Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi polecam

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
plawski40
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) plawski40 » 05.12.2012 13:31

Gitary nie miałem,a zdjęcia robiłem legalnie.JLoop jest chyba z frakcji moherowych beretów,lepiej niech nie podgląda bo może stracić wiarę w piękno natury!!!

Pozdrawiam!!!
JLoop
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) JLoop » 05.12.2012 13:51

plawski40 napisał(a):Gitary nie miałem,a zdjęcia robiłem legalnie.JLoop jest chyba z frakcji moherowych beretów,lepiej niech nie podgląda bo może stracić wiarę w piękno natury!!!

Jakoś nie chciałbym się znaleźć na tych zdjęciach mimo wszystko.
A podglądaczy na nagich plażach nie toleruję.
Zwykłe buraki.
plawski40
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) plawski40 » 05.12.2012 16:33

No to zwracam honor!!!
I pozdrawiam.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 05.12.2012 18:33

plawski40 napisał(a):Gitary nie miałem,a zdjęcia robiłem legalnie.JLoop jest chyba z frakcji moherowych beretów,lepiej niech nie podgląda bo może stracić wiarę w piękno natury!!!

Pozdrawiam!!!


Bywam na plażach i kempingach N od wielu lat i coś na ten temat mogę wrącić.. Legalnie to musiałbyś prosić każdą osobę o zgodę na zdjęcie ............. a nie sądzę, że wszystkie będące w tle pytałeś........... Z pewnością nawet gdybyś pytał w co nie wierzę, te wszystkie osoby nie zgodziłby się wiedząc, że Ty opublikujesz te zdjęcia !!!! Użytek prywatny typu wspomnienia w zaciszu domowym ok.

A złośliwe uwagi o moherach zostaw sobie dla swoich przyjaciół jak Ci na to pozwolą. Bo to co piszesz świadczy o Twojej kulturze, która z tego co widzę nie ma nic wspólnego z kulturą naturystów, a to że bywasz na takich plażach no cóż :mrgreen: niekoniecznie daje Ci prawo do nazywania się naturystą :)
JLoop nie napisał nic takiego co upoważniałoby Cię do takiego wpisu. W pełni zgadzam się z jego zdaniem.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 05.12.2012 20:22

JLoop napisał(a):
plawski40 napisał(a):Gitary nie miałem,a zdjęcia robiłem legalnie.JLoop jest chyba z frakcji moherowych beretów,lepiej niech nie podgląda bo może stracić wiarę w piękno natury!!!

Jakoś nie chciałbym się znaleźć na tych zdjęciach mimo wszystko.
A podglądaczy na nagich plażach nie toleruję.
Zwykłe buraki.[/quote]


Tylko nie Buraki. Kolega Plawski zawarł w swoich zdjęciach piękno natury, a że jakaś baba weszła mu w kadr to nie jego wina. Po co tam lazła. Gdybyś kolego JLoop wszedł mi w kadr to szybko bym go wykasował. Kto by chciał oglądać takie rozdygotane cherlactwo. Weż się do intensywnych ćwiczeń korekcyjno-wzmacniajacych fizjonomię. :wink:

Jak kolega nie chce pokazywać na plaży to i owo to trzeba chodzić z gitarą. Tylko proszę uważać na struny.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 05.12.2012 20:43

bluesman napisał(a):
plawski40 napisał(a):Gitary nie miałem,a zdjęcia robiłem legalnie.JLoop jest chyba z frakcji moherowych beretów,lepiej niech nie podgląda bo może stracić wiarę w piękno natury!!!

Pozdrawiam!!!


Bywam na plażach i kempingach N od wielu lat i coś na ten temat mogę wrącić.. Legalnie to musiałbyś prosić każdą osobę o zgodę na zdjęcie ............. a nie sądzę, że wszystkie będące w tle pytałeś........... Z pewnością nawet gdybyś pytał w co nie wierzę, te wszystkie osoby nie zgodziłby się wiedząc, że Ty opublikujesz te zdjęcia !!!! Użytek prywatny typu wspomnienia w zaciszu domowym ok.

A złośliwe uwagi o moherach zostaw sobie dla swoich przyjaciół jak Ci na to pozwolą. Bo to co piszesz świadczy o Twojej kulturze, która z tego co widzę nie ma nic wspólnego z kulturą naturystów, a to że bywasz na takich plażach no cóż :mrgreen: niekoniecznie daje Ci prawo do nazywania się naturystą :)
JLoop nie napisał nic takiego co upoważniałoby Cię do takiego wpisu. W pełni zgadzam się z jego zdaniem.


Poczytaj o ochronie wizerunku bo piszesz nieprawdę.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 06.12.2012 11:38

Cny Ryszardzie, nie piszę nieprawdy bo po pierwsze jest coś takiego jak prawo ale też pewne niepisane zasady obowiązujące w takich miejscach. Zastosowane prawo może być zarówno polskie jak i chorwackie jak rozumiem i jedno i drugie masz w małym paluszku :mrgreen:
Jeżeli kolega jest taki ok. to pytanie czy kolega jest na tych zdjęciach, które przedstawił ? zakładając, że nie, to dlaczego pokazuje innych, a siebie nie ? jeżeli natomiast jest na tych zdjęciach gratuluję odwagi :) i nie ma sprawy.
Oczywiście decyzja czy chcę się pokazać szerszej społeczności jeżeli nie jestem osobą publiczną należy do mnie i nie życzę sobie by ktoś mój wizerunek upowszechniał zwłaszcza w takim przypadku.
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 07.12.2012 02:05

:hut:
Ostatnio edytowano 07.12.2012 11:49 przez TomKinS, łącznie edytowano 1 raz
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 07.12.2012 08:19

TomKinS napisał(a):Dziwna dyskusja. Plaże FKK są wolnego wyboru. Jednak idiotę robiącego zdjęcia współplażowiczom należy zwyczajnie obrzucić kamieniami. Dawniej, kiedy były tylko klisze, problem był mniejszy. Teraz w dobie fotografii cyfrowej i internetu takich chamskich podglądaczy należy z całą stanowczością tępić.



Słuchaj Łukaszenko. Demokracja.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.12.2012 10:57

TomKinS napisał(a):Jednak idiotę robiącego zdjęcia współplażowiczom należy zwyczajnie obrzucić kamieniami...


Regulamin
Do innych forumowiczów zwracaj się z szacunkiem, nawet jeśli cię denerwują.
Niedopuszczalne jest (...) krytykowanie w jakiejkolwiek formie poglądów czy postaw innych osób.

:!:

darek1 napisał(a):Słuchaj Łukaszenko.


Regulamin
Ludzie są różni i nie każdy ma podobne poczucie humoru. Nie każdy też jest takim mistrzem klawiatury jak Ty.

:!:

Proszę o stosowanie w dyskusji powyższych zasad.
(które przecież zaakceptowaliście przy logowaniu)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 07.12.2012 17:57

Mistrz klawiatury to pochlebstwo. Dziękuję.
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 08.12.2012 15:50

Jacek S napisał(a):
TomKinS napisał(a):Jednak idiotę robiącego zdjęcia współplażowiczom należy zwyczajnie obrzucić kamieniami...


Regulamin
Do innych forumowiczów zwracaj się z szacunkiem, nawet jeśli cię denerwują.
Niedopuszczalne jest (...) krytykowanie w jakiejkolwiek formie poglądów czy postaw innych osób.

:!:
(

Przepraszam, poniosło mnie.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 08.12.2012 16:05

Najlepszy na nerwy jest Rumianek.
plawski40
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) plawski40 » 09.12.2012 14:29

[color=#FF4040]Oczywiście jestem na zdjęciu i nie uważam tego za akt odwagi jak napisał TomKinS.Oczywiście określenia idiota czy burak pokazały Jego poziom kultury!!!
I jeszcze jedno chłopku Małopolski;za rzucanie kamieniami w ludzi idzie się do więzienia.
Pozdrawiam!!!!
Załączniki:
Image00163 (1).jpg
Croatia
janalicja
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) janalicja » 08.07.2013 18:04

Byłem w tym roku pierwszy raz w Chorwacji, właśnie w Tucepi, byłem także na wspomnianej plaży. Wtrącę się w wymianę zdań, gdyż w moim odczuciu plaże są miejscem relaksu i odpoczynku, szczególnie te FKK winny sie cechować pewną intymnościa każdego ich gościa, robienie zdjęć innym plażowiczom, czy to tekstylnym czy też naturystom jest dalece niegrzeczne i niestosowne. Wrzucanie ich później na publiczne forum jest takim zachowaniem nastolatka podekscytowanym zobaczeniem pierwszy raz w życiu kawałka odsłoniętej kobiecej piersi. Życzę wszystkim obecnym i przyszłym Cromaniakom dojrzałych emocjonalnie i racjonalnych w zachowania uczestników przygody z Chorwacją. Z racji tego, że jestem młodszy od plawski40 nie zwracam mu bezpośrednio uwagi i wierzę, że przemyśli i zrozumie błąd swego zachowania- umieszczenie swojego zdjęcia nazwałbym popędem do publicznego ekshibicjonizmu, a nie tłumaczeniem swojego zachowania.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Tucepi polecam - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone