Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Supetar - 24.06-06.07.2005r

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gabii
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 08.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gabii » 11.07.2006 10:38

MCR napisał(a):To już wiesz, co mi przywieziesz :P


Jak mi ktoś zaproponuje Prośek to Ci przywiozę :P
MCR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 922
Dołączył(a): 15.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) MCR » 11.07.2006 19:20

beata118 napisał(a):Witam. Przeczytała że byłeś w Mirca. My się tam wybieramy pojutrze. Bardzo proszę o kilka słów o tej mieścinie. Jest tam jakiś sklep i restauracja czy po wszystko trzeba pchać się do Supetaru? Jak wyglądała plaża w Mirca? Dzięki pozdr.


Mirca to mikro wioska, z jedną konobą (tawerną) przy takiej sobie plaży, długa droga, skrzyżowanie z główną drogą (do Supetaru) i wyżej jakieś domki, jeden market (drogi) i kościół. Nic ciekawego :) Do supetaru masz jakieś 10-15 minut piechotą i zdecydowanie jest tam ładniej.
Ostatnio edytowano 11.07.2006 21:28 przez MCR, łącznie edytowano 1 raz
MCR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 922
Dołączył(a): 15.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) MCR » 11.07.2006 19:21

Gabii napisał(a):
MCR napisał(a):To już wiesz, co mi przywieziesz :P


Jak mi ktoś zaproponuje Prośek to Ci przywiozę :P


Oj, tam wszędzie go sprzedają. Około 40 HRK kosztuje :)
Gosia, to ja Ci może taką maleńką listę dam, co byś mi mogła przywieść?:P
beata118
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 08.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata118 » 11.07.2006 19:46

MCR napisał(a):
beata118 napisał(a):Witam. Przeczytała że byłeś w Mirca. My się tam wybieramy pojutrze. Bardzo proszę o kilka słów o tej mieścinie. Jest tam jakiś sklep i restauracja czy po wszystko trzeba pchać się do Supetaru? Jak wyglądała plaża w Mirca? Dzięki pozdr.


Mirca to mikro wioska, z jedną konobą (tawerną) przy takiej sobie plaży, długa droga, skrzyrzowanie z główną drogą (do Supetaru) i wyżej jakieś domki, jeden market (drogi) i kościół. Nic ciekawego :) Do supetaru masz jakieś 10-15 minut piechotą i zdecydowanie jest tam ładniej.


Dziękuję. jak wrócimy to opiszę swoje spostrzeżenia. Pozdr.
Gabii
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 08.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gabii » 11.07.2006 20:51

MCR napisał(a):
Gabii napisał(a):
MCR napisał(a):To już wiesz, co mi przywieziesz :P


Jak mi ktoś zaproponuje Prośek to Ci przywiozę :P


Oj, tam wszędzie go sprzedają. Około 40 HRK kosztuje :)
Gosia, to ja Ci może taką maleńką listę dam, co byś mi mogła przywieść?:P


Ok, maleńka lista może być ale zrób duży przelew na moje konto :P

a tak poważnie to co Ci przywieźć?

Pozdrawiam,
Gocha
Gabrielak
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gabrielak » 28.07.2006 08:44

Fajna relacja!!:)
Ja wyjeżdżam na Brac (Bol) za dwa tygodnie.....nie mogę się doczekać, chociaż wątpliwości też mam sporo, zwłaszcza o braku miejsc parkingowych koło apartamentów :(
Jak wrócę , napisze jak było.
mokonma
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokonma » 18.07.2009 12:20

Witam. Wybieramy sie we wrzesniu na wyspe Brac.Jedziemy z FUN ClUB. Mam nadzieje ,ze wypoczne na maksa.Lubimy duzo lazic po bezdrozach.Kilka lat temu zaliczylam objazdowke po Chorwacji ,wiec wiem co moze mnie czekac na ladzie ale co na wyspach??? Mam nadzieje ,ze tez(tak jak u siebie w domu) bede miala bliziutko do morza.Mamy plan zwiedzic dokladnie Split. Pamietam ,ze te miasto mnie zaczarowalo. DO 21 wrzesnia jeszcze dwa miesiace a ja juz w myslach sie pakuje, a pod poduszka chowam kuny haha. pozdrawiam wszytskich.
szaraczek1985
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szaraczek1985 » 18.07.2009 15:13

ja wyjeżdżam 29 sierpnia do Supetaru też jedziemy z biura podroży Funclub :) jeśli chcesz służę radami po powrocie :)
mokonma
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokonma » 18.07.2009 20:25

swietnie!!! bede czekac na fotki i opowiesci.A tak przy okazji...wykupiliscie wyżywienie ?
szaraczek1985
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szaraczek1985 » 18.07.2009 22:28

yyy błąd w poście zrobiłam:p oczywiście jadę do Supetaru już za tydzień 29 lipca !! :D
My nie wykupujemy wyżywienia bo się poprostu nie opłaca, musisz jeść to co masz z góry założone (tak w zeszłym roku było w Bułgarii bo tez jechaliśmy z tego biura) i w tym hotelu akurat jedzonko było średnie i ludzie narzekali a my mogliśmy jadać gdzie chcemy i co chcemy :). Teraz wykupiliśmy pokoje studio żeby samemu ewentualnie zrobić sobie coś do jedzonka, myślę tu przede wszystkim o śniadankach bo na obiady pewnie będziemy chodzić do knajpek:)
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 18.07.2009 23:58

mokonma napisał(a):Witam. Wybieramy sie we wrzesniu na wyspe Brac.Jedziemy z FUN ClUB. Mam nadzieje ,ze wypoczne na maksa.Lubimy duzo lazic po bezdrozach.Kilka lat temu zaliczylam objazdowke po Chorwacji ,wiec wiem co moze mnie czekac na ladzie ale co na wyspach??? Mam nadzieje ,ze tez(tak jak u siebie w domu) bede miala bliziutko do morza.Mamy plan zwiedzic dokladnie Split. Pamietam ,ze te miasto mnie zaczarowalo. DO 21 wrzesnia jeszcze dwa miesiace a ja juz w myslach sie pakuje, a pod poduszka chowam kuny haha. pozdrawiam wszytskich.

pewno będziecie na Bana Jelacica , piękne miejsce mili gospodarze, 200m do morza, Supetar jest ok. ale nie zgodzę się z krytyką Milnej, ta miejscowość ma tak specyficzny urok (tak samo Splitska) że trzeba to poczuć. A w Supetarze jest deptak który przypomina mi np. Pobierowo(oczywiście pomijając "pejzaże") a tutaj dojście do plaży
Obrazek
Ostatnio edytowano 24.07.2009 22:26 przez stary_jac, łącznie edytowano 1 raz
Elfik83
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elfik83 » 20.07.2009 20:49

szaraczek1985 napisał(a):yyy błąd w poście zrobiłam:p oczywiście jadę do Supetaru już za tydzień 29 lipca !!(...)


witam ja też jadę do Supetaru z Fun Clubu - 25 sierpnia. Tylko mam pewne obawy przed tym biurem, bo jest wiele negatywnych opinii na internecie na jego temat...ale nie mam wielkich wymagań - najważniejsze żeby było czysto no i jakaś kuchenka bo zamierzamy sami sobie pichcić:).
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 20.07.2009 23:12

Fun Club kwateruje się chyba w domu "gospodyni" (mają trzy domy) ale jeśli chodzi o biuro to nie mam pojęcia, natomiast warunki mieszkaniowe (mówie o Bana Jelacica) zapewniam że będziecie zadowoleni.

jeden z domków wygląda tak

Obrazek
Elfik83
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elfik83 » 21.07.2009 08:47

Domek wygląda z zewnątrz super. Co do wyjazdu to jestem strasznie pozytywnie nastawiona więc myslę że zniosę każde warunki :D
szaraczek1985
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szaraczek1985 » 21.07.2009 09:10

Napiszę to co w innym temacie o Supetarze :) bo nie wiem czy przeczytałaś(eś) ?:D
"my tez jedziemy w tym roku z tego biura i także do Supetaru tylko ze wyjeżdżamy 29 lipca jedziemy z tym biurem już drugi raz i do tej pory ani my ani nasi znajomi którzy byli z funclubem kilka razy nie zawiedliśmy się faktycznie wycieczki maja tanie ale standard hoteli i apartamentów zawsze jest ok często jeżdżą tu młodzi ludzie którzy luksusów nie potrzebują ale zdarzają się tez rodziny z dziećmi
na pewno będziecie zadowoleni!! jak wrodzimy to damy znać jak było my prawdopodobnie będziemy w wili Sniejzana czy jakoś tak
pozdrawiam :D "
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Supetar - 24.06-06.07.2005r - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone