Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj, Vodice czy Srima

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Vodice nocleg ktoś? coś? :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.08.2017 13:21

Agatka222 napisał(a):Mam za małe dzieci żeby jechać w ciemno (1,5 i 3,5 roku) boje się, że będą miały dość po podróży, żeby jeszcze biegać i szukać. Ale dzięki za radę :)


My szukaliśmy dwóch app. w jednym budynku, w tym dla szwagra z dziećmi 4 lata i 13 miesięcy. Jak dobrze zaplanujesz to nie ma problemu. Parkujesz przy plaży w wybranej okolicy, jedno z Was z dziećmi na plażę, a drugie szuka. W Srimie do 30 min. spokojnie coś znajdziesz.... wszystko zależy jakiego standardu poszukujesz i ile max chcesz dać.

Srima może i mała, ale do Vodice blisko, w odległości spaceru.
ikar
Croentuzjasta
Posty: 202
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikar » 01.08.2017 13:25

Tribunj - koniec czerwca spokojnie było. lipiec - ludzi więcej, ale porównując z Vodicami cisza i spokój. Plaża od strony Vodic super dla dzieciaków. Tribunj uwielbiam, bardzo urokliwe miejsce.

Vodice - mam wrażenie, że po sezonie jest jak w Tribunj w trakcie :) Najbardziej podobało mi się ok. godz 7.00 rano :)

Srima - koniec czerwca i początek lipca - ludzi mniej niż w Vodicach, więcej niż w Tribunj. Plaża również przyjemna dla dzieciaków. Wybór knajpek na pewno mniejszy, ale są.

Daj znać jak wrócisz. Jestem ciekawy opinii.

ps. W tym roku poznam Vodice październikową porą :) I tu też jestem ciekawy jak będzie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.08.2017 13:33

Agatka222 napisał(a):Witam!
Czytam i czytam i już nic nie wiem :) Wybieramy się do Chorwacji od -3 września na 2 tyg. z 2 małych dzieci (1,5 i 3,5 roku) pierwszy wybór padł na Vodice, ale zaczęłam czytać że głośno tłoczno itp.. to pomyślałam o Srime tylko czy tam nie będzie pusto? chodzi mi o to żeby było gdzie pójść na obiad w trakcie dnia. Czy miasteczko nie pustoszeje i zamyka sie we wrześniu? Potrzebuje plażę z łagodnym zejściem żeby dzieciaki bezpiecznie mogły się bawić. Ktoś może pomoże podjąć decyzję, ewentualnie poleci coś ciekawego?

Widzę, że nowo założony watek opuściłaś i pytasz w innym.... więc masz już wszytko w jednym. :idea:
Adax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adax » 09.08.2017 12:59

Witam, będziemy kilka dni w Vodicach -co proponujecie zobaczyć w miasteczku albo w samej okolicy? Oczywiście oprócz zatłoczonej plaży :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.08.2017 13:27

Adax napisał(a):Witam, będziemy kilka dni w Vodicach -co proponujecie zobaczyć w miasteczku albo w samej okolicy? Oczywiście oprócz zatłoczonej plaży :)

Przeczytaj ten wątek i ze dwie relacje z Vodice w tytule i wszystko będziesz wiedział :papa:
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011
Re: Vodice nocleg ktoś? coś? :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 09.08.2017 13:31

piekara114 napisał(a):We wrześniu jedź w ciemno, wybierzesz na miejscu. Pomyśl też o Srimie (graniczy z Vodice) to plaże będziesz mieć pod ręką, a wieczorem spacerek do centrum Vodice zajmie Ci 15-25 min - w zależności gdzie będziesz mieć nocleg.


Zależy gdzie w Srimie....
Ja miałem tyle do Vodic w zeszłym roku, w upał z małym dzieckiem nie do przejścia, więc zostaje tylko opcja autem..... :

https://www.google.pl/maps/dir/43.74091 ... 611122!3e2

Ogólnie na samym końcu Srimy we wrześniu ( początek ) w zeszłym roku było pusto, knajpki pozamykane, do sklepu dość daleko, niektóre apartmany pospuszczane rolety i pozamykane na 4 spusty, całe budynki..... Jeśli Srima we wrześniu to tylko przy samych Vodicach lub max w samym środku .
Agatka222
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 27.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agatka222 » 09.08.2017 13:34

Dzięki za opinie :) decyzja jednak padła na Voice i apartament już zarezerwowany :) więc od 03.09 będziemy :D
krzyzak74
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 21.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzyzak74 » 14.08.2017 23:44

My właśnie wróciliśmy z tribunj. Spokój spokój i jeszcze raz spokój. A apartamenty mega 30 sekund dojścia do plaży zamalin. I jest to rewelacyjna miescinka jako baza wypadową. Naprawde polecam. Byłem po raz drugi 2 tygodnie i nie wiem czy po raz ostatni
Ostatnio edytowano 16.08.2017 23:56 przez krzyzak74, łącznie edytowano 1 raz
Agatka222
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 27.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agatka222 » 30.08.2017 10:05

Jeszcze 3 dni i wyruszamy do Vodic :D jakieś knajpki na obiad godne polecenia?
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 30.08.2017 21:27

Agatka222 napisał(a):Jeszcze 3 dni i wyruszamy do Vodic :D jakieś knajpki na obiad godne polecenia?


Ze swojej strony mogę zarekomendować polecaną już na tym forum restaurację "Argola" (ul.Artina przy samym porcie)
Przechodząc bulwarem (10 osób) zostaliśmy zaczepieni przez naganiacza który dowiedziawszy się że jesteśmy z Polski zaczął polecać swój lokal (właśnie Argolę) że jest w nim tanio jak w Biedronce. Była kupa śmiechu i daliśmy się namówić. Co prawda ceny troszkę wyższe od "biedronkowych" ale ogólnie lokal wart polecenia.

Pozdrowienia.;)
vajola
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.08.2013
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) vajola » 23.09.2017 23:10

Qba66 napisał(a):mieszkałem rok temu w Srimie
ale odwiedzilem tez Vodice i Tribunj.
moje wrazenia
Vodice miasteczko-kurort z duzym portem kupa ludzi i 1 mała plaża dla nich wszystkich (wrażenie ze raczej dla balangowiczów dyskotekowych)
Tribunj - ladna spokojna wioska urokliwa ale rozciaga sie chyba bardziej w głab lądu wiec zawyczaj bedzie daleko na plazę

no i Srima - na odpoczynek rewelacja bo ciągna sie ze 3-4 km wzdłuz morza wiec do plazy bedzie 50m a max 100-200m.
i plaza ma tym samym ma tyle km ile Srima (poza małą mariną) wiec zawsze bylo dosyc luźno (poczatek sierpnia)
wzdluz plazy droga a'la promenada z knajpkami straganami lodami itp.
ogolnie cicho i przytulnie a do Vodic spacer 20-30 minut max
dla mnie rewelacja gdybym nie chcial zwiedzac nowych rejonów pojechalbym poniownie,
( no i raczej tanio bo mialem full wypas apartament dla 4 os za 55€ w szczycie sezonu!!


jeżeli mozna to proszę o namiar na apartament adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
RafałKrzysica
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałKrzysica » 18.02.2018 18:26

Witam
Jeśli ktoś ma namiar na apartamenty 2+2 w Tribunj lub Srima proszę o przesłanie na @ adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry bardzo dziękuję . :)
krzyzak74
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 21.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzyzak74 » 24.02.2018 10:08

apartmani antica w tribunj, dosłownie 100 kroków do plazy i mega miejscówka na wieczorne kolacje nad samum morzem. Bylismy rok temku i baaaaaaaaardzo polecam
Quecal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quecal » 21.03.2018 00:04

Gdy słyszę Vodice... myślę... mój pierwszy wyjazd do CRO :)))
- plaża nie jest taka wcale zatłoczona... z samego rana ;) Nie mniej jednak gorąco polecam! Super miejsce na wypady, a przy okazji fajna mieścinka :)
Tu coś więcej można znaleźć :P >>> vodice-wycieczki-czyli-i-raz-cro-samochodem-t38742.html

Edit:
Ups... odgrzałem kotleta? :D

Pozdrawiam
Q
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 21.03.2018 09:47

Aż boję się myśleć jak plaża w Vodicach będzie wyglądać w tym roku,to są zdjęcia z początku lipca 2015r. :D
WP_20130718_001.jpg
WP_20130718_003.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Tribunj, Vodice czy Srima - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone