Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa JULIJA - Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sylwia.8
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.02.2014
Villa JULIJA - Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwia.8 » 17.02.2014 09:49

Witam. Pierwszy raz wybieramy się na wakacje do Chorwacji. Szukałam apartamentu bezpośrednio do właścicieli i z kilkunastu ofert wybraliśmy jedną. Nie wiem czy moge wpisywać nazwe tego Apartamentu ( jestem nowa na forum) wiec proszę o wyrozumiałość. Nazywa się Villi JULIJA w Breli, może ktoś mogły coś powiedzieć o tym domku, właścicielach itp. Z góry dziękuje.
sylwia.8
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwia.8 » 05.05.2014 08:51

witam jeszcze raz. Podnoszę, bo dalej jestem bardzo ciekawa czy ktos przypadkiem nie był w tym apart. albo chociaż w tej okolicy. Apartment mieści się na ul. frankopanska . Jak by ktoś mógł coś powiedzieć nawet o samej okolicy, ulicy czy jest np. głośno czy daleko do jakiegoś małego sklepiku z bułeczkami na śniadanie itp.
:D
Sylwia
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sylwia.8
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwia.8 » 19.06.2014 08:20

Witam ponownie. wyjazd juz za tydzien i może znajdzie się jakas dobra dusza ktora cos powie o tym apartamencie?
Sylwia
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1884
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 19.06.2014 08:42

sylwia.8 napisał(a):Witam ponownie. wyjazd juz za tydzien i może znajdzie się jakas dobra dusza ktora cos powie o tym apartamencie?
Sylwia
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Apartamentu nie znam, ale ulica na której się znajduje położona jest tuz przy centrum a więc żadnego problemu z zaopatrzeniem nie będzie. Okolica jest dość gęsto zabudowana, ale spokojna. A odległości są takie, że w pół godziny zrobisz rozpoznanie co do położenia najważniejszych miejsc.
A poza tym to nie ma się czym martwić. Brela to wspaniałe miejsce. Niektórzy mówią, że po pierwszym pobycie w Breli zawsze do niej wracają. Ja byłem dwa tygodnie w Breli Ščit i kombinuję jak tam wrócić choć na tydzień.
Nawet gdyby apartament nie spełniał wszystkich Twoich wymagań, to Brelą bedziesz zachwycona.
Zazdroszczę, i życzę wspaniałego wypoczynku.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 19.06.2014 09:27

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link , do niego będziesz miała chyba najbliżej,
z-byszek dobrze opisał Ci okolicę - ścisłe centrum, do wszystkich potrzeb blisko - dom przy domu, ulica dość ruchliwa i często słuchać skutery, ale da się przeżyć :wink:
z tego rejonu w sezonie do jakiejś spokojnej, ustronnej plaży jest kawałek, ale jedziesz niedługo więc na głównej lub Punta Rata nie będzie tłoku, ale zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link trzeba zrobić (można zaraz za portem plażować w stronę BV, ale mi to nie odpowiadało)

polecam wieczorne przejścia promenadą do samej Jarduli
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 19.06.2014 10:48

jak lubisz tłok na plazy to rezerwuj,
natomiast wszedzie blisko
inka 777
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) inka 777 » 26.04.2015 05:51

Witam podbija temat Sylwia proszę napisz jak było w tej Villi Julija wybieram się tam . Czy właściciele są ok , czy lokalizacja jest w porządku, bardzo stromo , czy parking jest blisko Villi. Proszę napisz jak najszybciej bo jestem na etapie wysłania zaliczki. Pozdrawiam serdecznie Iwona.
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 25.11.2015 21:36

możecie mi napisać ile tam mniej więcej w sezonie kosztuje ap 2+1:) i jak było już na miejscu?
inka 777
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) inka 777 » 29.11.2015 14:48

Ja byłam w apartamencie 2+2 i płaciłam 80E w sierpniu. Miejsce jest super blisko do plaży, właściciel miły, nie narzuca się, mieszkanie wyposażone we wszystko co jest potrzebne, czysto. Gorąco polecam.
Pozdrawiam Iwona.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone