Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szczecin-Porec POMóżCIE!!!

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FruTisS
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) FruTisS » 01.08.2006 14:15

szkoda ze nie jedziecie 18 tego :( wszyscy wyjezdzaja z poludniowej lub centralnej Polski a tych z pomorza zachodniego cos malo...a chetnie bym sie dolaczyc w drodze przez Niemcy..
AgnieszkaP
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgnieszkaP » 01.08.2006 16:44

FruTisS napisał(a):szkoda ze nie jedziecie 18 tego :( wszyscy wyjezdzaja z poludniowej lub centralnej Polski a tych z pomorza zachodniego cos malo...a chetnie bym sie dolaczyc w drodze przez Niemcy..



jedziemy ze Szczecina 18 sierpnia chyba wieczorkiem do Senj
rg
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 14.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rg » 01.08.2006 20:21

censor napisał(a):Szczecin Ravni w zeszłym roku 20 godzin w tym prawie 5 w korku pod Willach (ale to urok jazdy w sobotę i tunelu z jedną nitką).


w jakich godzinach był ten korek ???
a jak pozostała trasa ???
FruTisS
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) FruTisS » 02.08.2006 10:32

AgnieszkaP a jaka dokladnie trasa jedziecie ?
Czy planujecie nocleg, postoje ? czy raczej ciągła jazda z przerwami na kawe ? :)
I jeszcze jesli mozna w jakim jestescie wieku ?

Mozna by sie dogadac zawsze to razniej, tymbardziej ze my pierwszy raz w tamte strony. Boję się tylko o te sobotnie korki...

MY wyjezdzamy pewnie okolo 20stej z Reska (to jest około 90km do Szczecina). Mozliwe ze uda sie nam wyjechac troszke wczesniej zalezy jak szybko zwiniemy się z Koszalina, i jak szybko dojedzie po nas kolega który będzie gonił aż z Międzyrzeca Podlaskiego.
irek_c
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) irek_c » 03.08.2006 22:20

Muszę być w Gradacu na Makarskiej 12 sierpnia planuje wyjazd ze Szczecina 11 wcześnie rano. Może wybiera się ktoś z północy polski w tamte rejony razem zawsze raźniej.
jachupda
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jachupda » 03.08.2006 22:27

irek_c napisał(a):Muszę być w Gradacu na Makarskiej 12 sierpnia planuje wyjazd ze Szczecina 11 wcześnie rano. Może wybiera się ktoś z północy polski w tamte rejony razem zawsze raźniej.


11 sierpnia wyjezdzam okolo 3-4 rano , smigam w dwa autka na CIOVO. Jade przez Niemcy-Austrie-Slowenie-Cro .
boolek
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) boolek » 03.08.2006 23:46

Nie polecam jazdy w piątkową sobotę tłoczno bardzo, dużo lużniej jest w niedziele z samego rana i w tedy można wjechać na granicach bez korków do Cro.Mój czas to 18-godzin Toruń-Split. :wink:
jachupda
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jachupda » 03.08.2006 23:48

boolek napisał(a):Nie polecam jazdy w piątkową sobotę tłoczno bardzo, dużo lużniej jest w niedziele z samego rana i w tedy można wjechać na granicach bez korków do Cro.Mój czas to 18-godzin Toruń-Split. :wink:

Niestety kwaterke mam od soboty wiec musze jechac w piatek.
boolek
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) boolek » 03.08.2006 23:53

Powodzonka w koreczkach 8O ja byłem 10 dni w Stanici było cudownie :!: :!: :!: Dalmacja jest soczysta :wink:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 04.08.2006 08:23

jadę w tym samym terminie co jachupda i z tego samego powodu - noclegi od soboty i z tego względu wybrałem trasę przez Węgry. Mam nadzieję że tam większe korki mnie nie dorwą :lol: :wink:
AgnieszkaP
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 01.08.2006
Podróż ze Szczecina do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgnieszkaP » 06.08.2006 16:43

FruTisS napisał(a):AgnieszkaP a jaka dokladnie trasa jedziecie ?
Czy planujecie nocleg, postoje ? czy raczej ciągła jazda z przerwami na kawe ? :)
I jeszcze jesli mozna w jakim jestescie wieku ?

Mozna by sie dogadac zawsze to razniej, tymbardziej ze my pierwszy raz w tamte strony. Boję się tylko o te sobotnie korki...

MY wyjezdzamy pewnie okolo 20stej z Reska (to jest około 90km do Szczecina). Mozliwe ze uda sie nam wyjechac troszke wczesniej zalezy jak szybko zwiniemy się z Koszalina, i jak szybko dojedzie po nas kolega który będzie gonił aż z Międzyrzeca Podlaskiego.


Jedziemy do Chorwacji bez noclegu, tylko przerwy na kawę. Jadą dwie rodzinki na dwa samochody. Dzieci w wieku 12,12,15. Przedział wiekowy dorosłych to 35-45 lat. Ale to chyba bez znaczenia. Planujemy wyjechac około 20tej ze Szczecina.
FruTisS
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) FruTisS » 06.08.2006 18:08

Fajnie, myślę że się z Wami zgadamy... i będziemy tak planować by kilka minut po 20stej być w Kolbaskowie. A jeśli nawet nie, to dogonimy w trasie.

My jedziemy w okolice Makarskiej więc prawie cała drogę mamy podobną do Was. Czy macie może w aucie CB ? w sumie można by się nawet zdzwonić ..

Moje GG 310120.
e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
solok
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) solok » 14.08.2006 16:47

Myslę, że dobrym pomysłem może być zjechanie w Austrii - Villach na Włochy i przez Triest dojechać na Istrie. Co o tym sądzicie?
FruTisS
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) FruTisS » 14.08.2006 17:24

chętnie bym podpowiedział - ale dopiero pierwszy raz bede jechał ta trasą a z tego co tu wyczytalem - z Villach jezdzi sie na Ljubljane przez przejscie w Jesenicach i dopiero dalej na Istrie ..

byc moze ktos bardziej zorientowany w temacie ci pomoze..
solok
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) solok » 16.08.2006 17:49

Dzięki, będę czekał nadal, jeszcze mam czas, może ktoś w końcu się odezwie kto tę trasę "przerobił". Podobno był ten temat "wałkowany" na forum ale mimo wysiłków nie udało mi się na niego trafić w archiwum.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Szczecin-Porec POMóżCIE!!! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone