Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tanie rozmowy telefoniczne - może się komuś przyda?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gringo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gringo » 13.08.2012 10:26

nightmare00000 napisał(a):Czy taką kartę sprzedają na stacjach przy autostradzie? Czy tylko w wyznaczonych kioskach?


Kartę można zakupić w kioskach lub na poczcie.

Żadnych haczyków, żadnych ukrytych kosztów, żadnego wbijania jakiś super kodów. Po prostu wkładamy kartę do telefonu bez SIM-locka i dzwonimy. 7 kun = 4 grosze za minutę na zagraniczne nr stacjonarne. Na komórki niespełna 2 zł, czyli również znacznie taniej niż dzwoniąc z polskiego numeru. Wszystkie połączenia mają naliczanie minutowe.
topsi
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) topsi » 15.08.2012 19:35

Pod koniec lipca kupiliśmy kartę i rozmawialiśmy. Niestety od 12 sierpnia nasz przyjaciel próbował kupić tę kartę i okazało się, że została wycofana ze sprzedaży. Dowiadywał się w Podacy i Korczuli :(
Neuromancer
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 01.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Neuromancer » 16.08.2012 12:45

topsi napisał(a):Pod koniec lipca kupiliśmy kartę i rozmawialiśmy. Niestety od 12 sierpnia nasz przyjaciel próbował kupić tę kartę i okazało się, że została wycofana ze sprzedaży. Dowiadywał się w Podacy i Korczuli :(


Czy ktoś jeszcze miał problem z kupieniem tej karty? Ponieważ wybieram się 18.08 do Chorwacji i planuje zakup tej karty. Poza tym na stronie http://www.tele2.hr/welcome-to-croatia/ nie ma żadnej wzmianki o tym, żeby miała być wycofana. Do 09.09 ma normalnie działać.
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 16.08.2012 13:45

Neuromancer napisał(a):
topsi napisał(a):Pod koniec lipca kupiliśmy kartę i rozmawialiśmy. Niestety od 12 sierpnia nasz przyjaciel próbował kupić tę kartę i okazało się, że została wycofana ze sprzedaży. Dowiadywał się w Podacy i Korczuli :(


Czy ktoś jeszcze miał problem z kupieniem tej karty? Ponieważ wybieram się 18.08 do Chorwacji i planuje zakup tej karty. Poza tym na stronie http://www.tele2.hr/welcome-to-croatia/ nie ma żadnej wzmianki o tym, żeby miała być wycofana. Do 09.09 ma normalnie działać.


Może znajomy słabo szukał, albo sie ze sprzedawcą nie zrozumiał :?: . Jest to karta turystyczna, więc nie sądzę, żeby tak nagle zlikwidowali.
W zeszłym roku kupowaliśmy w czymś w rodzaju kiosku, a w tym roku w Konzumie. Pani miała wystawione przy kasie.
dudek_t
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 16.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudek_t » 16.08.2012 14:28

Świetna oferta! Mam nadzieje że uda mi się ją kupić. Jest tylko jedno małe ale... w jaki sposób można uzupełnić kuny na koncie? 50 to trochę mało (planuje dzwonić również na komórki a nie tylko stacjonarne) i pewnie szybko się skończą. Są karty doładowujące po prostu do "tele 2"?? :?:
Tomasz61
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz61 » 16.08.2012 16:48

Można kupić doładowanie w każdym punkcie gdzie oferują doładowania. W zeszłym roku kupowałem w najzwyklejszym kiosku z gazetami.
topsi
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) topsi » 16.08.2012 18:32

Może znajomy słabo szukał, albo sie ze sprzedawcą nie zrozumiał :?: . Jest to karta turystyczna, więc nie sądzę, żeby tak nagle zlikwidowali.
W zeszłym roku kupowaliśmy w czymś w rodzaju kiosku, a w tym roku w Konzumie. Pani miała wystawione przy kasie.[/quote]

Przyjaciel mówi po chorwacku i pokazał opakowanie od naszej karty między innymi na tej poczcie, na której my kupowaliśmy, więc nie ma mowy o przypadkowym "niedogadaniu". Kupił sobie jakąś inną kartę, z której dzwoni, ale już nie aż tak tanio jak my.
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 16.08.2012 18:44

[quote="topsi"

Przyjaciel mówi po chorwacku i pokazał opakowanie od naszej karty między innymi na tej poczcie, na której my kupowaliśmy, więc nie ma mowy o przypadkowym "niedogadaniu". Kupił sobie jakąś inną kartę, z której dzwoni, ale już nie aż tak tanio jak my.[/quote]

To nie wiem :( Może wypowie się ktoś kto aktualnie jest w Chorwacji.
Przyjaciel musi szukać w innych miejscach. Nie bardzo chce mi się wierzyć, żeby karta TURYSTYCZNA, w sezonie turystycznym została zlikwidowana. No ale.... kto wie :)
ania.s
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.s » 23.08.2012 15:26

Czy ktoś ostatni korzystał z tej karty w Chorwacji? Dało się kupić? Ewentualnie jakaś alternatywa?
marcin-dabek
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 26.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin-dabek » 24.08.2012 11:23

niestety dla wyjeżdżających we wrześniu tak różowo nię będzie-od 10.09 koszt na stacjonarne i komórki 3kn/min.
ma ktoś pomysł na jakąś alternatywę?
pozdrawiam i odliczam dni do wyjazdu
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 27.08.2012 11:47

TELE2 touristic na Krk nie istniał.
Na poczcie dostałem informację, że w tym roku tego nie ma.
Skorzystałem z VIP gdzie 1 minuta rozmowy ze stacjonarką w PL kosztowała 0,44kn, SMS 1,02kn, komórka w Chorwacji 1,02kn i 100kb danych 1,02kn.
Miałem doładowanie za 40kn i jeszcze mi zostało z wakacji 7kn na koncie.
Riddick82
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 29.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Riddick82 » 14.09.2012 01:27

W Breli na początku września nie dało się niestety zdobyć tejże karty. Ani w Konzumie (choć była naklejka), ani w kiosku, ani na poczcie.
mario_p
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 07.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario_p » 24.09.2012 10:27

Witam, poradzi ktoś co mam kupić w Cro za kartę tel żeby jakoś tanio kontakt z polską utrzymać?
Dobrze by było żeby też jakiś net był w dobrej cenie.
Coś czytałem o VIP ale nie wiem na pewno.
Telefon bez sim, na androidzie.
Wyjazd w piątek, na tydzień-Tele2 już nie ma w promocji, to wiem
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.09.2012 10:32

mario_p
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 07.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario_p » 24.09.2012 10:47


To już czytałem, tylko że te niebieskie karty miały promocje do chyba 9.09.2012.
Dlatego gdzieś widziałem jakieś info o kartach VIP ale nie wiem jakie ceny
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Tanie rozmowy telefoniczne - może się komuś przyda? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone