Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Velebit + Plitvicka jezera

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 15.05.2011 23:35

Franz napisał(a):Miło, że znowu jesteś. :)


:D

Wracam uparcie jak ten zły szeląg. :wink:

Franz napisał(a):/Bardzo się cieszę, że się udało. :D Nikomu nie mów, że to nie Twoje zdjęcie i będzie OK. ;)

:lol:
Nie przejdzie... :lol: - ja kłamać nie umiem... :cry: - ale cieszę się, :D bo super się wkomponowało w całość - jak znajdę to wyślę Ci na maila fotki, bo jak przyszła to zrobiłam parę specjalnie, żeby Ci pokazać, tylko diabli nie wiem gdzie zapisałam :? - ale to normalne u mnie... znajdą się jak ich szukać nie będę... :lol

Franz napisał(a):Nadszedł definitywny koniec.

Ale już taki koniec - koniec... - czy jeszcze coś będziesz dopisywał, bo nie wiem, czy to już ten czas na podziękowania? Żebym się za wcześnie nie wyrwała... :wink:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 16.05.2011 09:23

Joanka23 napisał(a):Ale już taki koniec - koniec...?

Koniec absolutny.
Z tego wyjazdu zostały mi już tylko fotki, które się nie zakwalifikowały do wystawienia. Zatem - już niczego więcej w tym wątku nie pokażę.

Pozostaje mi jedynie pojechać znowu. Widzę na mapach pogody, że od środy ma być w Dalmacji znowu nieco ładniej... ;)

Pozdrawiam,
Wojtek
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 16.05.2011 18:23

Franz napisał(a):Koniec absolutny... - już niczego więcej w tym wątku nie pokażę.


W takim razie pozwól, że podziękuję Ci ze cudnie widokową, przepiękną relację. :) Będę ją pamiętać szczególnie sympatycznie, za względu na podarowane zdjęcie, :D ale i te wcześniejsze widoczki górskie, zachody słońca, kwiatuszki, wiejące wiatry, :wink: itp. też, jak zwykle zresztą, piękne były! :D

Fajnie było i szkoda, że się skończyło... :( - dobrze, że mam tam sporo do nadrobienie w innych Twoich relacjach to jest gdzie się przenieść :wink:

Franz napisał(a):Pozostaje mi jedynie pojechać znowu. Widzę na mapach pogody, że od środy ma być w Dalmacji znowu nieco ładniej... ;)


Cóż... mimo tego, że zdanie kończy się przymrużeniem oka, to akurat w Twoim przypadku, można przypuszczać, że to nie jest takie sobie ot gadanie, :wink: tylko jest realna szansa, że poważnie mówisz. Tak więc na wszelki wypadek - udanego wypadu życzę! :D
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 17.05.2011 01:57

Joanka23 napisał(a):W takim razie pozwól, że podziękuję Ci ze cudnie widokową, przepiękną relację. :)

To ja dziękuję, że dotrwałaś do końca, bez widocznego znudzenia. ;)

Joanka23 napisał(a):Cóż... mimo tego, że zdanie kończy się przymrużeniem oka, to akurat w Twoim przypadku, można przypuszczać, że to nie jest takie sobie ot gadanie, :wink: tylko jest realna szansa, że poważnie mówisz. Tak więc na wszelki wypadek - udanego wypadu życzę! :D

Dziękuję bardzo. :D

Niektórzy mają taki talent, ze potrafią łatwo innych rozszyfrować. :lol:
Rano - to znaczy, jak mi się uda zwlec z wyrka - wyjeżdżam. Mam nadzieję, że wieczorem będę na miejscu, mimo iż rezygnuję z autostrad. Życz mi przyzwoitej pogody. 8)

Pozdrawiam,
Wojtek
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 17.05.2011 20:11

Franz napisał(a):Rano - to znaczy, jak mi się uda zwlec z wyrka - wyjeżdżam. Mam nadzieję, że wieczorem będę na miejscu, mimo iż rezygnuję z autostrad. Życz mi przyzwoitej pogody. 8)


Z opóźnieniem, ale dałam znać Tym u Góry, :wink: żeby Ci pogoda dopisała.

Po przyjeździe daj znać, czy faktycznie była, bo ciekawa jestem czy dalej tam chody mam :wink:





:lol:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 25.05.2011 12:50

Joanka23 napisał(a):Z opóźnieniem, ale dałam znać Tym u Góry, :wink: żeby Ci pogoda dopisała.

Po przyjeździe daj znać, czy faktycznie była, bo ciekawa jestem czy dalej tam chody mam :wink:

Na początku chmury, w środku upał i popołudniowe burze, na koniec bura - masz znajomości. :lol:

Było pięknie... 8)

Pozdrawiam,
Wojtek
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 30.05.2011 23:14

Kiedy napisałeś, że to już koniec definitywny, pomyślałem sobie, że inni miłośnicy Velebitu ( i okolic :) ) nie pozwolą "umrzeć" tematowi - wszak góry każdego dnia wyglądają inaczej , my przemijamy, one jak stały, stoją...

Deus ex machina - ledwo pomyślałem, a Ty już wracasz z Velebitu :D

Jak się uda - i ja końcem czerwca poczuję velebicki wiatr we włosach ( może najmniej na głowie :wink: ) i ciut , ciut się z Wami podzielę tym doświadczeniem.
Póki co pozdrawiam serdecznie i dzięki za nieustające podtrzymywanie górskiego optymizmu !
P.
Łukasz 26
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz 26 » 31.05.2011 20:13

Poczytałem znakomita relacja i cudne zdjęcia z jeziorek przepięknie się ogląda.

Pozdrawiam
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 01.06.2011 18:02

plavac napisał(a):Deus ex machina - ledwo pomyślałem, a Ty już wracasz z Velebitu :D

Są miejsca, do których - a co za tym idzie, również z których - wraca się częściej niż do innych. 8)

plavac napisał(a):Jak się uda - i ja końcem czerwca poczuję velebicki wiatr we włosach ( może najmniej na głowie :wink: ) i ciut , ciut się z Wami podzielę tym doświadczeniem.

Tego Ci życzę i - ba! - na to liczę. :P

Łukasz 26 napisał(a):Poczytałem znakomita relacja i cudne zdjęcia z jeziorek przepięknie się ogląda.

Dziękuję bardzo za miłe słowa. :)

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 08.06.2011 14:39

plavac napisał(a):Deus ex machina

Coś się kończy, coś się zaczyna...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 08.06.2011 22:50

Przepiękne impresje :!:
Rozdrapałeś tęsknotę - jeszcze dwa tygodnie ...

Najbardziej zaskoczyła mnie sarna (?). Jakoś tak velebicko jej nie umiejscawiałem w skałach. Chyba że to pani koziorożcowa .
:)
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 09.06.2011 08:30

plavac napisał(a): Chyba że to pani koziorożcowa .
:)

"Pan" też wygląda za skałki ! :)

Piękne zdjęcia !

Pozdrawiam.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 09.06.2011 11:57

Franz napisał(a):Obrazek

Nawet tą zatopioną barkę widać. :!: :wink:

pzdr :!:
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 09.06.2011 13:56

uroczo
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 10.06.2011 08:49

mariusz-w napisał(a):
plavac napisał(a): Chyba że to pani koziorożcowa .
:)

"Pan" też wygląda za skałki ! :)

Też myślałem najpierw, że to sarny. Póki nie zobaczyłem tych młodych jeszcze zapewne, ale już pięknych rogów.
Najwyraźniej jakiś plażowy gatunek. :lol:

longtom napisał(a):
Franz napisał(a):Obrazek

Nawet tą zatopioną barkę widać. :!: :wink:

Jak Ty ją na tym zdjęciu dostrzegłeś, to nie wiem. Ja jej tu nie widzę. Mam ją na innej fotce - z bliska zrobionej.

Crayfish napisał(a):uroczo

Pewnie! :D Między morzem a górami.

Pozdrawiam,
Wojtek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Velebit + Plitvicka jezera - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone