Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Melia, Ivan Dolac

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 07.03.2016 15:32

kinreh napisał(a):na wszelki wypadek tam nie pojadę ;)

Na pewno, bo tam już praktycznie nie ma miejsca :wink:
kinreh
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kinreh » 07.03.2016 15:48

w drugiej połowie lipca jeszcze jest :)
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 07.03.2016 21:27

znam tylko trzy osoby z forum które tam były
ja już się wypowiedziałem, pozostałe dwie ...
ancys55
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 08.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ancys55 » 18.03.2016 17:47

Witam
Mam pytanie odnośnie villi Conte w Ivan Dolac. Wybieramy się tam w lipcu z dzieckiem. Trochę ciężko korespondowało mi się z właścicielami stąd pytanie czy jest to pewna miejscówka i polecana?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 19.03.2016 12:09

ancys55 napisał(a):Witam
Mam pytanie odnośnie villi Conte w Ivan Dolac. Wybieramy się tam w lipcu z dzieckiem. Trochę ciężko korespondowało mi się z właścicielami stąd pytanie czy jest to pewna miejscówka i polecana?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

to bardzo dobra miejscówka, dużo miejsca wokół dla dzieciaków
poczytaj relacje z ID, kilka osób mieszkało w tym domu: Iza&Krzysiek, Zosia i Piotrek, ArliJ, inni
powodzenia
Helka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Helka » 28.08.2016 21:19

Mogę coś powiedzieć na temat Villi Melia. Byłam tam z rodziną w 2011 roku. Można jechać śmiało. Właścicielka bardzo miła, a apartamenty rewelacyjnie wyposażone. W kuchni nie brakowało niczego. Wszelkie naczynia, duża lodówka, mikrofalówka, zmywarka, toster, wyciskacz do czosnku, korkociąg, miski, mikser, piekarnik. Wino i lawenda na przywitanie. Wspominam bardzo pozytywnie. Hvar - po tej stronie wyspy, tzn. za tunelem Pitve - jak dla mnie, najpiękniejsze miejsce na Ziemi. do Ivan Dolac wracam za rok, po 6 latach. Już rezerwuję apartament. Z tym, że przy samym morzu. Z Arpiny niestety nikt nie odpowiada na mojego maila. Ale mam coś na oku. Pozdrawiam.
szery
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) szery » 23.08.2017 18:01

Byłem w tym roku w tej villi w 3 rodziny i nie polecam ze wzgl na właścicielkę.Warunki bardzo dobre ale właścicielka ogólnie nastawiona na kasę,w dzień przyjazdu jeszcze zanim się rozpakowaliśmy przyszła po pieniądze z góry za pobyt i po kaucję 150 euro na pokrycie ewentualnych szkód,obowiązuje regulamin jak w wojsku wywieszony w pokojach mimo że na internecie go nie ma Ogólnie mało sympatyczna i mało kontaktowa osoba,nawet sąsiedzi z villi Conte u których zamówiliśmy kolację śmiali się z niej,a ha grill jest ale przy samej fidze więc rozpalenie go i nie spalenie drzewa graniczy z cudem.Sjesta jest między 14-17 więc kiedyś podczas obiady kiedy włączyliśmy muzykę pani za karę wyłączyła wi-fi Ta Villa jest może odpowiednia dla rodziny z małymi dziećmi które chodzą wcześnie spać albo dla emerytów.
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 23.08.2017 22:27

szery napisał(a):Ta Villa jest może odpowiednia dla rodziny z małymi dziećmi które chodzą wcześnie spać albo dla emerytów.

to ja się zaliczam do emerytów :D
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 23.08.2017 22:33

m@rek napisał(a):
szery napisał(a):Ta Villa jest może odpowiednia dla rodziny z małymi dziećmi które chodzą wcześnie spać albo dla emerytów.

to ja się zaliczam do emerytów :D

To ja może do dzieci :mrgreen:
.....w sumie młody jestem :roll: :oczko_usmiech:
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 23.08.2017 22:37

lotnikwsk napisał(a):To ja może do dzieci :mrgreen:
.....w sumie młody jestem :roll: :oczko_usmiech:

jak to 8O
Twoje dzieci starsze od moich :wink: :lol:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 24.08.2017 21:58

m@rek napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):To ja może do dzieci :mrgreen:
.....w sumie młody jestem :roll: :oczko_usmiech:

jak to 8O
Twoje dzieci starsze od moich :wink: :lol:

.....eeeeee tam ja wcześniej zacząłem :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Bartek K.
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 22.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek K. » 11.09.2017 19:47

Witam . Tez byłem w Villa Melia w lipcu , może aż tak drastycznie nie bylo jak opisujesz , ale po kasę "szefowa" przyszła po godzinie od przyjazdu , jeszcze sie z tym nie spotkalem podczas 9 pobytow w Cro , ale ok. O kaucji 150 euro wyczytalem w regulaminie , nie upomniala sie o nia . Ogólnie rzeczywiscie malo sympatyczna . Spotkalismy sie tylko kilka razy . Bylismy w 2 rodziny w apartamentach na dole . Wifi o 23 zostało wylaczane tak jak napisane w regulaminie , " następowala cisza nocna" . Ogólnie apartamenty bardzo dobrze wyposazone . Byłem w ID pierwszy raz , mega pozytywne miejsce , z tym ze na plazy głownej tłumy ludzi , a tego sie nie spodziewałem , na całe szczescie jest tam mnostwo mniejszych plazyczek na których stacjonowalismy .
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Villa Melia, Ivan Dolac - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone