Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

street view wybrzeża chorwacji?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jedrek850
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 10.01.2013
street view wybrzeża chorwacji?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jedrek850 » 30.07.2014 19:34

witam

w zeszłym roku podczas przygotowań do wyjazdu do cro na waszym forum natrafiłem na takie street view wybrzeża i teraz nie mogę odszukać tego linku. jak mogę prosić o pomoc

jędrek
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 30.07.2014 19:35

jedrek850 napisał(a):witam

w zeszłym roku podczas przygotowań do wyjazdu do cro na waszym forum natrafiłem na takie street view wybrzeża i teraz nie mogę odszukać tego linku. jak mogę prosić o pomoc

jędrek

Wchodzisz na google i stawiasz ludzika gdzie chcesz...
jedrek850
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 10.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jedrek850 » 30.07.2014 19:47

nie, nie. chodzi mi o widok z morza, który można przesuwać jak street view
marek86
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 12.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek86 » 03.08.2014 07:49

A może o to koledze chodzi :)
http://www.obala.hr/

A i jeszcze takie coś :)

https://marinas.com/browse/marina/HR/

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone