Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Szukam domu lub willi z basenem na ok 40 osob

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MEBIUS_2006
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.02.2010
Szukam domu lub willi z basenem na ok 40 osob

Nieprzeczytany postnapisał(a) MEBIUS_2006 » 23.07.2017 14:43

Witam jak w tytule poszukujemy domu lub willi z basenem okolice środkowej części wybrzeża na kilka rodzin ok 40 osób może to być jeden dom z podziałem na osobne apartamenty lub coś w tym rodzaju. Rezerwacja na 2018 rok. Jeśli ktoś dysponuje jakimiś namiarami na sprawdzony obiekt to proszę o kontakt. Pozdrawiam Daniel

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojeSzukam domu lub willi z basenem na ok 40 osob
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018