Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Uwagi o pobycie lipiec 2010 . Ceny , rady, porady

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 12.07.2010 11:50

Przepraszam bardzo, ale to jest forum a nie biuro reklamy.
Chorwackie "klimaty" nie potrzebują reklamy dla spędzania urlopów czy wakacji z dziećmi w tym pięknym kraju. Sam jestem zauroczony tym krajem, w tym roku kolejny raz odwiedzam moją Croatię - jednak - informacje są ważne dla tych co pierwszy raz lub dla tych co skrupulatnie liczą swoje ciężko zarobione pieniądze. Dajcie dobrą radę, nie wolno epatować brakiem ........ Po co tak wiele słów, samego mnie to zabolało!
Czy to, że biorę słoiki z gołąbkami albo mięso zawekowane, to jestem gorszym człowiekiem :?: :!:

Pozdrawiam wszystkich udających się na wypoczynek do Chorwacji.
I zamknijmy ten temat, bo zaczną się z nas śmiać :oops:
pozdrav :papa: :hut:
Jacynty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacynty » 12.07.2010 11:52

Bocian napisał(a):A często bywa tak, że jak spytać ich gdzie byli to okazuje się , że chyba na jakimś Plejesaku, czy innym Torogirze, czy wyspie Krka...

Niestety to jest nagminne....wielu kompletnie nie interesuje się miejscami gdzie jadą , gdzie byli.To ,że nie interesują się miejscową kulturą, tradycją to ich sprawa,ale mylenie nazw miejscowości,lub odpowiedź typu "dokładnie nie wiem , kolega załatwiał wakacje" jakoś mnie razi.
adamk3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1282
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamk3 » 12.07.2010 11:53

Torac napisał(a):Nie wiem jak autor kupował kuny ale mi wychodzi kuna - 0,58 a nie 0,70.
Drogo jest - potwierdzam.
Z uwagi ze teściowa włączyła się w przygotowania do wyjazdu to przywiozłem 160E i wczasy kosztowały mnie niewiele.


dasz namiar na teściową :!: :?:

pozdrav.
winetu
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) winetu » 12.07.2010 11:59

adamk3 napisał(a):
Torac napisał(a):Z uwagi ze teściowa włączyła się w przygotowania do wyjazdu to przywiozłem 160E i wczasy kosztowały mnie niewiele.


dasz namiar na teściową :!: :?:

pozdrav.


Za 60 EUR ;-)
adamk3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1282
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamk3 » 12.07.2010 12:08

winetu napisał(a):
adamk3 napisał(a):
Torac napisał(a):Z uwagi ze teściowa włączyła się w przygotowania do wyjazdu to przywiozłem 160E i wczasy kosztowały mnie niewiele.


dasz namiar na teściową :!: :?:

pozdrav.


Za 60 EUR ;-)


jak sie włączy na 1000 to ok :wink:

pozdrav.

ps.

niezadowolonym z cen w CRO - polecam BG - tam objadzik w knajpie 4,9 - 6,0 lewa - zestaw zupa + drugie + deser , piwo lane 1 lewa (takich cen niema w całej Europie) kurs 1 BGN = ca' 2 PLN

a, Cromanicy będą mieli więcej miejsca, a Chorwaci może zmądrzeją jak zobaczą, że są prawa podaż - popyt
Ostatnio edytowano 12.07.2010 12:14 przez adamk3, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.07.2010 12:12

...dam 65!
wikusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 12.07.2010 12:16

Ludzie, nie denerwujmy się tak zaraz:)dla mnie fajnie jak ktoś poda aktualne ceny, bo można się odpowiednio przygotować. Właśnie wywnioskowałam, że w tym roku do Cro zabieramy słoiczki z domowym mięskiem;)i co drugi obiadek będzie na pysznej polskiej wieprzo- czy wołowince i wcale mnie to nie smuci. Byłam z mężem w czerwcu na Majorce za ok 8 tys. , w pięknej Chorwacji mam zamiar spędzić dwa tygodnie za cenę dwa razy wyższą, ale wypoczywać będzie cała rodzina- SIEDEM OSÓB :!: A na pocieszenie dodam- cena gałki lodów na Majorce, 1,9E,czyli Chorwacja tania :lool:
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 12.07.2010 12:17

Przecież to nie jest kwestia zadowolenia czy nie człek napisał prawdę :o
A to w oczy kole 8O przecież nie napisał że CRO jest brzydka tylko że droga a że nie jest ściemniaczem trylko zwykłym chlebojadem to wszystko wymienił co mu nie pasowało :cry: Rysio obrosłeś w piórka i wydaje ci się że tak zawsze będzie negujesz wszystko i wszystkich uważasz się już za bohatera narodowego CRO i dziwię się że nie masz tam swoich pomników postawionych oczywiście przez siebie:wink:
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 12.07.2010 12:43

MASAKRA jak to wszystko czytam!!!
Opiszę wam taki przypadek z przed kilku dni w Zivogosce-Blato.
Idzie grupka polaków(ok 8 osób):
-O jest restauracja,koleś musi nam dać upustu z 10% bo nas jest tak dużo!!!
Koszmar ,po prostu koszmar.Nikt na to nie wpadnie tylko moi rodacy bo przyjechali za granicę "panowie","wyższa klasa" i wszystko im się należy.
Zero kultury,taktu i wychowania.
Wstyd mi za takich ludzi.

A co do postu to wystarczy pojechać nad polskie morze w sezonie a nie do chorwacji skoro tam za drogo.Piękna podróż,wspaniali ludzie,idealne ceny.Polecam ;-)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 12.07.2010 12:56

ziomek napisał(a):wymienił co mu nie pasowało :cry:


No ceny o których mógł się dowiedzieć choćby na tym forum przed wyjazdem :D

ziomek napisał(a):Rysio obrosłeś w piórka


Łatwiej się unosić na wodzie :lol:

ziomek napisał(a): i wydaje ci się że tak zawsze będzie negujesz wszystko i wszystkich


A gdzie ja autora wątku neguję 8O Przecież napisałem tylko że jak w Cro mu za drogo to może spędzać urlop w taniej Słowacji na basenach termalnych :lol: Tylko niech przypadkiem nie jedzie do Tatralandii bo tam ceny zabiją Go i już zostanie na urlop tylko Ukraina, tylko nie wiem czy tam termy mają :wink:

ziomek napisał(a):uważasz się już za bohatera narodowego CRO i dziwię się że nie masz tam swoich pomników postawionych oczywiście przez siebie:wink:


Już pojęli jakie fo pa popełnili i obiecali że do mojego przyjazdu tam czyli 14 sierpnia postawią kilka :lol: :wink:
pablo2222
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo2222 » 12.07.2010 12:57

Krzysiekm napisał(a):Wstyd mi za takich ludzi.

A dlaczego Ty się za nich wstydzisz? Masz coś wspólnego z procesem ich wychowania? Niech każdy wstydzi się za siebie.
Pozdrawiam
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 12.07.2010 13:00

Rysio napisał(a):i już zostanie na urlop tylko Ukraina,


Ale tam co zaoszczędzisz w Chorwacji to resztę zapłacisz milicjantom :devil:
Ostatnio edytowano 12.07.2010 13:02 przez jorgus111, łącznie edytowano 2 razy
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 12.07.2010 13:01

Już pojęli jakie fo pa popełnili i obiecali że do mojego przyjazdu tam czyli 14 sierpnia postawią kilka

Już zaprawdę , w główkach się pomieszało tam niektórym w tych Gierałtowicach. A jeden by nie wystarczył? :) Rychu, a walnij tam za nas, spragnionych, a szczególnie za mnie jakiego browca, tylko wybierz jakiegoś drogiego i w szklanej butli bo z puszek i plastiku nie pije :)
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 12.07.2010 13:13

Do pablo2222:
Nie mam nic wspólnego z ich wychowaniem ale przykro mi się robi jak widzę takie zachowania.
Na szczęście są kraje,do których jeszcze nie jeżdzą moi rodacy bo za drogo a ja w nich naprawdę odpoczywam.
Ostatnio edytowano 12.07.2010 13:14 przez Krzysiekm, łącznie edytowano 1 raz
Zavadcoff
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 15.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zavadcoff » 12.07.2010 13:14

Witam,
Mógłbym o sobie powiedzieć, że jestem cromaniakiem, bo lubię wyjazdy do Chorwacji, bo lubię czytać forum cropelkowe. Nie udzielam się zbytnio z moją wiedzą o tym kraju, bo widzę, że jest dużo osób lepiej poinformowanych ode mnie. Z uwagą czytam różne wypowiedzi, jednak zauważyłem,

- że forum staje się coraz mniej sympatyczne
- że opinie inne niż standardowe są bombardowane złośliwościami
- że poziom wypowiedzi coraz większej grupy forumowiczów jest coraz niższy.

Oczywiście, mam swoje zdanie na temat cen, planowania wyjazdu, wydatkowania, jednak to nie powód, żeby przeprowadzać lincz. Proponuję więcej merytorycznych kontrargumentów a nie złośliwości.
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Uwagi o pobycie lipiec 2010 . Ceny , rady, porady - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone