Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sylwester 2006

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005
Sylwester 2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 15.11.2006 17:40

No dobra, do końca roku pozostało niewiele ponad 6 tygodni, czas więc poznać Wasze plany na tegorocznego sylwestra :)
Ja, razem z moją kobietą oraz jeszcze z czwórką znajomych jedziemy do zaprzyjaźnionych górali do Poronina. Jak co roku zapowiada się super impreza, kapela góralska grająca do białego rana, tańce aż się dechy będą uginały, całonocna „degustacja” miejscowego napitku- Litworówki, przygotowywanej na bazie zalewy z korzenia Litworu, miodu i cytryny (voltarz ok. 60%). A to wszystko oczywiście połączone z białym szaleństwem na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej :lol:
zygmunt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 01.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zygmunt » 15.11.2006 20:06

My zostajemy na Białej sali! :oops:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.11.2006 20:56

"Leśniczówka" na Pojezierzu Pomorskim - razem z Kominesku coś tam zmajstrujemy....mejbi będą zdjęcia.... :wink: :lol:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 15.11.2006 22:05

slapol napisał(a):"Leśniczówka" na Pojezierzu Pomorskim - razem z Kominesku coś tam zmajstrujemy....mejbi będą zdjęcia.... :wink: :lol:

Ta leśniczówka to nam ... przed nosem przeleciała :wink: :D
Żle mówię: jeszcze lata !

Białystok pozdravia Wrocław 8)

A my? - jedziemy ok. 100 km w kierunku na Węgorzewo :wink:
Białystok pozdravia Ełk 8)
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 15.11.2006 22:31

slapol napisał(a):"Leśniczówka" na Pojezierzu Pomorskim - razem z Kominesku coś tam zmajstrujemy....mejbi będą zdjęcia.... :wink: :lol:
Pozwolę sobie uściślić :evil: miejsce: Pojezierze Drawskie :roll: :lol: i tylko tyle :roll: a i dzięki Białystok :D
newcroatka
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 14.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) newcroatka » 17.11.2006 00:20

I pomyśleć, że mnie tam nie będzie! Pozdrawiam, dobrej zabawy.
Nie mam niestety kompletnie czasu na rozmowy forumowe, a bardzo żałuję i tęsknie, bo tutaj od razu mi lepiej.
Słyszę szum fal ....., Ach! nie! to z DVD, bo nareszcie Kominesku zgodnie z obietnicą daną jakieś ....... miesięcy temu przekazał nam o północy cudne płytki i teraz nic nie robimy tylko oglądamy olbrzymie fale, Tak, tak fale, bo jak ktoś ma szczęście to na spokojnym zawsze morzu ma fale.
Zbyszek - jeszcze raz dzięki za nocleg przy ......... kominkach.
Do następnego spotkania szybkiego :D Pozdriawiam również Sławka z żoną oraz Kasię z chłopakiem. Ja wiem to nie ten temat.
Cześć idę spać !!
Grażyna
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 17.11.2006 11:53

Mnie się marzy Sylwestern w Dubrovniku ... niestety marzenia będa musiały poczekać.

W tym roku może wyjazd do Niemiec w góry ..... czas pokarze.
dallaska
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1390
Dołączył(a): 03.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dallaska » 24.11.2006 09:24

mam nadzieje ze kiedys sylwester w Paryzu :)

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone