Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Šiša - Primošten

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
karol998
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.01.2020
Villa Šiša - Primošten

Nieprzeczytany postnapisał(a) karol998 » 21.01.2020 16:46

Witam.
Jestem tu nowy, ale forum przeglądam od kilku miesięcy. Wybieramy się w lipcu do Chorwacji i planujemy pobyt w Primošten.
Póki co znaleźliśmy nocleg w Villa Šiša

Czy ktoś z forumowiczów zna to miejsce?
Będę wdzięczny za wasze opinie.
Pozdrawiam wszystkich
Karpatka1
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 13.03.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karpatka1 » 02.02.2020 13:38

W samej willi nie byłam, ale tuż obok. Jak dla mnie - lokalizacja bardzo ok. Uliczka pod domem jest jednokierunkowa (od centrum miasta), od plaży oddziela ją jeszcze chodnik i wydzielone miejsca parkingowe. Ruch nie jest porażający (byliśmy w sierpniu), w nocy cisza. Tuż obok jest market, kawałek dalej całodobowa piekarnia, stoiska w warzywami i owocami oraz symboliczny "targ" rybny. Do centrum 5 minut spaceru, tyle samo na główną, szeroką plażę Raduca. My zrezygnowaliśmy z niej całkowicie, bo miejsca na naszej plaży pod domem było pod dostatkiem, choć jest to wąska pas kamieni (ale trzy rzędy materacy spokojnie wchodzą i nikt nikomu na plecach nie leży). Zejście do wody łagodne, woda kryształ. Jeżowce owszem, były, ale głębiej. Generalnie Primosten to moje pierwsze zetknięcie z CRO, ale na tyle skuteczne, że w tym roku też tam wracamy :wink:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Villa Šiša - Primošten
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone