Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj, Vodice czy Srima

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Krisv
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 13.05.2014
Tribunj a Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krisv » 12.06.2016 13:29

Czy mając miejscówkę w Tribunj jest jakiś istotny powód, żeby wybrać się do Vodice (poza stacją benzynową) ?
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 13.06.2016 07:56

LIDL:)
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 13.06.2016 10:52

Lidl jak Lidl, byłem w nim tylko raz. Ja odwiedzałem Konzum na Ćirila i Metoda. Mnóstwo ludzi i ogólny bałagan, ale jakoś wolałem tam robić zakupy.
Flacha
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 09.01.2013
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flacha » 14.06.2016 10:35

Wybieramy się ze znajomymi w tym roku we wrześniu do Srimy ( dokładnie to Apartmani Sara, Srima VII/15 - może ktoś był? ), czwórka dorosłych i dwójka małych dzieci poniżej 2 roku życia. Plaża blisko więc miejscówka chyba dobra, czy ktoś może polecić miejsca gdzie warto zjeść coś dobrego w rozsądnej cenie? , dobre Chorwackie jedzenie, dobra pizza, dobre piwko? :)
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 14.06.2016 11:05

Villa Roza - Srima III lub Karoca, też Srima III 8)
Qba66
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 12.04.2015
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Qba66 » 17.06.2016 20:25

mieszkałem rok temu w Srimie
ale odwiedzilem tez Vodice i Tribunj.
moje wrazenia
Vodice miasteczko-kurort z duzym portem kupa ludzi i 1 mała plaża dla nich wszystkich (wrażenie ze raczej dla balangowiczów dyskotekowych)
Tribunj - ladna spokojna wioska urokliwa ale rozciaga sie chyba bardziej w głab lądu wiec zawyczaj bedzie daleko na plazę

no i Srima - na odpoczynek rewelacja bo ciągna sie ze 3-4 km wzdłuz morza wiec do plazy bedzie 50m a max 100-200m.
i plaza ma tym samym ma tyle km ile Srima (poza małą mariną) wiec zawsze bylo dosyc luźno (poczatek sierpnia)
wzdluz plazy droga a'la promenada z knajpkami straganami lodami itp.
ogolnie cicho i przytulnie a do Vodic spacer 20-30 minut max
dla mnie rewelacja gdybym nie chcial zwiedzac nowych rejonów pojechalbym poniownie,
( no i raczej tanio bo mialem full wypas apartament dla 4 os za 55€ w szczycie sezonu!!
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 17.06.2016 22:49

W Srimie na plaży jest mniej drzewek, w Tribunj sporo cienia, jest też gdzie posnurkować.
Apartament nad samą plażą
W tym roku zawitamy tam ponownie.
DamianM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 484
Dołączył(a): 16.12.2012
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianM » 19.06.2016 13:16

Witam. Może mi ktoś polecić jakiś Fish Picnic na Kornati,z Vodic ,SIrma czy Tribunj.
Aurel88
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 17.02.2014
Rwe: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aurel88 » 27.06.2016 12:22

Witam. Z przyszla zona chcemy wybrac sie w podroz poslubna gdzies w tamte okolice. Szukac bedziemy cos spokojnego i zeby byla ladna plaza poblisku. Przekonuje mnie srima lub tribunj. Posle ktos namiar na jakis apartament 2 osobowy ? Bylbym wdzieczny :). adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 27.06.2016 22:14

sdolas napisał(a): Apartament nad samą plażą


Witam!
Czy mogłabym prosić o jakiś namiar na dobry apartament dla 2 dorosłych? Z góry dziękuję! :P
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 28.06.2016 18:58

Jasne
W tym wątku znajdziesz wszystko, opis i namiary.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010
Srima-wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 10.08.2016 21:33

Co myślicie o Srimie w pierwszym tygodniu września? Znajdziemy coś w ciemno (2+1, 13lat) w cenie 30-35 eur? Ewentualnie w okolicy której ulicy zacząć poszukiwania noclegu?
Możemy liczyć na spokój na plaży?
Polecacie jakieś plaże do snurkowania w okolicy?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 10.08.2016 22:07

W Tribunj skałki przy wejściu do portu idealne do snurkowania, setki małych rybek i nawet sporo takich jak ja to zwę ... obiadowe :wink:. Plaży Zamalin jeszcze nie sprawdziłem pod tym względem ale też powinna być super bo tam same skałki.
Spokój w Tribunj jest w sezonie więc we wrześniu tym bardziej. Blisko do Vodic tak samo jak ze Srimy od drugiej strony.
Zadzwoń do Dario, może ma coś we wrześniu :wink:
Jak nie to na pewno coś w ciemno znajdziesz.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.08.2016 08:54

Dzięki za info. Tribunj jakoś z tymi betonowymi plażami mnie nie zachęciło. Srima ma coś w rodzaju promenady, a jest spore prawdopodobieństwo, że będzie z nami szwagrostwo z wózkiem.
Dario (choć nie poznałam) to z opisów, nie "podchodzi mi"....

Szukać będziemy na miejscu (bo miejscówkę uzależniamy od prognoz pogody - Srima, Rogoznica, Makarska, Tucepi i czy szwagier na pewno pojedzie), ale czy cena 30-35 eur w Srime jest realna?
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Srima-wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 11.08.2016 09:08

piekara114 napisał(a):Co myślicie o Srimie w pierwszym tygodniu września? Znajdziemy coś w ciemno (2+1, 13lat) w cenie 30-35 eur? Ewentualnie w okolicy której ulicy zacząć poszukiwania noclegu?
Możemy liczyć na spokój na plaży?
Polecacie jakieś plaże do snurkowania w okolicy?

W ciemno , tam jest apartamentów jeden na drugim.

Postaw furę gdzieś tu ......... to jest ulica , skręt w prawo w dół za campem Imperial

Obrazek

-----i z buta wzdłuż wybrzeża dawaj na szukanie. :wink:
35 Euro wrzesień myślę że da spoko radę jak nie w pierwszej linii to w drugiej.
W Srimie im dalej od Vodic tym lużniej na plaży i spokojnie.
W Srimie nie ma typowej promenady , przeważnie idziesz ulicą wzdłuż wybrzeża , ale ulica jest praktycznie pusta.
Promenadę masz od Campu Imperial przed Srimą do samych Vodic , piechotą jakieś 20-30 min.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Tribunj, Vodice czy Srima - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone