Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Villa AnRi Brela Biokovska 21 - kto był?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lidia_no
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) lidia_no » 23.03.2008 14:15

Wybieram się w sierpniu do tego apartamentu z rodziną. Jeśli ktoś z Was tam był proszę o info
Pozdrawiam
larysa
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) larysa » 14.04.2008 13:21

Ja też wybieram się do tego apartamentu z tym, że w lipcu. Czy udało sie może pani cokolwiek dowiedzieć na temat tej willi. Bardzo będę wdzięczna za jakieś informacje.
Jack66
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jack66 » 14.04.2008 13:43

Mieszkałem w tych aprt. w 2006 roku - czystość w apartamentach to chyba ich pasja , do morza niedaleko. Było bardzo miło - nie wylejcie na materac w łóżku żadnego napoju , bo trzeba zwracać za nowy materac!!! zdażyło się to szwagrowi.
larysa
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) larysa » 14.04.2008 14:03

Czy może ma pan jakieś zdjęcia tego obiektu, Biokovskiej oraz Breli. Jedziemy z dziećmi - więc mam pytanie jakie jest zejście do morza płytkie czy też od razu głębia?Jak wygląda plaża w Soline czy jest wąska, szeroka?

Będę wdzięczna za odpowiedź.
Sabina_wawa
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sabina_wawa » 04.03.2011 12:46

Witam,
czy ktoś był ostatnio w tym apartamencie?
w jakiej części Breli się znajduje (bo coś mapy nie znajdują mi tej ulicy..)
Wiktoria
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiktoria » 04.02.2014 10:36

Wyciągnę wątek :)

Kto był na ul. Biokovskiej?
Widzę na google maps , że ona idzie w górę od skrzyżowania ulic Put Solina z Frakopanską.

Czy to jest bardzo strome podejście? Ile się idzie na koniec tej ulicy (czyli tam gdzie jest Villa AnRi) ?

Czy stamtąd jest inne zejście? Na mapie widać jakieś schody idące od Put Solina do Bartola Kasica -przechodzą właśnie obok końca ul.Biokovskiej. Ale ciekawa jestem czy z Biokovskiej jest dojście na te schody?
Czy jest jakiś skrót na plażę czy idzie się tylko ulicą?

No i ile się idzie w jedną a ile w drugą stronę? ;)

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
jamroze7
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamroze7 » 10.02.2014 14:53

Witam. Wcześniej czytałam o apartamencie na Biokovskiej i z tego co tam przeczytałam jest dużo schodów do pokonania.Mnie interesuje czy z plaży można znaleźć drogę wolną od schodów lub czy można sobie tak ułożyć powrót z plaży,żeby nie były tylko schody...do apartamentu na ulicy Biokovskiej. Pozdrawiam :)
Wiktoria
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiktoria » 28.07.2014 17:22

może komuś kiedyś się przyda.
byliśmy w Breli na ulicy Biokovskiej.
rzeczywiście wejście pod górkę ale my nie mieliśmy żadnych schodów. na samej górze Biokovskiej stoi Villa AnRi i obok niej są schody. niemniej jednak nie wiem gdzie prowadzą, czy tam wyżej dalej jest Biokovska.
zejście Biokovską do skrzyżowania z Frakopańską a potem uliczką w dół do samej plaży. tu można kawałek schodami koło hotelu jakby komuś zależało
podsumowując: wejście strome ale z każdym dniem wchodzi się coraz lepiej. do tego darmowy fitness
martynamajcher
Autostopowicz
apartamenty w Makarskiej ulica Biokovska

Nieprzeczytany postnapisał(a) martynamajcher » 19.03.2015 09:38

witam Wszystkich forumowiczów Chciałam poprosić o opinię na temat apartamnentów zlokalizowanych w Makarskiej ulica Biokovska Jesli ktos wie lub kiedyś był proszę o opinię, Dziękuje i pozdrawiam
Karinuska
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karinuska » 06.07.2016 08:56

Witam wszystkich Forumowiczow,
jesli chodzi o ulice Biokovska w Breli, to jest to stroma ulica, caly czas idzie sie ta ulica pod stromą gorke-wjazd autem tylko na jedynce.Obok apartamentu prowadza schodki, w gore do innych apartamentow wyzej polozonych oraz na przystanek autobusowy w strone Splitu/Omisu.
Apartament ANRi:
PLUSY:
- jest bardzo czysty i zadbany:bardzo ladnie pachnie,reczniki sa wymieniane czesto
- duzo zieleni wokol,
- spokojna okolica, z dala od zgielku ulicy
- ladny widok na morze
- blisko do centrum i nie daleko do plazy
- wlasciele spokojni ,mili,nie narzucajacy sie
MINUS: JEDEN WIELKI!
-powrot do apartamentu bardzo wyczerpujacy,ale jak ktos jest aktywny i mu to nie przeszkadza to polecam;)
sledzik1975
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) sledzik1975 » 06.07.2016 21:39

Bylismy tam 4 lata temu, plusy to cisza, czysty apartament az do przesady, minusy mocno do gory i starsza pani, ktora notorycznie pod nasza nieobecnosc wchodzila do apartamentow i wylaczala klimatyzacje, w pewnym momencie stalo to sie meczace i nie robila tak tylko nam ale rowniez mieszkajacym obok Niemcom, wiec wszystkie nacje traktowane jednakowa. Acha jeszcze jeden plus, jakies 15 metrow nizej w garazu same lokalne procentowe specjaly.
adamr20
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamr20 » 24.03.2017 19:48

Witam czy ktoś ma jeszcze jakąś opinię odnośnie tej ulicy albo apartamentu Anri ?? Ceny jakie płacił w danym okresie itp. Pozdrawiam :-)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019