Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj - długi weekend

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rafalkomza
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalkomza » 20.06.2014 23:17

Odkopuję temat :). Za miesiąc wybieram się do Tribunj. Mam pytanie: czy w restauracjach (konobach) można dogadać się z obsługą w języku polskim? Jeśli tak to w jakich? Co prawda znam w razie czego angielski w bardzo dobrym stopniu (pewnie się przyda), ale polski będzie wygodniejszy :)
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 21.06.2014 06:14

rafalkomza napisał(a):Odkopuję temat :). Za miesiąc wybieram się do Tribunj. Mam pytanie: czy w restauracjach (konobach) można dogadać się z obsługą w języku polskim? Jeśli tak to w jakich? Co prawda znam w razie czego angielski w bardzo dobrym stopniu (pewnie się przyda), ale polski będzie wygodniejszy :)


Co masz na myśli dogadać się w restauracji ? Chcesz porozmawiać z obsługa o potrawach jakie oferują ? Bo jeżeli masz na myśli tylko zamawianie potraw to żaden problem. W każdej konobie się dogadasz jak nawet nie znasz języka. :papa:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 21.06.2014 07:55

rafalkomza napisał(a):Odkopuję temat :). Za miesiąc wybieram się do Tribunj. Mam pytanie: czy w restauracjach (konobach) można dogadać się z obsługą w języku polskim? Jeśli tak to w jakich? Co prawda znam w razie czego angielski w bardzo dobrym stopniu (pewnie się przyda), ale polski będzie wygodniejszy :)

Najważniejszy zwrot to Karlovacko toceno veliko :D a najlepiej od razu dwa.
rafalkomza
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalkomza » 21.06.2014 11:50

Dzięki za odpowiedź. Wiem, że te pytania mogą wydawać się głupie, ale jadę tam pierwszy raz i przejmuję się pierdołami :D W czasie urlopu na pewno natrzaskam sporo zdjęć i podzielę się nimi z forumowiczami. Na razie siedzę i czytam różne relacje :)
sandomingo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sandomingo » 21.06.2014 21:42

To się nie przejmuj. Będzie Pan zadowolony:) Tribunj jest ok.
rafalkomza
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalkomza » 22.06.2014 18:20

Liczę na to, że będę zadowolony :) Jeśli tak to w przyszłym roku pewnie też tam wyskoczę :)
Domes
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Domes » 15.07.2014 12:10

Hej,

Co myślicie o lokalizacji apartamentu w tym rejonie?

Niem mogę linkować. Współrzędne google'a: 43.7639494,15.7350664,17z

To chyba ulica Put Slobode. Jak wygląda dojście do jakichś ciekawszych plaż i centrum? Wydaję się być trochę na uboczu ale ciężko aktualnie z kwaterami, a tu udało mi się znaleźć coś wartego uwagi.

Edit:
Jak patrzę po lokalizacji, to chyba jedną z fajniejszych plaż jest polecana Lokvice w tym wątku:
apartamenty-tribunj-marijana-cvitan-t34414-15.html

Miałbym tu chyba całkiem blisko, proszę o trochę szczegółów co do tej lokalizacji.

Pozdrav!
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tribunj - długi weekend - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone