górze poprowadziła w prawo w dół. Przejeżdża się tam bardzo wąskimi ulicami i wkracza na główną ulicę przy morzu obok kościoła. Jest to fatalna droga. Lepiej jest na owym rozwidleniu jechać prosto bo do końca praktycznie prowadzi dość szeroka droga i wyjeżdża się koło konoby Porat. Navi tego jakoś nie chciała łykać.
LordVader
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 23.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LordVader » 14.09.2012 13:42

Nie mogłeś tego wcześniej napisać? Nie telepałbym się tyle razy po tych dziurach koło kościoła ;P
Baton605
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 15.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baton605 » 14.09.2012 17:07

Szymuś napisał(a): Lepiej jest na owym rozwidleniu jechać prosto bo do końca praktycznie prowadzi dość szeroka droga i wyjeżdża się koło konoby Porat.


Z jednym małym wyjątkiem - narysowane 2 pasy, ale jakby był tylko jeden :):). Koło kościoła tylko 1 raz jechałem - ten pierwszy.
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 07.10.2012 14:20

Od mojego pobytu w Vinisce upłynęły juz prawie dwa miesiące. Brakuje mi tych miejsc.
Podzielę się z Wami tym, jak ja widziałem Vinisce.

A do mojego następnego wyjazdu do Cro jeszcze dlugie 205 dni....
Załączniki:
DSC05319-HDR(1)_Default.jpg
Sam dojazd do Vinisce jest niezapomniany!
DSC04925-HDR(1)_Default.jpg
Zatoka Vinisce
DSC05090-HDR(1)_Default.jpg
Widok z mojego tarasu
DSC06303-HDR(1)_Default.jpg
ten sam widok, ale o poranku...
DSC04713-HDR(1)_Default.jpg
DSC04712-HDR(1)_Default.jpg
DSC04815-HDR(1)_Default.jpg
DSC04556-HDR(1)_Default.jpg
DSC04674-HDR(1)_Default.jpg
DSC06216-HDR(1)_Default.jpg
DSC06221-HDR(1)_Default.jpg
kilka fotek z wieczornego spaceru...
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 07.10.2012 15:31

Byłem w tym roku w pobliskim Rażaniu(Stivasnica)i ze zwykłej ciekawości. odwiedziłem i Viniscie i kiepsko wypadło w zestawieniu z moim miejscem pobytu,ale to kwestia gustu.
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 07.10.2012 17:16

Pasjonat Chorwacji napisał(a):Od mojego pobytu w Vinisce upłynęły juz prawie dwa miesiące. Brakuje mi tych miejsc.
Podzielę się z Wami tym, jak ja widziałem Vinisce.

A do mojego następnego wyjazdu do Cro jeszcze dlugie 205 dni....


Jak zwykle :wink: ......świetne fotki :D
Będzie coś więcej, czy to ma mi na zimę wystarczyć :wink: :lol:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 07.10.2012 19:41

Fajna ta miejscowość Viniście. Tylko wątrobę trzeba byłoby zmienić jadąc ze szwagrem, kolegą z pracy. No cóż, coś trzeba robić na odludziu. Prawda Miecia ???
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 07.10.2012 20:02

darek1 napisał(a):Fajna ta miejscowość Viniście. Tylko wątrobę trzeba byłoby zmienić jadąc ze szwagrem, kolegą z pracy. No cóż, coś trzeba robić na odludziu. Prawda Miecia ???


Trzeba było sobie lepsze towarzystwo wybrać :lol:
Ja się nie nudziłam :P
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 07.10.2012 20:25

Miecia napisał(a):
darek1 napisał(a):Fajna ta miejscowość Viniście. Tylko wątrobę trzeba byłoby zmienić jadąc ze szwagrem, kolegą z pracy. No cóż, coś trzeba robić na odludziu. Prawda Miecia ???


Trzeba było sobie lepsze towarzystwo wybrać :lol:
Ja się nie nudziłam :P



Wiem Miecia poznałaś bogatego południowca. Poszalałaś, nic nie wydałaś. Ty Miecia to potrafisz ustawić się w życiu. Mi pozostało tylko rakiję pić pod Arbuza nad brzegiem pięknej zatoki i kryć się pod parasolamil obcych nieznanych kobiet przed żoną. Uprzedzam,że były to bidne kobiety. Całe szczęście, że nie chciały zamawiać niczego w Barze. Tego by jeszcze brakowało. Pozdrawiam
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 07.10.2012 20:30

darek1 napisał(a):Wiem Miecia poznałaś bogatego południowca.Poszalałaś, nic nie wydałaś.Ty Miecia to potrafisz ustawić się w życiu. Mi pozostało tylko rakiję pić pod Arbuza nad brzegiem pięknej zatoki i kryć się pod parasolamil obcych nieznanych kobiet przed żoną. Uprzedzam,że były to bidne kobiety. Całe szczęście, że nic nie chciały zamawiać nieczego w Barze. Tego by jeszcze brakowało. Pozdrawiam


Tak, tak.....już dążyłam się zorientować, że z Cibie zazdrośnik, skąpiec.....no już nie wspomnę o tym piciu rakiji.....i to pewnie też na czyjś koszt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 07.10.2012 20:33

Miecia napisał(a):
darek1 napisał(a):Wiem Miecia poznałaś bogatego południowca.Poszalałaś, nic nie wydałaś.Ty Miecia to potrafisz ustawić się w życiu. Mi pozostało tylko rakiję pić pod Arbuza nad brzegiem pięknej zatoki i kryć się pod parasolamil obcych nieznanych kobiet przed żoną. Uprzedzam,że były to bidne kobiety. Całe szczęście, że nic nie chciały zamawiać nieczego w Barze. Tego by jeszcze brakowało. Pozdrawiam


Tak, tak.....już dążyłam się zorientować, że z Cibie zazdrośnik, skąpiec.....no już nie wspomnę o tym piciu rakiji.....i to pewnie też na czyjś koszt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Skąd wiedziałaś,że na koszt szwagra i kolegi 8O 8O 8O
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 07.10.2012 20:38

darek1 napisał(a):
Skąd wiedziałaś,że na koszt szwagra i kolegi 8O 8O 8O


Wywiad działa :wink: ....ale cicho sza :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 07.10.2012 20:51

Miecia napisał(a):
darek1 napisał(a):
Skąd wiedziałaś,że na koszt szwagra i kolegi 8O 8O 8O


Wywiad działa :wink: ....ale cicho sza :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Pewnie obserwowałaś z daleka z Baru z siedząc przy stoliku z bogatym południowcem popijając drink vinisce.
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 07.10.2012 20:55

darek1 napisał(a):
Pewnie obserwowałaś z daleka z Baru z siedząc przy stoliku z bogatym południowcem popijając drink vinisce.


Wiesz, że pewnych szczegółów nie powinno się ujawniać :wink: :lol: :lol: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone