Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sylwester w Chorwacji

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
boski
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.08.2005
Do Plumek

Nieprzeczytany postnapisał(a) boski » 04.01.2007 15:41

Drogi Plumku.

Wstań, zostaw komputer i idź na spacer. Gdy odpoczniesz, zrelaksujesz się to może będziesz mniej marudny (vide Twoje ostatnie 4 posty)
Wyraźnie napisałem (pierwsza część) na pozostałe czekam i gdy dostanę to napewno umieszczę.
A może ty poprostu masz taką naturę malkontenta?

pozdrawiam
Chorwacko-radosny Przemek
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004
Re: Do Plumek

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 04.01.2007 15:50

boski napisał(a):Drogi Plumku.

Wstań, zostaw komputer i idź na spacer. Gdy odpoczniesz, zrelaksujesz się to może będziesz mniej marudny (vide Twoje ostatnie 4 posty)
Wyraźnie napisałem (pierwsza część) na pozostałe czekam i gdy dostanę to napewno umieszczę.
A może ty poprostu masz taką naturę malkontenta?

pozdrawiam
Chorwacko-radosny Przemek


Ja? Malkontent? Ależ skąd! W Twoim poście po powrocie było tyle entuzjazmu, że miałam nadzieję na równie przepełnione emocjami dalsze posty. No i się po prostu niecierpliwię :) Ale w takim układzie - (w tym poście zachowałeś się raczej jak polsko-rozdrażniony) - poczekam aż coś wykrzesasz :)
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 04.01.2007 16:31

trochę żle się oglada te zdjęcia ,tak jakby coś z ich ostrością było albo stabilizatorem aparatu ? chociaż nie znam się na tym zbytnio 8)
boski
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) boski » 04.01.2007 17:41

Masz rację.

Mam problem ze stabilizacją w tym aparacie i dlatego połowa zdjęć wogóle do niczego się nie nadaje.

pozdrawiam
Przemek
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 04.01.2007 18:00

Przemku a ja ci dosłodzę :)
Bardzo mi się podobaja fotki nie sugerując się jakością bo mało mnie ona w tym momencie obchodzi. Urzekły mnie te pustki (tak jak kilka fotek Plumka które też na forum umieściła) oraz te odświętnie ubrane w lampki mury. Dlatego czekam na więcej fotek :D
Powiedz mi jak przebiegła wam droga? Myślę że korków nie było :D ale chodzi mi tu również o pogodę jaką mieliście w partiach wyższych Chorwacji.
Pozdrawiam.
boski
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.08.2005
Trasa

Nieprzeczytany postnapisał(a) boski » 04.01.2007 18:22

Jechalismy Wroclaw - Opole (+ 2 osoby) i dalej Gliwicie-Cieszyn-Zilina (w Czechach i na Słowacji śnieżyca) - Bratysława - Wiedeń - Graz ( tu też śnieżyca potem deszcz aż za Zagrzeb) - Maribor - Zagrzeb do tego momentu od -7 do 0 stopni - Split i tu juz bylo w nocy + 7 - Makarska - Dubrownik max +16 a w cloncu w Cavtat 20.
Powrót śnieżyca od momentu jak skrecilismy w gory (zadar) az do zagrzebia (tak mocna ze momentami trzeba bylo czekac na plugi) dalej kropilo i sucho na przemioan ale mozna bylo cisnac maksymalnie.

Trasa 16h w tamta i 17 powrot (czekanie na plugi) + 2h zakupy w Designers Outlet Wien. Ale bylo warto i juz sie zastanawiam czy moze my bat ka na dni Św. Błażeja......... 30 stycznia - 2 luty)

Przemek
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 07.12.2012 00:37

Chciałam odkopać ten wątek ponieważ wpadł mi do głowy pomysł by jechać na Sylwestra do Dubrovnika :wink: Nie miałam jeszcze okazji oglądać Cro w zimie więc coraz bardziej zastanawiam się nad tą opcją. Ktoś był? Warto? Jak Chorwacja wygląda poza sezonem, jakie ceny i jak z pogodą? :D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 07.12.2012 08:08

Koleżanka to Marzycielka chyba. Nie lepiej jechać w Polskie Góry. Ubawisz się lepiej niż nad zimnym Adriatykiem. Blisko i uroczo. No i przystojnych górali zapoznasz. :wink:
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 07.12.2012 09:37

Pomysł zapoczątkowali moi znajomi :lol: i narodził się w związku z brakiem wolnych miejsc w górach, miejsc które mnie interesują. Do wszystkich pensjonatów do których wysłałam zapytanie (ok. 20) brak wolnych miejsc dla 6 osobowej ekipy :wink: Mamy wolne więc szkoda siedzieć w domu :wink:
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 07.12.2012 10:31

Witam Alita.Jusz sie nie moge doczekat Silwestra bo w tym roku spendzame go w Splitu z pszyjaćielami i rodżinom. Bendzie fajnutenko .Na poczontku do godzine 23 w domowoj szalonoj atmosferi z pieczonim proszakem i jagniem na stole uz dodatek domowego wynka rozszpiewane i roztanczone rodżinke oraz pszijacieluw bendzie nesamowite zarombista imprezka a potem wypad do miasta na fajerwerki i koncert .Śala lala la ide nova godina :D :D
dallaska
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1390
Dołączył(a): 03.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dallaska » 07.12.2012 20:26

jeszcze troche czasu ,nie wiem jak bedzie z sylwestrem :D
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 07.12.2012 23:47

Josko Bulic napisał(a):...Jusz sie nie moge doczekat Silwestra bo w tym roku spendzame go w Splitu z pszyjaćielami i rodżinom. Bendzie fajnutenko .


Na pewno Josko, będzie fajniuteńko :roll: Cóż, Sylwester w Splicie i klimat Chorwacji... :D

W tym roku w zasadzie jesteśmy już zorganizowani, ale w przyszłym bezsprzecznie warto pomyśleć...

:papa:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.12.2012 09:23

dallaska napisał(a):jeszcze troche czasu ,nie wiem jak bedzie z sylwestrem :D

Jak koleżanka nie wie to proponuję w Stolicy pod pomnikiem Króla Zygmunta III Wazy. Razem we dwoje. Będzie wesoło, miło i extremalnie kameralnie koleżanko Dallasko :wink: :wink: :wink:
Zapewniam moc wrażeń. Bufet obficie zaopatrzony. :wink: :wink: :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Sylwester w Chorwacji - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone