Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Ursić

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marek i Ania
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 14.09.2010
Villa Ursić

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek i Ania » 29.06.2012 22:56

Szukałem i nie znalazłem i stąd nowy temat.

Ktokolwiek był w tym apartamencie lub w pobliżu proszę o informacje!
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Wybieramy się we wrześniu. Mile widziane uwagi do lokalizacji.
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 30.06.2012 11:13

Dobry wybór , piękne miejsce. Ale to jest kwestia gustu. Bardzo często tam spacerowałem z Synkiem w zeszłym roku . Cóż, jeśli chodzi o tą willę to na pewno troszkę wysiłku będzie wymagał powrót z plaży, w tym miejscu jest stromo,ale takie są uroki Breli. Niedaleko jest plaża Soline ,bardzo przyjemna. a jeszcze dalej na północ Dugi Rat ( super miejsce, często tam plażowałem) , a jeszcze dalej słynne w całym świecie Podrace. Lokalizacja jest dobra , ze względu na bliskość Baśki Vody , w której wieczorami po prostu więcej dzieje się. Ale to już zależy od tego , czego szukacie. Generalnie mi ta okolica bardzo przypadła do gustu.
p.s. przy okazji przejrzałem sobie fotki i chyba tam wrócę w tym roku również:P
Marek i Ania
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 14.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek i Ania » 30.06.2012 11:17

Dziękuję za odpowiedź. My jedziemy z Poznania we dwoje i potrzebujemy tarasu z widokiem na wodę :) i kawałek miejsca do zaparkowania. Wspinaczka wskazana :)
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 30.06.2012 11:24

Można wiedzieć kiedy dokładnie jedziecie? Hmm.... ja wyruszam z pod Piły około 3 września w te okolice. Nie wiem gdzie dokładnie , bo zawsze jadę w ciemno-)
p.s. mam parę fotek z okolicy jak chcecie to podeślę na pocztę.
Marek i Ania
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 14.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek i Ania » 30.06.2012 11:34

Jedziemy w pierwszy weekend września (taki jest plan jeszcze do przemyślenia). A fotki poprosimy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ravel
Croentuzjasta
Posty: 188
Dołączył(a): 09.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ravel » 04.06.2013 13:20

Zastanawiam się czy jechać tam już w tą sobotę 08.06 i bardzo prosiłbym o podpowiedź na temat tej kwatery czy to dobra lokalizacja na wypoczynek z rodzicami w starszym wieku (65 i 68 lat), ile jest mniej więcej stopni do plaży - sama kwatera jest już na drugim piętrze. Czy nie jest za blisko centrum (nie jest za głośno) i ogólnie czy fajni są właściciele :)
pusiadela
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pusiadela » 20.04.2016 08:29

dzień dobry,
chciałabym "podbić" wątek odnośnie Villi Ursic.
wybieram się w tym roku i chętnie poznam opinię tych, którzy ją odwiedzili :)
Jaceł
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaceł » 20.04.2016 17:06

.... a jak z cenami? Na ich stronie nie ma żadnych informacji ...

J.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.04.2016 19:00

Jaceł napisał(a):.... a jak z cenami? Na ich stronie nie ma żadnych informacji ...

J.

Jest kontakt do właściciela - trzeba zapytać osobiście jakie wolne terminy i jaka cena.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone