Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam niedrogiego noclegu na Węgrzech

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maciej1969
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 257
Dołączył(a): 03.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1969 » 12.07.2009 10:25

Zdjęcia wyjaśnią resztę;
Obrazek

Obrazek
msz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 28.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) msz » 31.07.2009 13:55

witam
Właśnie wróciłem z Chorwacji, nocleg tranzytowy mieliśmy w Muracenter przy chorwackiej granicy, wiec nie prawda jest ze pensjonat ten jest zamknięty. Nocowaliśmy tam wczoraj, bardzo mile miejsce tylko komarów dużo, straszne pustki tam maja teraz po otwarciu tego nowego przejścia granicznego. My jechaliśmy przez stare przejście. Bardzo miła obsługa. Za nocleg najpierw chcieli 18 euro za osobę ale po negocjacjach zeszli do 9 euro za osobę. Naprawdę polecam
Grzesio B.
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzesio B. » 31.07.2009 15:18

Witam,
Dla ułatwienia przesyłam link na Hotel LUNA w Budapeszcie, jest on na obrzeżu miasta i łatwo potem z niego wyjechać na autostradę.
Aktualnie cena za pokój dwuosobowy ze śniadaniem to 46 Euro. Dzieci nocują bezpłatnie!
Pokoje przytulne i jest WiFi - gratis!
Sprawdzone - więc polecamy.

http://hotels.hungary-bookings.com/hote ... #topanchor
zybi124
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 25.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) zybi124 » 08.08.2009 20:58

W tym roku po raz pierwszy jechaliśmy do CRO. Zaplanowaliśmy nocleg na Węgrzech u pani TERESY BODO. Super kwatera ,super osoba mówi po polsku,doradzi,pomoże a jak nie ma miejsca u siebie to załatwi u znajomych.Nocowaliśmy w drodze do CRO jak również w drodze powrotnej.Cena noclegu za 4 osoby to 44 Euro. Polecam!!!!!!!!!!!!
nr tel do pani TERESY 0036306181679
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 08.08.2009 22:45

Piotrek_B napisał(a):
tomekania napisał(a):Niestety chyba trzeba zatrzymać się w Sormas choc trochę drogo.....

Niekoniecznie. Więcej lokali jest w Letenye. W Sormas jest tylko Istvan Panzio o którym piszesz.
W Letenye większy wybór.
Dla osób które szukają taniego miejsca jest kemping w centrum.
Pisałem już o nim ale......są tam domki 4-osobowe do wynajęcia. Domek kosztuje poniżej 10000 HUF - taniej w tym rejonie już sie nie da za 4 osoby. Dodatkowo na tym kempie jest basen, więc mozna sie schłodzic po całodziennej jeździe.

Czy to tutaj http://maps.google.pl/?ie=UTF8&ll=46.435868,16.725134&spn=0.001952,0.003809&t=h&z=18 jest ten basen i ten camping a którym piszesz?
tomb
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomb » 18.08.2009 12:54

To chyba ten. Taki sobie. Domki opłacają się w miarę tylko dla 4 osób. Dla 2 wychodzi drożej niż w pensjonatach. Obowiązkowe komary.
Chciałem natomiast przestrzec przed hotelem (a nie pensjonatem) Istvan w Sormos. Łatwo trafić i jest być może elegancki, ale nie wiem naprawdę, czemu jest polecany jako tani. Jak dla mnie cena 11 000 HUF za dwuosobowy pokój to specjalnie tanio nie jest. Ktoś zamożniejszy powie: to tylko 40 euro. Niekoniecznie. Jeżeli chcesz zapłacić w euro i jeśli stosują ten sam bandycki kurs jak przy kupnie winietek, to zapłacisz 65 euro.
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 18.08.2009 21:39

tomb napisał(a): Chciałem natomiast przestrzec przed hotelem (a nie pensjonatem) Istvan w Sormos. Łatwo trafić i jest być może elegancki, ale nie wiem naprawdę, czemu jest polecany jako tani. Jak dla mnie cena 11 000 HUF za dwuosobowy pokój to specjalnie tanio nie jest. Ktoś zamożniejszy powie: to tylko 40 euro. Niekoniecznie. Jeżeli chcesz zapłacić w euro i jeśli stosują ten sam bandycki kurs jak przy kupnie winietek, to zapłacisz 65 euro.

Może lepiej było płacić kartą?
Moim zdaniem ma cenę "średnią". Tani na pewno nie jest.
tomb
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomb » 21.08.2009 09:52

Tak, zgodzę się, że kategoria cenowa średnia, a nie tania.
Mam nadzieję, że za nocleg można zapłacić kartą. Może się jednak zdarzyć, że ktoś nie ma ani forintów, ani karty, tylko euro, stąd uprzedzam.
Ja płaciłem tylko za winietkę, za którą nie przyjęli płatności kartą.
Wiem, że płacąc w euro należy się liczyć z zaokrągleniem kursu na niekorzyść płacącego, ale nie o tyle :evil: O zasadę mi chodzi, a nie o 2 czy 3 stracone euro.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 06.06.2010 19:29

Czy był już ktoś w Csornej na obiedzie w bieżącym roku. Jak kształtują się ceny i czy jadłosps uległ zmianie. Będe jechał przez Węgry pierwszy raz. Do tej pory przez Austrię. Czas zmienić steerotypy. Pozdrawiam
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 12.06.2010 17:41

Jeśli mogę swoje wtrącić to tu zapodaje wam stronkę dla tych którzy chcą nocować w okolicach Balatonu pokoje od 8 euro za osobę od wyboru do koloru ja już mam zaklepane. :D http://www.balatonrooms.com/en/apartman-174
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Szukam niedrogiego noclegu na Węgrzech - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone