Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trogir

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lemini
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 21.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lemini » 27.02.2013 16:23

Witam.
Ja również proszę o info adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam .
Iwona K
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.08.2015
Dolce Casa Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona K » 10.08.2015 19:52

witam, czy ktos byl moze w tym apartamencie i jakie wrazenia? Plaza, odleglosci, szukamy miejsca z dala od tłumów, jedziemy z dzieciakami, bardzo dziekuje za info
Piter18
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 30.12.2013
Re: Dolce Casa Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter18 » 10.08.2015 20:07

Cześć

Nie wiem czy chodzi o to miejsce zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link.
Nie chce Was zniechęcać, ale "miejsce z dala od tłumów" to bym nie liczył. W Trogirze jest tłum ludzi.
Od rana do nocy (i to późnej). Plaży nie widziałem szczerze mówiąc, Trogir w ogóle nie ma plaży. Pozostaje Wam przejazd na wyspę Ciovo do Slatine, albo go Okrugu (Okrug Górny z plażą długą na kilkaset metrów, ale zatłoczoną niemiłosiernie, albo dolny bardziej spokojny). Jest na wyspie oczywiście kilka miejsc spokojnych. Jak coś potrzebujecie to piszcie. Ja byłem z rodziną na Ciovo tydzień temu. Aha, jeszcze jedno, jak ta lokalizacja jest prawidłowa, to jesteście dokładnie nad drogą podejścia do lotniska. Czyli samoloty lądują i startują Wam nad głowami (chociaż nie wiem, może Wam się to spodoba, na dłuższą metę chyba jednak będzie uciążliwe).
Pozdrawiam (niestety już z Polski :( )
Iwona K
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.08.2015
Re: Dolce Casa Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona K » 10.08.2015 20:30

dzieki za info wyglada ze to jest to dokladnie miejsce, wiec troche sie zmartwilam, widok na wyspe Civio jest oczywiscie, a czy mozesz polecic jakies spokojne miejsce na wyspie z plaza?
Piter18
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 30.12.2013
Re: Dolce Casa Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter18 » 10.08.2015 20:44

Na przykład tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Trochę odległe miejsce, ale urokliwa mała plaża.
Tu Okrug Górny, plaża zwana Copacabaną zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, ma długość chyba z 600m, ale tłumy.
Za to trochę restauracji, barów itp. Plaża wysypana kamykami.
I tutaj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link to jest miejscowość Mastrinka, kolejna w prawo to Arbanija oraz Slatine. Plus taki, że parkujecie przy ulicy, i schodzicie 10 m do wody. Plaże albo z drobnymi kamykami, albo betonowe.

Czeka Was tylko przeprawa przez most w Trogirze, a to korki (czasami mniejsze, w większości większe).
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009
Re: Dolce Casa Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 10.08.2015 20:46

Na Ciovo wg mnie fajnie jest w Slatine ale tam jest kawałek bo to na końcu wyspy.
Iwona K
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.08.2015
Re: Dolce Casa Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona K » 10.08.2015 21:15

a czy mozecie polecic sprawdzone kwatery, jestem w trakcie zalatwiania wiec nic konkretnego nie mam jeszcze
Piter18
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 30.12.2013
Re: Dolce Casa Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter18 » 10.08.2015 21:29

Poszło na PW.

:)
Iwona K
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.08.2015
Re: Dolce Casa Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona K » 10.08.2015 21:51

dzieki :)
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003
Re: Dolce Casa Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 11.08.2015 08:23

Iwona K napisał(a):a czy mozecie polecic sprawdzone kwatery, jestem w trakcie zalatwiania wiec nic konkretnego nie mam jeszcze


A może do cholery zastosujecie się do regulaminu tego forum i na takie pogawędki wybierzecie jednak bardziej adekwatny jego dział?

Jak sugeruje nazwa tego działu, dotyczy on wszystkiego co wiąże się z podróżą do HR, a nie ocen apartamentów, podpowiedzi gdzie spać i gdzie moczyć tyłek...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Dolce Casa Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.08.2015 10:19

el_guapo napisał(a):
Iwona K napisał(a):a czy mozecie polecic sprawdzone kwatery, jestem w trakcie zalatwiania wiec nic konkretnego nie mam jeszcze


A może do cholery zastosujecie się do regulaminu tego forum i na takie pogawędki wybierzecie jednak bardziej adekwatny jego dział?

Jak sugeruje nazwa tego działu, dotyczy on wszystkiego co wiąże się z podróżą do HR, a nie ocen apartamentów, podpowiedzi gdzie spać i gdzie moczyć tyłek...

Spokojnie el_quapo :oczko_usmiech:
Wątek już przeniesiony we właściwe miejsce :idea:
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone