Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trogir

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bouli_pilot
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 30.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bouli_pilot » 14.12.2014 00:35

Kilka fotek z Plitvickich
Załączniki:
S7302256.JPG
S7302251.JPG
S7302218.JPG
S7302217.JPG
S7302216.JPG
bouli_pilot
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 30.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bouli_pilot » 14.12.2014 00:46

Roland90 napisał(a):Widzę ,że mega skrót wyjazdu bez fotek bez większego opisu a to co jest faktycznie bardzo ciężko się czyta. Ludzie chyba pierwszy post , w którym narzekam.
tak, po tym morzu rakiji większość pływała w morzu. 100% towarzystwa to Polacy. Niektórzy skakali do wody z górnego pokładu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Bo to pierwszy post jaki pisałem na forum, sorry, że Cię zawiodłem no ale cóż nie każdy może być tak elokwentny jak Ty. Chciałem opisać moje wrażenia z wakacji w Trogirze ( są mega pozytywne. Każdemu polecam wakacje w tym mieście. Jest to mniej więcej środek Chorwacji i można robić wypady w każdy zakątek tego kraju), niestety trochę czasu zajęło mi obrobienie zdjęć aby można je było zamieścić na forum (kwestia rozmiaru pliku).
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.12.2014 00:56

bouli_pilot napisał(a): niestety trochę czasu zajęło mi obrobienie zdjęć aby można je było zamieścić na forum (kwestia rozmiaru pliku).


Warto było :lol: bo zdjęcia fajne :idea:
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 14.12.2014 13:52

Trogir to b. ładne miasteczko, byłem i polecam każdemu.

:hut:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 14.12.2014 14:44

bouli_pilot napisał(a): niestety trochę czasu zajęło mi obrobienie zdjęć aby można je było zamieścić na forum (kwestia rozmiaru pliku).
Irfan View > przetwarzanie wsadowe i samo sie ;)
antena78
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) antena78 » 28.01.2015 20:03

Witam
W tym roku wybieram się z rodzinką do Chorwacji , no i chcielbyśmy odwiedzić Trogir bo w sumie w tamtym roku zabrakło czasu ;)
Oczywiście chcielibyśmy jeszcze skorzystać z takiego rejsu. Czy mógłbyś dać jakieś namiary na ten rejs ,gdzie kupić bilety i chyba jak czytam najlepiej wcześniej je kupić .Ile czasu trwa taki rejs ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.01.2015 20:41

antena78 napisał(a):Witam
W tym roku wybieram się z rodzinką do Chorwacji , no i chcielbyśmy odwiedzić Trogir bo w sumie w tamtym roku zabrakło czasu ;)
Oczywiście chcielibyśmy jeszcze skorzystać z takiego rejsu. Czy mógłbyś dać jakieś namiary na ten rejs ,gdzie kupić bilety i chyba jak czytam najlepiej wcześniej je kupić .Ile czasu trwa taki rejs ?

Bilety na rejs statkiem kupisz w porcie - statków jest kilka, przed każdym ktoś sprzedaje bilety.
Rejs trwa od 9 do 17
Czeki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 17.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czeki » 30.06.2015 00:18

Wygląda na przyjemną plaże,
gdzie to jest konkretnie?
może jakaś kropka na mapie.
Dajcie proszę lokalizacje sprawdzone do plażowania w Trogirze.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone