Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Subiektywne foto wspomnienia - cz.1 - Tucepi- plaża Nugal

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Diego10
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 07.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego10 » 12.05.2009 11:10

Piękna relacja,teraz żałuję że nie dotarłem do tej pięknej plaży Nugal a byłem tak blisko.Pozdrawiam. :lol:
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 14.05.2009 12:48

Artur powiedz mi gdzie najlepiej zaparkować żeby mieć najbliżej na tą plażę .. a będę jechał od strony Breli... z góry dziękuje za odp:)
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 14.05.2009 13:34

adam11 napisał(a):Artur powiedz mi gdzie najlepiej zaparkować żeby mieć najbliżej na tą plażę .. a będę jechał od strony Breli... z góry dziękuje za odp:)

Witaj Adam ja też wybieram sie na tą plaże i wydaje mi sie ze najlepiej bedzie postawić auto koło Konzum. Jadąc od Breli mijasz Makarską i po lewej stronie jest spory market. Na tej plaży bede pierwszy raz i chetnie dowiem sie od innych, może maja lepsze miejsce do zostawienia auta. (a moze znają krótszą droge).
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 14.05.2009 16:44

avensis napisał(a):
adam11 napisał(a):Artur powiedz mi gdzie najlepiej zaparkować żeby mieć najbliżej na tą plażę .. a będę jechał od strony Breli... z góry dziękuje za odp:)

Witaj Adam ja też wybieram sie na tą plaże i wydaje mi sie ze najlepiej bedzie postawić auto koło Konzum. Jadąc od Breli mijasz Makarską i po lewej stronie jest spory market. Na tej plaży bede pierwszy raz i chetnie dowiem sie od innych, może maja lepsze miejsce do zostawienia auta. (a moze znają krótszą droge).


spójrz na tą mapkę : ) i tam jest ładnie pokazany Nugal i zastanawiam się jak najlepiej .. :) , i tanio za parking bo pewnie z 6 godzin tam spędzimy razem z dojściem :) , a i chyba nie będzie problemu jak my nie FKK ? :) tylko normalni plażowicze zauroczeni tą plaza :)

http://www.cronatur.com/Maps/makarska.jpg
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 15.05.2009 08:42

spójrz na tą mapkę : ) i tam jest ładnie pokazany Nugal i zastanawiam się jak najlepiej .. :) , i tanio za parking bo pewnie z 6 godzin tam spędzimy razem z dojściem :) , a i chyba nie będzie problemu jak my nie FKK ? :) tylko normalni plażowicze zauroczeni tą plaza :)

http://www.cronatur.com/Maps/makarska.jpg[/quote]


Tu masz dokładniejszą mapke http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 2f9ca968ce A co do cen parkingu to przy markecie jest gratisowy. Pozdrawiam
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 15.05.2009 12:52

avensis bezpieczniej jednak :) na płatnym :) powiedz mi i dalej od Konzum jak iść ? :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 15.05.2009 13:07

adam11 napisał(a): ... chyba nie będzie problemu jak my nie FKK ? :) tylko normalni plażowicze zauroczeni tą plaza :) ...


pewnie nie

choc osobiscie kiepsko bym sie czul bedac jedynym ubranym na plazy naturystycznej. pewnie podobnie jak jedynym nagim na plazy tekstylnej. tak moze troche jak podgladacz? :wink:

choc zapewne z plazy nikt Was nie wywali :D
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 15.05.2009 13:13

adam11 napisał(a):avensis bezpieczniej jednak :) na płatnym :) powiedz mi i dalej od Konzum jak iść ? :)

Adam dokładnie nie wiem, jestem zauroczony tą plażą i w tym roku bede tam pierwszy raz. Jezdziłem tamtędy kilka razy i wiem tylko ze jest tam market. Napewno lepiej było by postawić na strzeżonym ale nie wiem czy takowe tam są. Ja wracam 20 czerwca także napisze ci któredy szedłem i gdzie zostawiałem samochód. A Ty kiedy jedziesz? PS. jak raz poopalasz sie bez spodenek to nic sie nie stanie :D
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 15.05.2009 14:34

ja jadę 3 sierpnia :)) wiec bee czekał na info od ciebie :)
iztom
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) iztom » 15.06.2009 15:51

bylismy , mamy dokładnie takie same fotki z wyprawy na nugal ;)
Jessica
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 27.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jessica » 24.06.2009 23:24

Artur68 dziękuję bardzo za relacje. 31.07 jedziemy do Tucepi i teraz już wiem, że tą plażę muszę odwiedzić. 8)

Jeśli znacie inne takie zakątki w pobliżu Tucepi to zamieniam się w słuch :)

Pozdrawiam :wink:
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 25.06.2009 13:59

Udało sie Nugal zaliczony.
Zatoka bardzo ładna, a woda o kilka stopni cieplejsza niż w Zaostrog. Ja samochód zostawiłem na parkingu koło jakiejś zajezdni autobusów (parking bezpłatny). Dojscie z parkingu zajeło nam ok. 25 min.
darkimmortal17
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) darkimmortal17 » 21.02.2010 14:47

a jak wygląda sprawa z tekstylnymi? Plaża Nugal jest przesliczna. Dlatego pomimo tego,że ze znajomymi jesteśmy tekstylni chcielibysmy sie tam wybrać.
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 22.02.2010 10:05

Podczas gdy my bylismy na plaży towarzstwo było mieszane, nie było zbyt wiele osób, ale zaraz przy zejsciu kilka osób opalało sie w strojach.
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 28.06.2011 10:57

Oczywiście można tam dojść od strony Tucepi:

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Subiektywne foto wspomnienia - cz.1 - Tucepi- plaża Nugal - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone