Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trogir, Ciovo i okolice 2012

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
annauvb
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 15.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annauvb » 16.12.2014 20:58

Iwona Baśka napisał(a):Hej, a w jakim miesiącu byliście , bo na zdjęciach tak pusto, przyjemnie...



Zawsze jeździmy we wrześniu. Jeszcze ciepło, a ludzi już ubywa. Chociaż nie wszędzie. :) W Starym Gradzie byliśmy trzy razy i tam zazwyczaj jest mało ludzi. Split i Trogir oblegane są na pewno do końca września.
Venom555
Cromaniak
Posty: 524
Dołączył(a): 02.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 16.12.2014 22:03

annauvb napisał(a):Zawsze jeździmy we wrześniu


W tym roku prócz wyjazdu normalnego byłem jeszcze dodatkowo na tydzień w połowie września - prócz w dalszym ciągu kosmicznej pogody własnie zwróciłem uwagę na to iż niektóre miasteczka jakby wymarły - czasami się zastanawiałem czy to aby właśnie jest to gdzie jestem czy mnie gdzieś przeniosło.
Kwestia przyzwyczajenia do braku ludziów wokół i ogólnie wspaniałej ciszy :-)

Odwiedziliście w Zadarze sklep ze starymi sprzętami z okresu między wojennego wojennego i powojennego ? Pisze o II światowej - nie ichniejszej - raz widziałem taki sklep i właśnie tam.
Było tego sporo - nie barachło a dosyć wyszukane sprawy. Ceny oczywiście adekwatne to tych dzieł :-)
annauvb
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 15.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annauvb » 16.12.2014 22:11

Venom555 napisał(a):
annauvb napisał(a):Zawsze jeździmy we wrześniu


W tym roku prócz wyjazdu normalnego byłem jeszcze dodatkowo na tydzień w połowie września - prócz w dalszym ciągu kosmicznej pogody własnie zwróciłem uwagę na to iż niektóre miasteczka jakby wymarły - czasami się zastanawiałem czy to aby właśnie jest to gdzie jestem czy mnie gdzieś przeniosło.
Kwestia przyzwyczajenia do braku ludziów wokół i ogólnie wspaniałej ciszy :-)

Odwiedziliście w Zadarze sklep ze starymi sprzętami z okresu między wojennego wojennego i powojennego ? Pisze o II światowej - nie ichniejszej - raz widziałem taki sklep i właśnie tam.
Było tego sporo - nie barachło a dosyć wyszukane sprawy. Ceny oczywiście adekwatne to tych dzieł :-)


To też zależy co kto woli. My raczej unikamy tłumów takich jak np. w Makarskiej. Ale... Ukochaliśmy sobie Trogir i Split i tam ludzie nam nie przeszkadzają :)

Nie trafiliśmy na ten sklep w Zadarze, ale przekażę mężowi i następnym razem poszukamy. Dzięki za info :)
Venom555
Cromaniak
Posty: 524
Dołączył(a): 02.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 17.12.2014 09:42

Zdjęcie jest zrobione z mostu. Jak patrzysz na lewo jest wejście na stare miasto - zaraz po prawej ( 20 m ) stronie po przekroczeniu bramy jest ten sklepik.

Poz
Załączniki:
1.jpg
annauvb
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 15.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annauvb » 17.12.2014 19:30

Dzięki bardzo za wskazówki :)
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Trogir, Ciovo i okolice 2012 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone