Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj, Vodice czy Srima

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.02.2016 22:41

https://www.google.pl/maps/dir/Tribunj, ... 455383!3e2

Drogą/promenadą przy morzu podobnie - a nawet bardziej naokoło :wink:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 24.02.2016 23:14

Jeśli spacer to tylko wzdłuż plaży, ciut dalej ale przyjemniej, czas szybko mija.
Jak ktoś lubi to nawet można na chwilę przysiąść na plaży FKK :oczko_usmiech:
leszekgw
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.01.2015
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekgw » 11.03.2016 22:51

Witam , mogę prosić namiary na fajne dwa apartamenty 3 osobowe w Tribunj , Dario niestety nie za bardzo chce się zgodzić na 9 nocy więc muszę szukać czegoś innego

z góry dziękuje Leszek
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.03.2016 23:53

W większości przypadków rezerwuje się tygodniami, najczęściej w jakiś dzień weekendu.
Jeśli wypełnia się lukę w rezerwacji to już loteria.
Są też tacy co wynajmują tylko od soboty do soboty.
Możesz mieć problem jeśli będziesz się upierać przy konkretnym terminie
pmonika
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 18.02.2016
Tribunj/Vodice/Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) pmonika » 17.04.2016 13:40

Witajcie! :)
W te wakacje (końcówka sierpnia) wybieramy się z chłopakiem na wakacje do Chrowacji. Po przejrzeniu Forum, pomyslałam o zakwaterowaniu w którejś z powyższych miejscowości. Jednak bardzo prosiłabym o pomoc przy wyborze miejsca.
Początkowo mój wybór padł na Tribunj, jednak teraz wciąż się zastanawiam.
Zalezy mi na dobrych plażach, do leżenia, opalania ale też o takiej, gdzie woda jest głębsza i możnaby troche ponurkować. Z tego co troche tu widziałam - sa takie w Tribunj. A jak jest w Vodicach i Srimie?
Zalezy mi aby w miejscowości, w której będę bedą knajpki, miejsca z pysznym jedzeniem, ogólnie żeby było sporo miejsc gdzie można znaleźć coś pysznego. Oprócz tego zalezy mi na dyskotekach, klubach. Z tego co wiem to są takie w Vodicach.
Drodzy forumowicze, co proponujecie? Jak to wszystko pogodzić? Czy mieszkając w okolicach centrum Tribunj lub bliżej w Tribunj, ale bliżej Vodic będzie to najlepsza opcja? Chce aby moje pierwsze samodzielnie organizowane wakacje były dopięte idealnymi :)
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013
Re: Tribunj/Vodice/Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 17.04.2016 14:12

W Tribunj na plażach zawsze znajdzie sie swoje kilka m2 na porozkładanie w Vodicach straszne tłumy. Tylko w Tribunj cała "infrastruktura" dużo mniejsza niz w Vodicach. Jak bym jechał z nastawieniem na jakies imprezy dyskoteki itp to Tribunj raczej niebardzo. Lepsze Vodice. Ja jezdze z dziećmi wiec Tribunj mi odpowiada bardziej:-)
pmonika
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 18.02.2016
Re: Tribunj/Vodice/Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) pmonika » 17.04.2016 14:45

Myslałam nad zakwaterowaniem w tribunj, plazowaniem a wieczorami spędzonymi w Vodicach. Nie chcę tłumów na plaży :)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Tribunj/Vodice/Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 17.04.2016 15:47

Z tych trzech miejscowości to tylko Tribunj,Vodice i Srima tłumy i kicha z nurkowaniem.W Tribunj przyplaży po prawej stronie fajna miejscówka do nurkowania.
pmonika
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 18.02.2016
Re: Tribunj/Vodice/Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) pmonika » 21.04.2016 14:15

Czy w Tribunj są jakieś autobusy miejskie? Przeglądając kwatery spotkałam się z odległosciami od przystanków autobusowych. Dokąd jeżdzą autobusy z Tribunj? To sa jakieś miejskie? Może ktoś się wypowiedziec? :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Tribunj/Vodice/Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.04.2016 14:43

pmonika napisał(a):Czy w Tribunj są jakieś autobusy miejskie? Przeglądając kwatery spotkałam się z odległosciami od przystanków autobusowych. Dokąd jeżdzą autobusy z Tribunj? To sa jakieś miejskie? Może ktoś się wypowiedziec? :)

Czy jedziecie do Chorwacji :?:
Z Tribunj do Vodic piechotą wzdłuż morza ok. 30 mim
https://www.google.pl/maps/dir/Tribunj, ... 611122!3e2
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Tribunj/Vodice/Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.04.2016 15:00

pmonika napisał(a):Witajcie! :)
W te wakacje (końcówka sierpnia) wybieramy się z chłopakiem na wakacje do Chrowacji. Po przejrzeniu Forum, pomyslałam o zakwaterowaniu w którejś z powyższych miejscowości. Jednak bardzo prosiłabym o pomoc przy wyborze miejsca.
Początkowo mój wybór padł na Tribunj, jednak teraz wciąż się zastanawiam.
Zalezy mi na dobrych plażach, do leżenia, opalania ale też o takiej, gdzie woda jest głębsza i możnaby troche ponurkować. Z tego co troche tu widziałam - sa takie w Tribunj. A jak jest w Vodicach i Srimie?

informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html#p707484
Flacha
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 09.01.2013
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flacha » 04.05.2016 08:30

Witam,

Prosiłbym o podesłanie na PW jakiś sprawdzonych apartamentów w Tribunj albo Srimie. Poszukuje czegoś żeby było kilka apartamentów w jednym domu :
1. 2 dorosłe osoby + małe dziecko
2. j.w.
3. 2 dorosłe osoby
To na 99% a może i jeszcze jeden apartament dla 2 osób. U Daria się dowiadywałem ale to co mi się podoba jest już zajęte.
Z góry dziękuję.
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 04.05.2016 11:31

Flacha napisał(a):Witam,

Prosiłbym o podesłanie na PW jakiś sprawdzonych apartamentów w Tribunj albo Srimie. Poszukuje czegoś żeby było kilka apartamentów w jednym domu :
1. 2 dorosłe osoby + małe dziecko
2. j.w.
3. 2 dorosłe osoby
To na 99% a może i jeszcze jeden apartament dla 2 osób. U Daria się dowiadywałem ale to co mi się podoba jest już zajęte.
Z góry dziękuję.

wysłałem namiar w Srimie, możesz pisać do właścicieli :papa:
Maciek69
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 19.09.2015
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciek69 » 08.05.2016 22:04

Flacha napisał(a):Witam,

Prosiłbym o podesłanie na PW jakiś sprawdzonych apartamentów w Tribunj albo Srimie. Poszukuje czegoś żeby było kilka apartamentów w jednym domu :
1. 2 dorosłe osoby + małe dziecko
2. j.w.
3. 2 dorosłe osoby
To na 99% a może i jeszcze jeden apartament dla 2 osób. U Daria się dowiadywałem ale to co mi się podoba jest już zajęte.
Z góry dziękuję.


Polecam Apartamenty w Srimie villatriodalmatia . Blisko morza , fajna plaża i do vodic nie daleko .
michaelsz
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 24.05.2014
Re: Tribunj, VOdice czy Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) michaelsz » 17.05.2016 13:51

Ja byłem w zeszłym roku w Srimie i w tym roku wracam do tego samego miejsca. Blisko plaża, spacerem do Vodice kilka minut. Po drodze sklepiki, miejsca dla dzieci. Ogólnie bardzo jestem zadowolny.
Nie ma opcji z Międzyzdrojami. W 2014 roku byłem w Baska Voda (Riwiera Makarska) i Mirasów było więcej chyba niż w Międzyzdrojach. W Srimie tego nie ma.
Blisko piękny Szybenik, Trogir, Zadar, Park Narodowy Krka. Bajeczka.
Apartamenty to polecam u Vjeka (strona: srima.org).
Jeśli chcesz zobaczyć reportaż z mojego wyjazdu i pobytu w Srimie zapraszam na moją stronę internetową (michalszczepanski.pl). Tam są wpisy w temacie (dział "po godzinach").
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Tribunj, Vodice czy Srima - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone