Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ulcinj hotel Wiena

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
hezi
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.06.2010
Ulcinj hotel Wiena

Nieprzeczytany postnapisał(a) hezi » 08.02.2014 10:22

Witam.
Wybieram się do Ulcinija do hotelu Wiena (oferta FUNCLUB-u). W internecie trudno cokolwiek znaleźć oprócz ofert pobytu naszych biur turystycznych. Poszukuję jakichkolwiek informacji dotyczących tego hotelu.
Dołączam pozdrowienia.
Heniek Z.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mecik2405
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 551
Dołączył(a): 23.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mecik2405 » 11.02.2014 00:07

Witajcie
Również wybieram sie do Ulcinja (rowniez z ofertą FUNCLUB-u).
Jednak mam dylemat, którą willę wybrac: Willa Sars vs Willa Doni, czy ktoś z Was tam był, i która byście polecali! :)
Pozdrav
Marta :)
miki_k
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) miki_k » 16.02.2014 23:02

Byłem w Ulcinju i mogę Wam opisać trochę miejscowość jak chcecie. Zerknąłem na te wille w ofercie Funclubu i mecik2405 musisz napisać czy wolisz być w centrum czy przy dużej plaży to Ci doradzę :)
Keliopis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 20.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Keliopis » 17.02.2014 18:44

W Ulcinj byłem 2 razy w razie potrzeby postaram się pomóc niestety nie znam owych obiektów ze zdjęć widzę, że warunki bardzo podobne do tych w których my mieszkaliśmy 18E za apartament, z ciekawości zapytam ile płacicie i za co ?
mecik2405
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 551
Dołączył(a): 23.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mecik2405 » 17.02.2014 23:29

o dzięki za odpowiedz :) raczej wole być w centrum, lubię jak coś się dzieje. Do plaży mi raczej nie po drodze ale nie pogardzę ;)
W Makarskiej przebywałam przy głównej ulicy i było super ;)
mecik2405
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 551
Dołączył(a): 23.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mecik2405 » 17.02.2014 23:35

Keliopis napisał(a):W Ulcinj byłem 2 razy w razie potrzeby postaram się pomóc niestety nie znam owych obiektów ze zdjęć widzę, że warunki bardzo podobne do tych w których my mieszkaliśmy 18E za apartament, z ciekawości zapytam ile płacicie i za co ?


wychodzi nam w umowie 866 zl za dojazd i 9 noclegów w Czarnogórze + opłata klimatyczna chyba 15E od osoby :)
miki_k
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) miki_k » 19.02.2014 17:19

mecik2405 napisał(a):o dzięki za odpowiedz :) raczej wole być w centrum, lubię jak coś się dzieje. Do plaży mi raczej nie po drodze ale nie pogardzę ;)
W Makarskiej przebywałam przy głównej ulicy i było super ;)


To fajnie wybrałeś. Ta wiena jest w centrum i niedaleko deptaka i plaży małej. Dzieje się tam dużo, więc będziesz zadowolony. Dyskoteki, restauracje, dobre jedzenie. Taniej niż Chorwacja a podobne jedzenie, więc będziesz najedzony. Są tam też bary i procenty (rakija!) no i czarnogórcy fajni. Otwarci bardzo i można się dogadać.
Jak chcecie większą plaże jezdzą busy za drobną kasę i można do Velikiej plaży dojechać.

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone