Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi polecam

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.07.2013 07:24

Wywody na poziomie akademickim kolego Janie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.07.2013 12:10

Kolega plawski40 ma przeogromną kolekcję zdjęć. Zaprezentował zaledwie ułamek i już podcięliście mu skrzydła. :wink: :lol:
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 11.07.2013 15:28

janalicja napisał(a):Z racji tego, że jestem młodszy od plawski40 nie zwracam mu bezpośrednio uwagi i wierzę, że przemyśli i zrozumie błąd swego zachowania- umieszczenie swojego zdjęcia nazwałbym popędem do publicznego ekshibicjonizmu, a nie tłumaczeniem swojego zachowania.


Przepraszam ale janalicja nie rozumiem i nie popieram.
Prawdopodobnie ten jegomość należy do mocno zakompleksionych ludzi nazywając ciebie publicznym ekshibicjonistą .Zdjęcie jest normalne - smaczne - brakuje mi w nim najważniejszego - widoku na plażę.

janalicja W dodatku twierdzi że był na tej plaży ???? Przypuszczalnie - wirtualnie ?! Przeciwnik fot jak może cokolwiek udowodnić????
Jedyna rzecz z którą się zgadzam to fotografowanie innych osób bez ich zgody.
Ja jeżeli fotografuję albo jestem fotografowany i jeżeli w kadrze mam obce twarze to przed publikacją je zniekształcam.
Nie ma innego sposobu aby udowodnić i pokazać innym zainteresowanym że istnieje taka plaża i przychodzą na nią ludzie obojga płci w różnym wieku.
Oczywiście można przyjechać w to miejsce zimą :) a następnie pisać lub opowiadać bajki, ale od tego mamy np. PO :)
Załączniki:
Baśko Polje.jpg
Plaża w Baśko Polje
JLoop
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) JLoop » 13.07.2013 21:08

Ocenzurowane twarze to co innego. Ale zdjęcia, które plawski40 wstawił tu na forum, są zwyczajnie prostackie, tym bardziej, że na większości z nich w pierwszym planie jest młoda kobieta.
Mam nieodparte wrażenie, że pierwszy raz był na takim przybytku.

Przed paroma godzinami wróciłem z urlopu z Valalty i tam oficjalnie są znaki by nie używać aparatów fotograficznych na basenie i na plaży. Dodatkowo jest niepisana zasada, że nikt nie robi zdjęć w miejscach, gdzie inni mogli by znaleźć się w tle. Uczestnicy, czasem nieświadomie, fotografujący swoje małe pociechy choćby komórką, obsługa delikatnie, acz zdecydowanie poucza, że tak takie zachowanie jest niestosowne.

Tak jest w większości miasteczek naturystycznych i niech tak zostanie.
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 16.07.2013 12:51

Ale przyznasz mi rację że wakacje bez pamiątki w postaci zdjęć są :(
JLoop
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) JLoop » 16.07.2013 15:55

Drugi rok byłem w Valalcie i zdjęcia mamy tylko z Puli i Rovinj, rzecz jasna w ubraniach.
Nagich zdjęć mi jakoś nie brakuje.
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 16.07.2013 16:57

jak? bo nie ma zdjęć :P
swider1985
Croentuzjasta
Posty: 346
Dołączył(a): 19.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) swider1985 » 17.07.2013 18:18

Witam może ktoś posiada mapkę jak dojść do plaży .Podobno jest to jedna z ładniejszych plaż wybieram się za dwa dni tam. Proszę o szczegóły dojścia czy dam rade w japonkach :-)?
JLoop
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) JLoop » 17.07.2013 22:26

Tu masz moje wypociny, które sprawiłem już jakiś czas temu:
http://cronatur.com/beach/bdtucepi_dracevac.htm

Mam nadzieję, że angielski nie stanowi problemu.
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 18.07.2013 07:22

witam,
plawski 40 to normarny debil, paru takim już obiłem morde,
pozdrawiam
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.07.2013 10:01

Pławski ma w dupie te bluzgi. On tu nie zagląda :D :D :D
grek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) grek » 18.07.2013 13:49

Wszelkim amatorom opalania się topless Plaży Dracevac nie polecam. Praktycznie przy plaży biegnie ścieżka w kierunku Podgory, a im bliżej Tucepi tym więcej tekstylnych, więc o jakiejkolwiek dyskrecji można zapomnieć.
Lepiej jest blizej Podgory - jest tam taka prześlicznej urody plaża przy małej zatoce. Zwykle bywa tam od kilku do kilkunastu osób - niestety zdażają się też tekstylni.
Obrazek
Między nią a plażą Dracevac można znaleźć ustronne miejsce wśród skałek pod warunkiem, że nie przeszkadzają wam podglądacze, których niestety tutaj nie brakuje.

Spokój można znaleźć za Podgorą-Caklye. Tuż za ostatnimi zabudowaniami zaczyna się plaża FKK, ale warto przejść kawałek dalej. Tu za kamienistą plażą (niektóre z ogromnych głazów są na tyle płaskie, że można na nich się położyć) znajdują się przepiękne plaże (puste !!!) z widokiem na Drasnice.
Obrazek
Obrazek
I te właśnie te plaże polecam osobom, które cenią sobie spokój i dyskrecję.
JLoop
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) JLoop » 18.07.2013 13:55

Ta pierwsza plaża o której piszesz to jeśli dobrze pamiętam "Garma". Faktycznie jest urocza i nawet zagospodarowana (barierka ze schodami i kosze na śmieci).
Wadą tej plaży jest fakt, że słońce zaczyna tam zaglądać dopiero ok godz 14.
grek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) grek » 18.07.2013 14:13

Zgadza się. Można też od tej plaży przejść z 200m w stronę Podgory tam też jest niewielka plaża okupowana przez naturystów, dzięki swojemu położeniu można cieszyć się słońcem znacznie dłużej. Minusem jest to, że o dyskrecji można zapomnieć, bo tuż obok biegnie ścieżka prowadząca właśnie do plaży Garma
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 18.07.2013 16:07

bogdan63 napisał(a):witam,
plawski 40 to ..............
pozdrawiam




W pewnym sensie zgadzam się z Tobą. Mówiąc inaczej uważam że trzeba być nie lada wieśniakiem by robić zdjęcia na plaży naturystycznej i jeszcze mieć czelność nazywać je "legalnymi".

Mam dziwne przeczucie graniczące z pewnością, iż gdyby osoby fotografowane wiedziały o tym fakcie miałyby inny pogląd na "legalność" ich fotografowania w stroju Ewy i Adama.

Jest wiele sposobów na odstraszenie takich jak plawski40. Na plaży w Grzybowie, w Hajduszo, a szczególnie na chorwackim Bolu najlepiej sprawdziło się... robienie zdjęć tym wieśniakom.

Pozdrav
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Tucepi polecam - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone