Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

strefy wolno cłowe

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jerzy26
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 23.05.2006
strefy wolno cłowe

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy26 » 17.06.2006 19:21

W lipcu będę Czarnogórze i CRO. Będę jechał przez Neum i granicę za Dubrownikiem z Czarnogórą. Napiszcie, bo w tej części CRO jeszcze nie byłem, jak ze strefami wolnocłowymi, jak to faktycznie wygląda, czy warto tam stanąć i cos kupić, a jeżeli tak, to co?????? :roll: :roll:
jerzy26
MCR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 922
Dołączył(a): 15.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) MCR » 17.06.2006 20:32

Podepnę się pod wątek.
Jadąc przez Czechy (Międzylesie), Austrię (Wiedeń, Graz), Słowenię (Maribor) gdzie najlepiej dokonać zakupów w strefie wolnocłowej (oczywiście najlepiej=najtaniej, alkohol, kosmetyki itp)?
ela100
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 27.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ela100 » 17.06.2006 22:42

Czechy-Znojmo!!!!
a czy na lotnisku w Dubrowniku tez mozna...

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone