Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sylwester

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JachuG
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 05.08.2002
Sylwester

Nieprzeczytany postnapisał(a) JachuG » 19.10.2003 22:33

Tak sie skałada że juz za ok dwa miesiace swieta i sylwester. Moje pytanie w zwiazku z tym czy ktos byl (czy warto?) rozpatrywac sprawe wyjazdu do Chorwacji 8O w tym okresie ? Sa rowniez inne opcje spedzenia czasu sylwestrowego ale w gre wchodzi rowniez Cro :) ...
POZD :)
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 20.10.2003 07:00

Ja też podobne pytanie zadałem trzy tygodnie temu ale niestety nikt nic nie napisał, a bardzo jestem ciekaw wrażeń nocy sylwestrowej bez śniegu i mrozu, no i może nawet kąpieli w morzu w końcu w zimę adriatyk ma temperature bałtyku na przełomie czerwca i lipca.
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 20.10.2003 07:34

Chyba tak ciepło to tam znowu nie ma. Po za tym nie wiem jak tam siemiewają wirusy. Ale wilgoć, niska temperatura i brak mrozu to chyba najlepsze warunki by wrócić z Sylwestra z nie pożądanymi gośćmi. A może to tylko ja już jestem za stary i dlatego tak mi sie plecie?
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 23.10.2003 06:27

Pomysł Sylwestrowy nawet atrakcyjny, ale droga przez Alpy w grudniu ???? Taka przełęcz Ljobl??? :roll: Chyba się nie skuszę :cry:

Juli
monaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) monaa » 23.10.2003 11:00

juli napisał(a):Pomysł Sylwestrowy nawet atrakcyjny, ale droga przez Alpy w grudniu ???? Taka przełęcz Ljobl??? :roll: Chyba się nie skuszę :cry:

Juli


Nie martw sie Juli, przelecz Lojbl jest niedostepna dla zmotoryzowanych turystow od poznej jesieni, az do wiosny....Tak wiec musialabys wybrac inna droge, moze np. tunel Karawanken. :wink:
Ale sam pomysl z tym sylwestrem nawet ciekawy..
PZDR
Monika
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.10.2003 19:52

Nie mówcie tylko, że cromaniacy tak potrafią się zmobilizować, że spędzą razem Sylwestra w HR 8O :wink: bo w to raczej trudno uwierzyć :cry:
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 24.10.2003 06:43

ja myśle że nie ma co o ewentualnym spotkaniu nie pisać bo jak zwykle na tym się skończy, a jak już kilka osób będzie na 100% pewne sylwestra w Chorwacji i już jakoś się spotkają, ja w każdym razie jeszcze nic nie wiem, ale jak co to wskakuje w autko i sruuuuuuu.
Suzana
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 10.09.2004
Sylwester 2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Suzana » 29.09.2004 11:58

Nie wiem, czy pomysł w ubiegłym roku doczekał się realizacji, ale może warto zawalczyć o nadchodzącego Sylwestra??? Bądż co bądź - ale pod palmami! ;)
Chętnie podejmę się jego realizacji - jeśli tylko znajdą się chętni :)
boski
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.08.2005
Sylwester w Cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) boski » 02.12.2006 12:12

I co macie już wiedze na ten temat.
Ja rozważam Split lub Dubrovnik.
(3 mam kciuki aby śnieg w tym roku spadł dopiero w styczniu ;-)
1. Jaką trasę z Wrocławia wybrać aby była przejezdna?
2. Jakie tam są ceny?
3. Gdzie najlepsza impreza "miejska" - czytałem że do dubrownika zjeżdża cała jugosławia i kilkoro niemców ;-) w tym roku główną atrakcjąbędze występ niejakiego "Stipišić Giboni" ale kto zacz nie mam pojęcia tzn. muzyk ale co gra nie wiem.
Myślałem też o SPLICIE ALBO WYSPACH. Czy jakiś Cro maniak wie gdzie najcekawiej? ale południe bo chce sylwestra bez śniegu.
Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
piszcie: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Co się tyczy wirusów t od czego rakija.

www.visit-croatia.co.uk/dubrovniknewyear
web.tzdubrovnik.hr/clanak.shtml?clanak=1067
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 02.12.2006 14:09

Podobny wątek już istnieje - może trzeba pisać w jednym, żeby uzyskać jak najwiecej informacji?

Oto link do tego wątku

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone