Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trogir

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 12.08.2008 19:37

jandrzej50 napisał(a):Wreszcie się dowiedziałem z biura do jakiej miejscowości pojadę za tydzień. Oficjalnie była to Riviera Kasztelańska, więc miałem nadzieje na Trogir. Okazuje się że jest to Kasztel, może ktoś ma jakieś miłe wspomnienia z tej miejscowości, chętnie pocztam.
Pozdrawiam :lol:


Moja opinia - ja bym tam nie kwaterował. Będąc na Ciovo zwiedziłem te Kasztele ze względu na drzewo oliwkowe i nawet kupiłem wino "ze ściany", 8 kn za litr (nawet dobre), nic po za tym nie polecam.

pozdrav :hut:
Krzyżak
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 17.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzyżak » 12.08.2008 20:27

jandrzej50 napisał(a):Wreszcie się dowiedziałem z biura do jakiej miejscowości pojadę za tydzień. Oficjalnie była to Riviera Kasztelańska, więc miałem nadzieje na Trogir. Okazuje się że jest to Kasztel, może ktoś ma jakieś miłe wspomnienia z tej miejscowości, chętnie pocztam.
Pozdrawiam :lol:


Witam,

5 lat temu (sierpień 2003 r.) byłem w miejscowości Kastel Stari w hotelu Palace. Do Trogiru parę kilometrów. Był to dość spontaniczny wyjazd (organizator Rainbowtours, za namową znajomych). Szczerze powiedziawszy niespecjalnie sprawdzałem, gdzie jedziemy :wink: Wiedziałem, że blisko Splitu.

Mam dla Ciebie niezbyt interesujące informacje. Same miasteczko nieciekawe. Morze w tym miejscu śmierdzące, bałem się tam kąpać. W miejscowości nie ma w sumie niczego ciekawego do obejrzenia. Gdybym na podstawie tej miejscowości i jej otoczenia - miał wyrabiać opinię o Cro - to chyba nigdy już nie pojechałbym do Chorwacji.

Natomiast Trogir - jakby przeciwny biegun.

Wracając do Kastelu, a raczej Riwiery Kasztelańskiej - jest to grupa małych miasteczek i nie sprecyzowałeś dokładnie miejsca wypoczynku. Wiem, że biura oferują apartamenty i hotel Medena. Tam morze jest zdecydowanie ładniejsze, plaża zagospodarowana. Ale wokół hotelu to chyba nic nie ma (w sensie sklepów, itp.)

Mimo powyższego - swój pierwszy pobyt w Cro wspominam bardzo mile. Obsługa hotelu Palace (pomimo kiepskiego standardu hotelu - późny Gierek, zaczynali remont pokojów), miejscowi Chorwaci - pozostawili w mojej pamięci wyjątkowe wspomnienia - byli niezwykle otwarci, mili, uczynni, radośni. Tak więc - pomimo kiepskiego otoczenia - sam pobyt w hotelu i w Kastel Stari wspominam bardzo miło. Również ze względu na polskie towarzystwo.

A Trogirem jestem zauroczony po dziś dzień.


Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone