Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Uwaga Na Kemping Adriatic KoŁo Orebica

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 24.07.2008 11:00

Janusz Bajcer napisał(a):
darek1 napisał(a):Chyba koledzy Moderatorzy i Opiekunowie Działu nie obraziliście się na mnie :D.


Ja nie - myślę, że pozostali też nie :lol:

Ps. Przywykłem Darku! to Twojego poczucia humoru :wink: :papa:



Janusz, gdybyś tak przypadkiem spotkał w Chorwacji te Czeszki z zeszłego roku to pozdrów je odemnie i powiedz im, że mogą na mnie liczyć jak przjdzie pompować materac. Pamiętaj cyknij foto na tle pięknego, błękitnego morza. Pozdrawiam Kolegę serdecznie.
ankas
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 01.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ankas » 24.07.2008 12:05

Też chciałam wtrącić swoje 3 grosze w sprawie kempingu. Byliśmy na Adriaticu 2 lata temu i byliśmy bardzo zadowoleni:
1. Ceny - fakt-nie najniższe, ale ładnie i czysto
2. Polaków dużo i nigdy nie zauważyłam, by byli gorzej traktowani od innych.
3. Nie spotkałam się z tym, by ktoś kiedykolwiek niechętnym okiem patrzył na "wnoszenie" jedzenia na kemping czy też pichcenie pod namiotem (zawartość lodówek i pustki w restauracji świadczyły o tym, że nie tylko Polacy rzadko stołowali się w restauracji)
4. Będąc z dzieckiem akurat doceniałam to, że wlaściciel dbał o to, by na polu po 23 był spokój (uwagę zwracał nie tylko Polakom)

reszta-to subiektywne odczucia. Moje są jak najlepsze.
szablasty
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) szablasty » 24.07.2008 14:47

ankas napisał(a):Też chciałam wtrącić swoje 3 grosze w sprawie kempingu. Byliśmy na Adriaticu 2 lata temu i byliśmy bardzo zadowoleni:


My też byliśmy tam dwa lata temu i nasze odczucia były na tyle dobre, że zdecydowaliśmy sie odwiedzić Adriatic również w tym roku. Szkoda że atmosfera na kempingu sie zmieniła. Odnośnie warunków sanitarnych i czystości to naprawdę są to 4 gwiazdki :D
A co do hałasu, to oczywistym jest że przestrzegania ciszy nocnej w godzinach 23-7 jest konieczne, i każdy z nas sie z tym zgadza. Z wymuszaniem w arogancki sposób rozchodzenia się i straszeniem policją już mniej, dlatego ostrzegamy przed tym kempingiem.
duluki
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 05.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) duluki » 05.08.2008 19:48

szablasty masz rację ,a co do opini zamieszczanych na stronie kempingu to proponuję o napisanie negatywnej opini na ich temat.Opinie negatywne nie zostają wyświetlane przez moderatora strony ,a Nasze posty są kasowane .Tego nauczył się Igor :hut: Też tam już nie pojedziemy pozdrowienia chłopaki z ,,niegrzecznej ekipy''
duluki
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 05.07.2008
??????

Nieprzeczytany postnapisał(a) duluki » 05.08.2008 19:49

a co do niektórych to widzę że Chorwacja wam już odbiła
misia53
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 18.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) misia53 » 06.08.2008 09:19

Byłam w zeszłym roku w lipcu na tym campingu, i dziwie się ze tak piszesz. Byłam bardzo zadowolona. Tez nosiłam jedzenie , owoce nikt nie zwrócił nam uwagi. Pobyt uwazam za bardzo udany i wiem ze tam kiedys wróce, bo atmosfera tam banujaca była super!
PrzemoX
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzemoX » 11.08.2008 13:20

Rany boskie!!!! Tyle "literatury" na temat jednego kempingu! I to- przynajmniej dla mnie - z dość niejasnych powodów. Na rzeczonym kempie byłem kilka dni temu, spędzając tam dwie noce. Nie zdawałem sobie sprawy, że to tak wyjątkowe miejsce. Tym bardziej, że opisywane przez Szablastego atrakcje ominęły mnie w całości.
A więc do rzeczy. Kemping ciekawie usytuowany, i nieźle obsługiwany. Sanitariaty jednak ciasne i mało intymne. Pewnie dlatego, że cały kemping pełni role dodatku do restauracji, apartamentów i diving center. I to jeden z powodów, z których nam się nie podobało to miejsce.
Poza tym kemping, jak wiele innych.
Legendarnego właściciela Igora nie dane nam było ujrzeć. Albo i było dane ale nie byliśmy świadomi, z jaka osobistością mamy do czynienia. Może przeoczylismy go dlatego, że wyjątkowo nie grasował po kempingu z komórką, latarką, bronia gazową, drewnianą pałką etc. Widoczna natomiast była obsługa w postaci miłych, kompetentnych pań.
Nikt nie ingerował w to, gdzie kupujemy nasze jedzenie, o której godzinie wyjeżdżamy i wracamy, ani też o jakiej porze zachciało nam się zejść na plażę. Jak na każdym przyzwoitym kempingu w toaletach stoi lodówka na żywność, więc tym bradziej nie rozumiem skąd te opisywane przez niektórych forumowiczów ograniczenia. Poza tym panie z obsługi same dokładnie mi tłumaczyły, gdzie jest najbliższy Konzum.
Główna wada tego kempu to nocne przemarsze sporych grup na trasie restauracja - plaża i z powrotem alejką przez sam jego środek. I moje zastrzeżenia do właścicieli są takie, że nie pilnują przestrzegania nocnego porządku, a nie odwrotnie. Szczególnie dotkliwe stało się to, gdy chorwacka rodzina w namiocie obok zaczęła o północy kłócić się (włącznie z biciem dzieci), a potem tak samo głośno się godzić. Cóż, uroki kempngu

:lol:
Pzdr
Przemek
tomag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 401
Dołączył(a): 31.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomag » 31.08.2008 15:43

szablasty napisał(a):Witam wszystkich. Niedawno wraz z przyjaciółmi wróciliśmy z Chorwacji gdzie przebywaliśmy na kempingu Adriatic w Mokalo ( okolice Orebica). Kemping ten na stronach internetowych prezentuje się bardzo atrakcyjne, niestety rzeczywistośc jest zdecydowanie inna a to za sprawą właścicieli którzy gości ( a przedewszystkim Polaków) traktują jak wrogów. Na terenie kempingu znajuduje sie bar i restauracja, w których ceny wołają o pomste do nieba. Dlatego większośc gości nie korzysta z usług tych placówek zaopatrujac sie we wszystko w pobliskim markecie, co bardzo nie podoba się " panu" Igorowi. W/w okazuje swoje niezadowolenie w ten sposób, że potrafi przyjść pod namioty gości i w sposób bardzo arogancki wzywa np. do gaszenia światła, rozejścia się, straszy policją, urzadza pokazówki z telefonem komórkowym itp. Dodam, że bylismy w 12 namiotów, z małymi dziećmi ( co tez wzbudzało niezadowolenie), nie urządzalismy głośnych nocnych imprez. Po prostu dobrze sie bawiliśmy w swoim gronie. W konsekwencji doszło do tego, że wszyscy skrócili swój pobyt na tym kempingu po tym, jak "pan" Igor kolejny raz wykrzyczał ze za "takie" pieniądze nie musi tolerować gości z Polski którzy nic u niego nie kupują w barze i restauracji. Dodam, że kemping należy do drogich (4 gwiazdki) i gwoli sprawiedliwości to, że jest tam naprawdę czysto. Plaża jest mała i kamienista ( "pan" Igor nie pozwolił nam na nia wychodzic po godzinie 23) a przed korzystaniem z basenu ostrzegam wszystkich rodziców małych dzieci. Woda zawiera taką ilośc chloru że niemal wszystkie dzieciaki miały rany w pachwinach. Jeżeli ktoś chce więcej informacji zapraszam na priv. Mam nadzieje że wszyscy znajomi którzy mnie popieraja podpiszą sie pod tym postem dodając swoje spostrzeżenia.



witam też byłem na ww campingu z małym dzieckiem. do jednego moge się zgodzić dzieciom nie polecam kompieli w basenie bo faktycznie woda jest bardzo chlorowana, a co się tyczy właścicieli to bardzo sympatyczni luidzie.
tomag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 401
Dołączył(a): 31.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomag » 31.08.2008 21:44

szablasty napisał(a):Jak juz pisałem byliśmy z małymi dziećmi i nie robiliśmy głosnych imprez. Troche głosniej było może około godziny 23 w dniu 29 czerwca, kiedy był finał euro ( mieliśmy własny TV) no i imieniny Piotra i Pawła (pozdrowienia dla Pawła A i Pawła B), ale bez przesady, wrzasków i pijackich krzyków na pewno nie było, po prostu imprezka jakich na innych kempingach pełno. Tylko ten Igor. Aha, dodam jeszcze, że na kempingu przebywali goście z Polski którzy przywieźli trzy skutery wodne i przez kilka godzin dziennie byli sprawcami niewyobrażalnego wprost hałasu na plaży. Były to trzy rodziny mieszkające w apartamentach powyżej kempingu. Nie zauważyłem żeby hałas powodowany przez nich przeszkadzał właścicielowi. Rachunek który zapłacił każdy z nich, wyniósł około 20 000Kn ( dwadzieścia tysięcy kun). Wiem, bo jednemu zabrakło gotówki i szukał pożyczkodawcy poniewaz na kemp nie mozna płacić kartą. Zresztą co tu duzo pisać, to sa moje subiektywne odczucia którymi sie tu dzielę i ostrzegam, a co kto z tym
zrobi to juz jego sprawa. W każdym razie jestem bardzo zniesmaczony zachowaniem włascicieli i na pewno więcej tam nie pojadę. Pozdrawiam



wiesz co byliśmy w tym samym czasie na tym campingu i ta imprezka po finale euro odbywała się tuż obok mojego namiotu i powiem ci że to co wyprawialiście w basenie to się nie da opisać, a właściciel miał prawo mieć dość skarg na polaków, bo na tym turnusie byli praktycznie sami polacy i wstyd mi było za moich rodaków.
pozdrawiam tomek
ps. naprawde polecam ten camping ( czysty, zadbany, i bardzo fajni właściciele)
Jacek L
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 629
Dołączył(a): 10.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek L » 31.08.2008 22:20

No i wszystko jest już jasne ... Przedmówca @tomag sprawę wyjaśnił aż za dokładnie.
Cieszę się że mnie nie nie było w tym czasie na tym kampie bo ... a zresztą szkoda słów !
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107697
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.08.2008 23:27

Czyli jedziemy na kemping Adriatic do Mokalo , tylko sprawdzamy czy nie ma w tym czasie ekipy "szablastego" :wink: :lol:
No ale on już ma "przechlapane" u Igora , więc jego ekipy tam nie spotkamy :lol:
Ostatnio edytowano 10.09.2008 17:37 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 10.09.2008 17:21

Janusz Bajcer napisał(a):Czyli jedziemy na kemping Adriatic do Mokalo , tylko sprawdzamy czy nie w tym czasie ekipy "szablastego" :wink: :lol:
No ale on już ma "przechlapane" u Igora , więc jego ekipy tam nie spotkamy :lol:



Igor nie jest pamiętliwy. Szablasty niech odrobi co narozrabiał na Campie. Proponuję 3 dni na drużynce kuchennej na zmywaku i 3 dni obierania ziemniaków na Campingu. Pan Igor daruje mu niecne zachowanie.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 10.09.2008 17:57

forum/viewtopic.php?p=296470#296470 - dokonałem odpowiednich zmian :wink:
arekwol
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 22.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwol » 27.02.2009 17:55

Wtrącę swoje trzy grosze,bywam na campingach od wielu lat ,podróżuje camperem i niestety muszę stwierdzić że nie należymy do narodów spokojnych właśnie wokół kilku namiotów czy przyczep jak jest kilka rodzin to ja nie staję bo na 99% do późna w nocy rodacy się bawią we "własnym"
gronie i trudno im zrozumieć że hałasu nie zatrzyma płótno czy ściana przyczepy.A przeważnie Niemcy są na to uczuleni i na pewno jeżeli po 22
będzie głośno to pójdą do recepcji i nie dziwię się.
I uważam że mamy jeszcze drugą wadę "turystyczną" zawsze chcemy żeby jak najmniej zapłacić czasami ociera się to o oszustwo i to później rzutuje na nas wszystkich
jerzy26
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy26 » 27.02.2009 18:25

Podzielam zdanie poprzedników - "byliśmy w 12 namiotów" a "nie urządzaliśmy głośnych nocnych imprez"
"Po prostu dobrze się bawiliśmy w swoim gronie" -tego nie da się zaakceptować przez sąsiadów na kempingu, nie wyobrażam sobie wypoczynku w takim towarzystwie, to znaczy bez przerwy picie i chodzenie z piwem, głośne i wulgarne zachowanie, imprezy do późnej nocy, itp, współczuje sąsiadom i mam nadzieję, że mnie to w CRO ominie .
Pozdrowienia jerzy26 :lol: [/b]
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Uwaga Na Kemping Adriatic KoŁo Orebica - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone