Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Sumpetar 2008

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
korfu01
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 14.07.2008 17:41

Panie Januszu- piękna muzyka, proszę o więcej linków do takiej muzyki a czy " bolała pipa" jezeli dobrze rozumie głowa to nie. Ale powiem czemu, wino i Rakija u państwa Neven była bez cukru. Podobno to bardzo ważna rzecz bo Rakija z cukrem to na drugi dzień głowa boli to samo wino. Powiem szczerze, czasami szło troszke tego trunku zwłaszcza wina i godzina 8.00 rano i kawa na tarasie - a głowa nie bolała --- na szczęście. Więc te trunki były dobre a nie podróby. Za rok ze spokojem mogę powtórzyć "próbowanie tych trunków"
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.07.2008 20:37

korfu01 napisał(a):Panie Januszu- piękna muzyka, proszę o więcej linków do takiej muzyki a czy " bolała pipa" jezeli dobrze rozumie głowa to nie. Ale powiem czemu, wino i Rakija u państwa Neven była bez cukru. Podobno to bardzo ważna rzecz bo Rakija z cukrem to na drugi dzień głowa boli to samo wino. Powiem szczerze, czasami szło troszke tego trunku zwłaszcza wina i godzina 8.00 rano i kawa na tarasie - a głowa nie bolała --- na szczęście. Więc te trunki były dobre a nie podróby. Za rok ze spokojem mogę powtórzyć "próbowanie tych trunków"

Jeżeli też dobrze rozumiem - pipa to głowa - ale głowy nie dam :wink: :lol:

Jeśli podobała się muzyka - to zapraszam (wszystkich) do mojego Chomika :lol:

W dziale Muzyka jest piosenka zespołu Ribari "Boli me pipa" w mp3 - są tez inne , można odsłuchać , a jak się spodobają - ściągnąć sobie na dysk.
korfu01
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 15.07.2008 20:59

dziękuje za link-- na pewno będę słuchał. Dobra muzyka jest tego warta.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.07.2008 07:28

korfu01 napisał(a):Panie Januszu- piękna muzyka, proszę o więcej linków do takiej muzyki a czy " bolała pipa" jezeli dobrze rozumie głowa to nie.

No i dobrze że głowy nie dałem bo "pipa" to nie głowa :wink: :lol:

Janusz Bajcer napisał(a):Może tu ktoś spróbuje przetłumaczyć piosenkę zespołu Ribari

Boli me pipa

Pełnego tekstu nie mam - jak jest jakaś trudność w tłumaczeniu całości piosenki , to może chociaż refren lub sam tytuł :lol:

zawodowiec napisał(a):Chyba pipa w tym przypadku to rurka męska, przeciwnie niż po polsku. Ale to taki idiom. Z kontekstu boli me pipa, kurac, kita itp... to nic mnie to nie obchodzi czy coś podobnego. Jak się napiję wina to już nie rozpoznaję mojej kobity, przyjdę z brunetką, wyjdę z blondynką (a może odwrotnie), byle była ładna, a wszystko inne mnie nie obchodzi. Jedno je bitno, neka je lipa, a za sve drugo boli me pipa.

Tak zgaduję po szybkim posłuchaniu, może lepszy znawca (znawczyni) mnie poprawi :)

:lol:
miike
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) miike » 24.07.2008 10:06

A czy i ja mogę dostać namiary na Ewę i Nevena ( adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ) ?? Po waszej relacji nabraliśmy ochoty na wyjazd do Duce.
Jedziemy 3 raz do Cro w drugiej połowie sierpnia.

Dzięki
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 24.07.2008 15:25

coti napisał(a):prosimy o ciąg dalszy :lol: :D

O kurczę, Adam Małysz. Skąd Ty się znalazłeś na forum. Szybko trzeba powiadomić Janusza Bajcera, Rysia i Skupina żeby objąć Cię programem dla vip. No zdjęcie Twoje w Avatorku pozwoliło mi Cię rozpoznać. Co tam słychać na nartach Panie Małysz.
AnetaA
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 05.08.2008 17:16

Fajnie się czyta pierwsze wrażenia,ja żałuję, że nie spisałam wspomnień z pierwszego wyjazdu.Wszystko takie inne i wszystko zachwyca,my też byliśmy w Sumpetarze,ale dwa lata temu,tam gdzie Wiola.

Wiolu, widzę,że urlop udany,pozdrawiam,sorrki,że później się nie odezwałam,ale były małe kłopoty techniczne.
WiolaW
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) WiolaW » 07.08.2008 10:48

Anetaa Ty z tego co pamiętam już niedługo jedziesz do CRO?

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, apatrament fajny - dzieki właśnie Anecie- jedynie mieścinka , nic ciekawego, w zwiazku z tym trzeba było codziennie robić wypady do innych miejsc (Omiś, Makarska, Split).
Wyjazd oceniam na 90% udany, byliśmy zachwyceni widokami, autostradą, fajne były tunele i ta ciepła, czysta woda.
Żeczywiście tak jak mówia - strach ma duże oczy, baliśmy sie trochę jechać, ale poszło nam bardzo dobrze.
Pozdrawiam
jurow
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) jurow » 29.03.2009 10:27

korfu01-mamy zakwaterowanie w Duce , zainteresowało mnie z twojch opisów jedno zdanie :
/wtedy to właśnie nam oczy się otworzyłyi zobaczyliśmy co znaczy piękna kamienista plaża z urokiem i pobliskimi knajpkami/
-czy plaża piaszczysta jest gorsza od kamienistej
-dlaczego rano jeździliście na plaże do Duce a po południu za kamienistą do Dugim Rucie przecież plaża w Lokva Rogoznica była lepsza
-czy znasz jeszcze plaże fajną do nurkowania
-jaki sprzet do nurkowania miałeś i gdzie kupowany
korfu01
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 14.05.2009 19:45

sorki, że nie pisałem ale bardzo długo nie zaglądałem.

-plaża piaszczysta o tyle jest gorsza ( oczywiście dla mnie i żony a nawet dzieci), że ten piach to nie taki jak unas tylko jakby brudnawy , na pewno inny niz nad naszym morzem a dodatkowo nie nanosi sie tego na ręcznik
- czemu najpierw Duce a potem Dugi Rat-- do południa spotykalismy się z poznanymi polakami właśnie w Duce a po południu - nam się tak wydaje na piekniejsza plażę ( taką z klimatem) - choś w wekendy tłoczno.
- Lokva Rogoznice znasz, a na inne nie jeżdzilismy.

Co do sprzetu do nurkowania to bez butli ( tego nie brałem) jakiej marki nie wiem-- bracholek zamozny kupił sobie kiedys , więc tylko pożyczyłem, nawet nie wiem jakiej marki.

Pozdrowionka
rufus71
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus71 » 07.06.2009 15:21

jedziemy do Ewy 4 09 09.wyjazd z Łodzi wieczorem.
korfu01
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 07.06.2009 16:55

życze Wam miłego wypoczynku -- u niej jest wesoło. Pozdrowienia
rufus71
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus71 » 16.06.2009 22:20

korfu01 dzięki za super opis wizyty gdy biliściez wizytą u EWY.Pozdrawiam i życze miłego wypoczynku.Extraklasa dla ŁKS-u.
robsonr39
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr39 » 20.06.2009 20:23

korfu01 napisał(a):życze Wam miłego wypoczynku -- u niej jest wesoło. Pozdrowienia

witam
czy można dostać namiary na ten apartament .W tym roku to już zaklepane Mimice , ale może w przyszłym.Z góry dziękuję i podaje swojego meila
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam :)
Adam.B
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 20.06.2009 20:59

korfu01 napisał(a):życze Wam miłego wypoczynku -- u niej jest wesoło. Pozdrowienia

ja również poprosiłbym o namiar i strone www jeśli jest :)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Sumpetar 2008 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019