Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tanie rozmowy telefoniczne - może się komuś przyda?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5791
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 25.11.2015 15:36

Nad częstotliwością korzystania z telefonu tu nie dyskutujemy :)
Jedni ograniczają się do wysłania sms-a -Jesteśmy na miejscu, inni dzwonią dwa razy dziennie :D

Tak czy owak warto wiedzieć, że są takie możliwości.
klerjeser
zbanowany
Posty: 426
Dołączył(a): 21.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) klerjeser » 25.11.2015 15:49

greenrs napisał(a):Nad częstotliwością korzystania z telefonu tu nie dyskutujemy :)
Jedni ograniczają się do wysłania sms-a -Jesteśmy na miejscu, inni dzwonią dwa razy dziennie :D

Tak czy owak warto wiedzieć, że są takie możliwości.


Ależ dyskutujemy, ponieważ rodzaj, częstotliwość i długość rozmów są ściśle związane z wyborem formy komunikacji. Co innego wybierze osoba, która telefon za granicą używa tylko w wypadkach awaryjnych, co innego ktoś, kto musi codziennie polansować się wśród znajomych w kraju, a jeszcze coś innego ktoś kto musi być dyspozycyjny i kontaktować się z firmą, chociaż w tym ostatnim wypadku to zmartwienie pracodawcy albo kwetia wrzucenia rozmów w koszty, jeśli się prowadzi własną firmę (wtedy często się kalkuluje brać właśnie najdroższą tatryfę).
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 25.11.2015 17:03

A czy to nie to samo co Viber,WhatsApp,Messenger lub Skype? ,tam również jeśli masz dostęp do sieci to możesz prowadzić rozmowy(ba nawet lepiej-videorozmowy) za free. Co do tych stawek to jeśli w Polsce masz darmowe rozmowy w abonamencie, to za granicą(na obszarze Unii) też będziesz miał za free.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5791
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 25.11.2015 17:41

Z napisał(a):A czy to nie to samo co Viber,WhatsApp,Messenger lub Skype? ,tam również jeśli masz dostęp do sieci to możesz prowadzić rozmowy(ba nawet lepiej-videorozmowy) za free.

Niezupełnie to samo. Żeby rozmawiać przez któryś z tych komunikatorów, druga strona musi mieć go również zainstalowanego. Ja dzwonię np. do rodziców, którzy korzystają ze zwykłej prostej komórki. Z whatsapp-a czy skype'a nie mam w tej sytuacji żadnego pożytku.
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 17.12.2015 20:35

greenrs napisał(a):
Z napisał(a):A czy to nie to samo co Viber,WhatsApp,Messenger lub Skype? ,tam również jeśli masz dostęp do sieci to możesz prowadzić rozmowy(ba nawet lepiej-videorozmowy) za free.

Niezupełnie to samo. Żeby rozmawiać przez któryś z tych komunikatorów, druga strona musi mieć go również zainstalowanego. Ja dzwonię np. do rodziców, którzy korzystają ze zwykłej prostej komórki. Z whatsapp-a czy skype'a nie mam w tej sytuacji żadnego pożytku.


Będziesz miał jeśli zasilisz konto środkami, wtedy możesz dodzwonić się na każdy numer. Ja po prostu instaluje na tablecie lub laptopie program i gadam np. z mamą lub znajomymi, którzy nie maja smartphona.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5791
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 18.12.2015 00:02

Oczywiście. Sam również korzystam z takiej opcji. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że są też inne możliwości :wink:
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 14.02.2016 11:33

W ubiegłe wakacje korzystałem ze Skype i Vibera poprzez wi-fi i kupiłem kartę pre-paid zakupiono w Cro. Spisała się znakomicie. W tym roku przetestuję WhatsApp.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5791
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 14.02.2016 15:20

pablos77 napisał(a):W tym roku przetestuję WhatsApp.

Testowałem whatsappa za granicą już kilka razy. U mnie spisuje się znakomicie. Dodatkowy atut to jego popularność. Na zachodzie ma go już chyba każdy w swoim smartfonie a i u nas coraz więcej osób.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 14.02.2016 16:44

greenrs napisał(a):
pablos77 napisał(a):W tym roku przetestuję WhatsApp.

Testowałem whatsappa za granicą już kilka razy. U mnie spisuje się znakomicie.

U mnie również. Do konkurencji brakuje mu jeszcze funkcji rozmów wideo, ale to zgodnie z zapowiedzią, niedługo się zmieni.
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 22.02.2016 00:02

Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Tanie rozmowy telefoniczne - może się komuś przyda? - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone