Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Aida Ravni

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
esia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.03.2016
Villa Aida Ravni

Nieprzeczytany postnapisał(a) esia » 01.04.2016 19:30

Zna ktoś to miejsce? Próbowałam wyszukać o nich opinie, ale bezskutecznie. Po zeszłorocznych oszustwach znad polskiego morza wolałabym nie jechać w niesprawdzone miejsce. Był ktoś tam? Widział?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.04.2016 11:01

Ale wiesz, że ta Aida jest nie w samym Ravni, ale już raczej w Drenje, do najbliższej dzikiej zatoczki pieszo spory kawałek, a do samego Ravni na plażę lepiej podjechać autem?
Opinii niestety nie mam, nie mieszkałam tam, ale kiedyś przyjrzałam się dość dokładnie położeniu, bo mnie zainteresowała.
Są na facebooku - czytałaś tam opinie?
esia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) esia » 02.04.2016 22:13

Tak, wiem. Oglądałam lokalizację na google maps gdzie wygląda na to że do plaży trzeba dojść przez jakieś tereny zielone. Właściciel natomiast pisał, że plaża jest blisko, tyle że dojście nie jest łatwe (w sensie górki-dołki). Wspominał też, że inną opcją jest właśnie plaża w Ravni, gdzie trzeba dojechać autem. Właśnie chciałabym dowiedzieć się jak to wygląda naprawdę :)
Na facebooku są, ale jest tylko jedna recenzja z opisem.
kasia_kasia
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.10.2017
Re: Villa Aida Drenje/Ravni

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia_kasia » 11.10.2017 19:02

Byłam wraz z rodziną w końcu czerwca 2017 roku w Villi Aida i tak jak pisze kolega jest ona we wiosce Drenje. Pozostały mi wyłącznie pozytywne uczucia. Gospodarz Izo okazał się wyjątkowo otwartym, gościnnym i dobrym człowiekiem. Pierwszy raz spotkałam się z TAKIM przyjęciem. Powitał nas poczęstunkiem, wieczorem zorganizował grilla dla nas przygotowując lokalne pyszności. W trakcie pobytu otaczał nas troską i opieką - czuliśmy się jak w domu. Apartament bardzo czysty, przestronny i wygodny, w pełni wyposażony, z tarasem i wyjściem do ogrodu. Auto parkowaliśmy tuż pod domem. Okolica obfitująca w liczne pagórki. Przywiezienie ze sobą rowerów okazało się pomyłką - nie sposób było nam - osobom z przeciętną wytrzymałością podjeżdżać na te wzniesienia. Za to widoki przepiękne - dużo sosnowych lasów, pięknie pachnących. Do morza trzeba było dojść około 20-30 minut przez las mocno z górki, lub dojechać do pobliskiego Ravni, gdzie plaża była bardziej komercyjna i zaludniona. Okolica bogata w małe zatoczki ukryte wśród zieleni, prawie nie uczęszczane, do których jednak trzeba było kawałek dojść. Urokliwe miejsce, które serdecznie polecam.
Załączniki:
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Gdyby komuś byłoby za ciasno pod prysznicem w domu.
5.jpg
Tędy do najbliższej plaży od drogi głównej. Zejście komfortowe,ale jest jeszcze jedna ścieżka na tę samą plażę zaraz przy Villi ,ale jej końcowy odcinek mocno stromy raczej nie dla dzieci,ale sama ścieżka bardzo urokliwa.
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
Plaża JADRINA zdjęcie zrobione od strony ścieżki, która ma początek przy Villi.
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
16.jpg
15.jpg
Skrzyżowanie w Crni z kapliczką.
20.jpg
Początek miejscowości od strony Labin,Drenje.
19.jpg
Tędy na plażę.Ale jest jeszcze jedno zejście troszkę dalej w kierunku Ravni przy białej kapliczce z krzyżem i stacjach trafo w lewo.Można zjechać autem ale wysoko zawieszonym i najlepiej z napędem 4X4.
18.jpg
Tutaj można obejrzeć najbogatszą florę morską w okolicy.
17.jpg
21.jpg
Plaża w Ravni. Od wjazdu w lewo w kierunku baru kamyczki,w prawo plaże betonowe,jednak jak pójdziemy troszkę dalej za plażyczką gdzie można plażować z psami,wąską ścieżka pomiędzy kamieniami dojdziemy do kolejnej niedużej lecz urokliwej plaży.
25.jpg
24.jpg
23.jpg
Plaża w Koromaćno. Można do niej dojechać autem wysoko zawieszonym od strony kamieniołomu,jednak końcowy etap leśną ścieżką w prawo jest oznaczenie musimy zejść pieszo.
22.jpg
27.jpg
Zjazd ku kolejnej plaży w okolicy.
26.jpg
Tu też dojedziemy odpowiednim autem, ale od strony Sveta Marina. Uwaga stromy zjazd na samą plażę.Jadąc z Drenje w kierunku Labin przy kapliczce w Crni (Foto wyżej) skręcamy w prawo w kierunku Sv.Marina.Przed Sv.Marina gdzie droga ostro skręca w lewo w tym miejscu jest punkt widokowy, w prawo odchodzi droga szutrowa w las ,ona doprowadzi nas do tej plaży.Możemy też tu dojść pieszo w ramach dłuższego spaceru ścieżką od strony Drenje. Zejście na tą plażę z drogi głównej też jest oznaczone tabliczką tylko jest ona zarośnięta w krzakach i mało widoczna.
32.jpg
31.jpg
Ku Latarni w punkcie zwanym Crna Punta.
30.jpg
29.jpg
28.jpg
Sama Latarnia mieści się na terenie prywatnej posesji.Informują nas o tym stosowne tabliczki.
36.jpg
35.jpg
34.jpg
Widok ze szczytu wzniesienia od strony Skitaća w kierunku Ravni,Drenje,Labin,w oddali widoczny Rabac.
33.jpg
I w drugą stronę na Cres.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone