Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi po raz trzeci (a zdjęcia z innych miejsc)

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
McPiv
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 27.02.2010
Tucepi po raz trzeci (a zdjęcia z innych miejsc)

Nieprzeczytany postnapisał(a) McPiv » 05.12.2013 16:29

Witajcie.
W tym roku byliśmy po raz trzeci w Tucepi. Pechowy był to rok, bo i dostaliśmy udaru słonecznego i złapaliśmy gumę w drodze powrotnej, ale ogólnie jak zwykle zadowoleni. Zdjęć jest mało, bo bardziej skupiałem się na filmie, nad którym cały czas pracuję (ciężko to idzie), no i będą one z innych miejsc niż Tucepi. Byliśmy dwa dni w Budapeszcie ale pogoda nie dopisała, na koniec ostatniego dnia pobytu wyszło słoneczko, więc coś wkleję. Byliśmy w takich miejscach jak Mostar, Blagaj, Kravica a w Cro to kilka fotek z Baski Voda i Podgory. Może się Wam spodobają :).

Budapeszt
Zamek Królewski Vár

Obrazek

Widok z Góry Gellerta na Zamek Królewski
Obrazek

Erzsébet híd
Obrazek

Plac Bohaterów
Obrazek

Takiego widoku się nie spodziewałem :)
Obrazek

Widok na Bazylikę Św. Stefana
Obrazek

i Parlament w remoncie
Obrazek

A potem już była Bośnia i Chorwacja

Zakątki Podgory
Obrazek

Obrazek

Baska Voda
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bośnia i Hercegovina
Mostar

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Śmiałek skakał ale foty nie mam, trzymałem wtedy kamerkę i jest pamiątka po jego odwadze :)
Obrazek

Obrazek

Blagaj
Obrazek

Obrazek

Kravica
Robione z ręki, zabrakło mi statywu do pięknego rozmycia wodospadów
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Życzę miłego oglądania i pozdrawiam
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10881
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.12.2013 21:55

całkiem, całkiem ładne, szczególnie drugie z Izvor Bune i ostatnie z Kravicy (choć jak dla mnie brakuje nieco intensywności kolorów);
a filmik kiedy będzie?
McPiv
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 27.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) McPiv » 06.12.2013 09:40

Intensywność kolorów to kwestia gustu a filmik? Kto to może wiedzieć, jak już mamy grudzień a od września go skończyć nie mogę :).
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 24.05.2014 21:02

Bardzo ładne zdjęcia.

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Tucepi po raz trzeci (a zdjęcia z innych miejsc)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone