Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tv Sat

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marshall
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 310
Dołączył(a): 29.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marshall » 09.08.2009 22:47

Nie róbcie znowu takiego poruszenia. Przecież nikt nie pisał że jedzie do CRO tylko TV oglądać. Jedni po całym dniu plażowania idą do knajpy inni na grilla, a jeszcze inni po prostu do łózka oglądając TV do snu. Ja wybieram grilla lub knajpeczkę. Co do wspomnianej Panoramy, czy Wiadomości - czasem warto zobaczyć co się dzieje z naszymi bliskimi którzy zostali w PL, ostatnia powódź jest tego przykładem..... Telewizja na urlopie NIE, ale zobaczyć raz w tygodniu czy Polska jeszcze cała TAK.

Tunera ani anteny nie biorę - jak będzie polska stacja w TV w apartamencie to dobrze, jak nie to nie. Natomiast program typu CN czy BOOMERANG by się przydał dla mojego 4-latka na wypadek deszczu...

Na temat internetu jest wiele tematów i nikt z tego nie szydzi.... czyli co :?: TV jest be, a laptop z www.nasza-klasa.pl jast cacy :?:
marcin35
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin35 » 10.08.2009 13:57

Marshall napisał(a):Nie róbcie znowu takiego poruszenia. Przecież nikt nie pisał że jedzie do CRO tylko TV oglądać. Jedni po całym dniu plażowania idą do knajpy inni na grilla, a jeszcze inni po prostu do łózka oglądając TV do snu. Ja wybieram grilla lub knajpeczkę. Co do wspomnianej Panoramy, czy Wiadomości - czasem warto zobaczyć co się dzieje z naszymi bliskimi którzy zostali w PL, ostatnia powódź jest tego przykładem..... Telewizja na urlopie NIE, ale zobaczyć raz w tygodniu czy Polska jeszcze cała TAK.

Tunera ani anteny nie biorę - jak będzie polska stacja w TV w apartamencie to dobrze, jak nie to nie. Natomiast program typu CN czy BOOMERANG by się przydał dla mojego 4-latka na wypadek deszczu...

Na temat internetu jest wiele tematów i nikt z tego nie szydzi.... czyli co :?: TV jest be, a laptop z www.nasza-klasa.pl jast cacy :?:
Z naszą klasą to już cios poniżej pasa :D
mottom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 02.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mottom » 10.08.2009 14:17

Nie chodzi tutaj o sam fakt oglądania TV lub używania internetu podczas wakacji - wszystko jest "dla ludzi". Jednak uważam za "małe przegięcie" fakt ZABIERANIA na wymarzony dwutygodniowy (krótki) urlop (w ciepłych krajach) dekodera polskiej TVSAT (a zabieranie czaszy anteny i np. wieszanie jej gospodarzowi na balkonie to już chyba "trochę większe przegięcie").
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.08.2009 14:19

Motton - po co targasz ponton jak można go tam wypożyczyć...jeden lubi góralską muzykę a drugi itd.
Najważniejsze, że nikomu nie szkodzi.
mottom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 02.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mottom » 10.08.2009 15:09

JacYamaha napisał(a):Motton - po co targasz ponton jak można go tam wypożyczyć...jeden lubi góralską muzykę a drugi itd.
Najważniejsze, że nikomu nie szkodzi.

"mottom" proszę :wink:
jak to ktoś kiedyś powiedział (nie pamiętam kto, ale dość znana osoba) - "(...) niech piszą o nim dobrze albo źle - byle nazwiska nie przekręcali (...)"

Dobra - już się zamykam w tym temacie (następnym razem wezmę ze sobą wóz transmisyjny C+, żeby innym nie było przykro.... 8) )

ja też lubię góralską muzykę.......
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.08.2009 18:03

Przepraszam -palec się omsknął.
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 10.08.2009 22:09

to forum wciąga jak Chorwacja :lol:
Blady82
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blady82 » 10.08.2009 22:17

Hm co w tym zlego ze ktos bierze tuner sat?
Moze ma male dzieci i po obiedzie pusci im bajke wiecozrem on sam ogladnie wiadomosci albo jakas pierdole.
Nie widze w tym nic zlego a tym bardziej co tu trudnego do zrozumienia?

Mnie smieszy jechane do Cro i branie ze soba motorowki lub wydawanie 4 tys po to zeby przez 2 tyg cykac sobie zdjecia z wsrod skalek i krajobrazow lub tez lazenie po gorach przy 30 stopniach ale z nikogo sie nie nasmiewam bo kazdy robi to co lubi
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 10.08.2009 23:05

paolooo napisał(a):no nieeeee.....to jeszcze czaszę 90kę sobie proszę zabrać

na dach obok surfingu 8O

To wtedy mogą Ci policzyć wyższą cenę na bramkach przed autostradą. :D
li
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 18.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) li » 11.08.2009 01:48

Blady82 napisał(a):Hm co w tym zlego ze ktos bierze tuner sat?
Moze ma male dzieci i po obiedzie pusci im bajke wiecozrem on sam ogladnie wiadomosci albo jakas pierdole.
Nie widze w tym nic zlego a tym bardziej co tu trudnego do zrozumienia?
..... ale z nikogo sie nie nasmiewam bo kazdy robi to co lubi

Popieram :twisted:
może dzieci będą chciały obejrzeć bajkę na DC :lol:
witboy
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witboy » 11.08.2009 06:39

Dorzucę swoje trzy grosze
Byłem w tym roku w Cro i miałem ze sobą tunerek C+, i to był strzał w 10 ponieważ my(czytaj dorośli) siedzieliśmy wieczorami na tarasie podziwiająć widoki :lol: , a dzieciaki w tym czasie oglądały sobie bajeczki i nie zawracały nam gitary 8)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 11.08.2009 08:07

A w dzień na talerzu dzieciaki mogły popływać... :wink:
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 20.09.2009 12:21

JacYamaha napisał(a):A w dzień na talerzu dzieciaki mogły popływać... :wink:

a później pobawic się w zółwie ninja :D - pozdrowionka
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 17.06.2017 06:47

Odświeżę trochę wątek. Orientujecie się czy coś się zmieniło odnośnie sygnału satelitarnego w Cro? Czy jest nadawany z HotBirda?

Chcę zabrać dekoder i zastanawiam się czy zadziała jak podepnę go pod kabel antenowy w pokoju.
I z góry uprzedzam, nie zmierzam oglądać telewizji na urlopie..
Aleeee, w czasie mojego pobytu w Cro gramy z Danią i Kazachstanem:)) więc te dwa wyjątki będę musiał zrobić..
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 17.06.2017 08:06

adrianek90 napisał(a):Odświeżę trochę wątek. Orientujecie się czy coś się zmieniło odnośnie sygnału satelitarnego w Cro? Czy jest nadawany z HotBirda?

Chcę zabrać dekoder i zastanawiam się czy zadziała jak podepnę go pod kabel antenowy w pokoju.
I z góry uprzedzam, nie zmierzam oglądać telewizji na urlopie..
Aleeee, w czasie mojego pobytu w Cro gramy z Danią i Kazachstanem:)) więc te dwa wyjątki będę musiał zrobić..

Z HotBirda jest nadawany, tylko czy antena sat. w Twoim apartamencie będzie na niego nastawiona?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Tv Sat - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone