Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Valalta - pierwsze wrazenia

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
paraRybnik
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.07.2010
Re: re

Nieprzeczytany postnapisał(a) paraRybnik » 28.06.2012 20:44

adamtr79 napisał(a):Dzieki wielki za info Pozdrawiam
właśnie teraz piszemy z terenu Valalty i najdłuższy okres jaki można wykupić wifi jest 24h ale to za każdym razem kiedy się wylogujesz i logujesz bije ci licznik więc spokojnie wystarcza na cały urlop przecież nie siedzi się non stop na necie w takim miejscu24h kosztuje 85 kun. pozdrawiamy MiK
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 06.07.2012 20:41

Jest jeszcze opcja wykupienia prepaida z T-mobile Simpa za 20 kun i aktywacja i masz 500 mb w pakiecie
Też powinno starczyć na urlop jak załadujesz kartę do smartfona to sieć masz wszędzie, z telefonu możesz zrobić punkt dostępu i lapciak też pociągnie
Pozdrowienia dla paraRybnik nam jeszcze do wyjazdu zostało 23 dni i 21 godzin :roll:
Frisco
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Frisco » 11.07.2012 11:25

My niestety już po urlopie.
Byliśmy "znowu" na Valalcie i "znowu" jestesmy bardzo zadowoleni.
Pogoda dopisała, trasa OK, pozdrowienia dla wszystkich wakacyjnych znajomych z Valalty - niektórzy tam jeszcze są :cry:
Jaron
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 10.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaron » 13.07.2012 10:28

Frisco napisał(a):My niestety już po urlopie.
Byliśmy "znowu" na Valalcie i "znowu" jestesmy bardzo zadowoleni.
Pogoda dopisała, trasa OK, pozdrowienia dla wszystkich wakacyjnych znajomych z Valalty - niektórzy tam jeszcze są :cry:


Frisco, dostałeś mojego maila ze zdjęciami z Baszki?
krystian186
Odkrywca
Posty: 106
Dołączył(a): 27.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystian186 » 09.10.2012 13:57

A ja mam ciekawostkę odnośnie Valalty. Od przyszłego roku gorąca woda pod prysznicem nie bedzie już na żetony :-) Dla mnie był to duży minus. Ale bedzie lepiej
tomb
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomb » 17.10.2012 12:38

A kampingów na Istrii najbardziej podobała mi się Ulika i jeśli miałbym wrócić na Istrię, to tylko tam. W Ulice najbardziej podoba mi się rozległa przestrzeń i przyjemna atmosfera, dzięki której, mimo, że duża, nie jest takim turystycznym molochem, jak Koversada czy Valalta.
30i32
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 22.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 30i32 » 25.11.2012 20:58

Wybieramy się do Valalty po raz pierwszy w terminie 07/06/2013-21/06/2013, my 30 i 32 lata z 3 letnim dzieckiem, czy ktoś z formułowiczów będzie w tym okresie wypoczywał w ośrodku? Chętnie poznamy pary z dziećmi w podobnym wieku, maluchy miałyby towarzystwo.
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 24.12.2012 23:13

marcel, "Podczas wiekszych imprez organizowanych przez osrodek bylismy JEDYNYMI!!!! ludzmi ktorzy byli tam nago - a bylo jeszcze jasno i cieplo - inni patrzyli na nas jak na zjawisko (nie bylo to przyjemne)".noto jak to wygladało, ze sto ludzi ubranych a wy nadwoje na golasa, mozesz jeszcze to opisac bo to akurat jest najsmieszniejsze,
pozdr.
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Valalta - pierwsze wrazenia - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone