Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sveti Filip i Jakov 2012 ze wstępem i rozstaniem...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.02.2013 14:05

mervik napisał(a):Mikromir Budapeszt zwiedzaliście samochodem ,czy samochód stał na parkingu a wy transportem miejskim. :?:


Transportem miejskim, zdecydowanie. Trzydniowa Budapest card ze zniżkami na bilety wstępu do różnych miejsc. Mieszkaliśmy w 7. dzielnicy, samochód stał na jednym z licznych prywatnych parkingów w podwórkach. Taniej niż na ulicy, bo to była jeszcze strefa płatnego parkowania.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.02.2013 14:57

Mikromir napisał(a): Woda w Kanale Paszmańskim temperaturą nie rozpieszcza.:papa:

I tu bym polemizował... :D

Niemniej jednak fajnie się czytało i oglądało... :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.02.2013 15:19

anakin napisał(a):
Mikromir napisał(a): Woda w Kanale Paszmańskim temperaturą nie rozpieszcza.:papa:

I tu bym polemizował... :D


A gdzie jest zimniejsza?
Pytam, żeby tam przypadkiem kiedyś nie pojechać... :wink:
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 23.02.2013 15:26

Mikromir napisał(a):Ja też dziękuję. Miło się konwersowało :-)
Może jeszcze tej zimy zawitamy w Twoje strony pojeździć na dwóch deskach. Zazdroszczę tej bliskości gór i wyciągów ;-)


Wy przecież też z gór :D

Na narty śmiało.
Warunki jeszcze ekstra.
Ja z powodów zdrowotnych nie jeżdżę.
Rodzinkę dowożę na Nową Osadę i Cieńków w Wiśle( jakoś tak tam się im podoba najbardziej).

Chociaż w Ustroniu warunki też super.
Przybywajcie.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.02.2013 15:51

krispinus napisał(a):
Mikromir napisał(a):Ja też dziękuję. Miło się konwersowało :-)
Może jeszcze tej zimy zawitamy w Twoje strony pojeździć na dwóch deskach. Zazdroszczę tej bliskości gór i wyciągów ;-)


Rodzinkę dowożę na Nową Osadę i Cieńków w Wiśle( jakoś tak tam się im podoba najbardziej).



Na Nowej Osadzie też jeździliśmy, fajnie, ale Cienkowa jeszcze nie testowaliśmy - trzeba spróbować :D Chłopcy ostatnio upodobali sobie Soszów, a jak mniejsi byli to też Siglany.
nlock
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 342
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nlock » 23.02.2013 18:40

Przejrzysta, rzeczowa relacja :!:
Ja najbardziej zazdroszczę tego rejsu (przydałby sie taki wujek :)), może kiedyś wakacje na jachcie... 8)
Pozdrawiam
P.S.Nick Mikromir - sugerował mężczyznę, a tu dziołszka :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.02.2013 21:07

nlock napisał(a):Przejrzysta, rzeczowa relacja :!:
Ja najbardziej zazdroszczę tego rejsu (przydałby sie taki wujek :)), może kiedyś wakacje na jachcie... 8)
Pozdrawiam
P.S.Nick Mikromir - sugerował mężczyznę, a tu dziołszka :D


Dziękuję :D

Sama zazdroszczę moim chłopakom, że mogli sobie 4 dni popływać... Ja spędziłam je jako szczur lądowy "pasąc" najmłodsze dziecko :( Uznaliśmy jednak, że mała na jachcie byłaby zbyt kłopotliwa. Już po półgodzinie pływania na cykladesie po Kanale Paszmańskim dostawała hopla. Wiem jednak, że niektórzy zabierają dzieci w rejs już od niemowlaka.

Nick wynika z męża i mojej fascynacji Lemem :)
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 27.03.2013 17:06

Mikromir napisał(a):
mervik napisał(a):Mikromir Budapeszt zwiedzaliście samochodem ,czy samochód stał na parkingu a wy transportem miejskim. :?:


Transportem miejskim, zdecydowanie. Trzydniowa Budapest card ze zniżkami na bilety wstępu do różnych miejsc.

Niestety mamy tylko parę godzin na zwiedzenie Budapesztu i chyba będziemy zwiedzać samochodem.
Jak jest tam z parkingami- czy tylko forinty a jak tak to np;jak bym kupił bilet na parę godzin ,to mogę stawiać na wszystkich parkingach ,czy są różne .
Pozdrawiam i proszę o odpowiedż
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.03.2013 19:49

mervik napisał(a):Niestety mamy tylko parę godzin na zwiedzenie Budapesztu i chyba będziemy zwiedzać samochodem.
Jak jest tam z parkingami- czy tylko forinty a jak tak to np;jak bym kupił bilet na parę godzin ,to mogę stawiać na wszystkich parkingach ,czy są różne .
Pozdrawiam i proszę o odpowiedż


Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, nie planowaliśmy w ogóle korzystać z parkingów na ulicy w strefie płatnego parkowania, więc nie zgłębiałam tematu. O ile pamiętam, uliczny parkomat, na który zerknęłam zaraz po przyjeździe, przyjmował tylko forinty, których jeszcze nie mieliśmy, więc wypakowywaliśmy samochód na ulicy przy hostelu w lekkim popłochu. W okolicy, gdzie mieszkaliśmy (Klauzal utca w VII dzielnicy w pobliżu stacji metra Blaha Lujza ter) było kilka prywatnych parkingów w podwórkach w różnych cenach, na godziny lub dni, zdecydowanie tańszych niż parkingi na ulicy, ale nie wiem czy w innych miejscach też będą. Z Blaha Lujza ter mieliśmy doskonałe połączenia z różnymi miejscami w mieście. Samochodem jechaliśmy tylko dalej, np. do jaskiń, Parku Pomników, czy parku wodnego, ale tam już nie było problemu z bezpłatnym parkowaniem.
Niestety, niewiele mogę pomóc w tej kwestii :(
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 29.03.2013 17:01

Mikromir napisał(a):
Szczęśliwie powoli widać już koniec zimy... :D


So Ty gadasz ? :D ? :lol: ? :roll: ? :wink: ? :mrgreen: ? :smo: ? :oczko_usmiech:
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 29.03.2013 17:29

To jest piękne, to mnie zachwyca:

Obrazek

Pozdrawiam

Avatar: oczywiście cudny
skąd ja to znam???
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 29.03.2013 19:18

Darkos napisał(a):
Mikromir napisał(a):
Szczęśliwie powoli widać już koniec zimy... :D


So Ty gadasz ? :D ? :lol: ? :roll: ? :wink: ? :mrgreen: ? :smo: ? :oczko_usmiech:



No cóż :roll:
Falstart był z tą wiosną... :cry:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 29.03.2013 23:21

Darkos napisał(a):To jest piękne, to mnie zachwyca:

Obrazek



Dzięki, to także jedno z moich ulubionych zdjęć z Ninu. Czasem gości na tapecie kompa. Na przemian m.in. z taką fotką z Pagu:

Obrazek

I paroma innymi.

Ale ostatnio królują takie tapety:

Obrazek
Obrazek

Czyli Pag 2013 :!:
:D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.04.2013 21:03

Kiedy za oknem takie "wiosenne" widoki...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

... coraz bardziej chcę oglądać takie:

Obrazek
Obrazek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 02.04.2013 10:35

Co to za dziwne białe pływadło?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Sveti Filip i Jakov 2012 ze wstępem i rozstaniem... - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone