Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Strasko czy Simuni?!

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pati2304
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 21.05.2012
Strasko czy Simuni?!

Nieprzeczytany postnapisał(a) pati2304 » 27.06.2012 15:10

Jak w temacie, który lepszy dla rodziny z dziećmi. Chodzi mi gł. o bliskość do żwirkowej plaży, w miare dużej. No i dla tekstylnych :D nie dla golasów.
Mam jeszcze na tapecie Kovacine. Ktoś mi pomoże w wyborze?
GregoryAtakuja
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 27.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GregoryAtakuja » 27.06.2012 15:28

My jedziemy do Simuni, zobacz sobie kamere :) http://lato.e-gregor.com/2012/06/22/kam ... nas-widac/
pati2304
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 21.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pati2304 » 27.06.2012 15:30

mam jeszcze pytanie. Jedziemy z druga rodzina, która chce wynając jakis apartament w okolicy. Czy oni będą mogli bezproblemowo wejść na sza kamping?
GregoryAtakuja
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 27.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GregoryAtakuja » 27.06.2012 16:41

Podejrzewam, ze z wejsciem nie bedzie problemu. Co innego z wjazdem autem...
wajzy
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wajzy » 28.06.2012 06:52

Ja jade na Simuni jutro. Ogladalem pogode , ma byc bardzo goraco do 38 st.
marcinos75
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 02.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinos75 » 28.06.2012 20:22

Ja zdecydowanie polecam Strasko- dużo ładniejszy kemping, spokojniejszy , duże parcele, dużo cienia, ładniejsze plaże, otwarte morze, place zabaw .. Sanitariaty o wyższym standarcie.
Bylismy w Simuni w zeszłym roku i po jednej nocy wynieśliśmy się stamtad.
Jeśli masz jakieś pytania odnośnie tych kempów- pytaj
:D
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 28.06.2012 21:18

Oba sa fajne.
Mi bardziej przypadł do gustu Simuni, bo był jakby bardziej rodzinny.
Na Strasko było więcej młodzieży ale w sumie wieczorami było spokojnie.

Plusem Strasko jest bliskość Novaliji i więcej knajp, sklepów itp.
pati2304
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 21.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pati2304 » 07.07.2012 10:41

marcinos75 napisał(a):Ja zdecydowanie polecam Strasko- dużo ładniejszy kemping, spokojniejszy , duże parcele, dużo cienia, ładniejsze plaże, otwarte morze, place zabaw .. Sanitariaty o wyższym standarcie.
Bylismy w Simuni w zeszłym roku i po jednej nocy wynieśliśmy się stamtad.
Jeśli masz jakieś pytania odnośnie tych kempów- pytaj
:D


A z wejściem na kamping rodzinki z "zewnątrz" będzie jakis problem. Trzeba przy bramie okazać jakieś przepustki???
pati2304
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 21.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pati2304 » 07.07.2012 10:46

I czy na tym campingu można rozpalić grilla węglowego?
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 09.07.2012 13:53

pati2304 napisał(a):I czy na tym campingu można rozpalić grilla węglowego?


W ubiegłym roku był zakaz grilla węglowego w Simuni - wszyscy jechali na elektrykach.
Na Strasko nie widziałem nikogo z grillem węglowym więc pewnie tez nie mozna...
GregoryAtakuja
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 27.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GregoryAtakuja » 15.07.2012 20:18

Odpalilem grilla jednorazowego szt. 2 na Simuni. Nikt nas nie pogonil... Ale fakt, bylo bardzo sucho i grille z otwartym ogniem moga byc niebezpieczne. Dobrze, ze kazda parcela ma wlasny dostep do wody.
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 22.02.2015 20:32

Podbijam pytanie
Który wybrac kamp? Z racji tego że wybór padł na Pag wiec bierzemy te dwa kampingi pod uwage z racji animacji dla dzieci. Chcemy jechac w 2 rodziny - 4 osoby dorosłe i 3 dzieci ( 9, 5, 17 m-cy). Termin od 9 sierpnia na 2 tygodnie. Podpowiedzcie prosze jak z rezerwacjami? Nie znam obu kampingów i nie wiem jak wybrac parcele ( chodzi mi głownie o cien ze wzg na malucha). Jak z zaliczka przy rezerwacji? Ile trzeba wpłacic i co w przypadku rezygnacji ( na razie jestem na macierzynskim i nie wiem czy dostane jeszcze urlop w sierpniu ) Dzioekuje za rady i sugesteie
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009
Kampingi z animacjami dla dzieci

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 25.02.2015 10:43

Witam
Planujemy w tym roku po raz 3 wybrać sie do Chorwacji. Ostatnio bylismy w 2013 r jak córa miała 3 lata na Zatonie i to była rewelacja. Codziennie zabawy w kids clubie, ze mna aerobik w wodzie, zabawy dla dzieci przy plazy i punkt obowiązkowy mojego dziecka ( choćby nie wiem jak była zmęczona ) mini disco. W tym roku mamy jeszcze jedna małą pocieche ( bedzie miała 17 m-cy na wyjeździe )- dla niej raczej tylko plac zabaw bedzie potrzebny i siostrzenca 9 lat. Szukam kempingu w miare podobnego do Zatonu, zeby coś sie działo dla dzieci. Istria na razie odpada ( może kiedys jak dzieci beda wieksze to pozwiedzamy ). Interesuja mnie okolice jak najbliżej, ale popatrze na wszystkie interesujace kempingi. Jedziemy z Białegostoku wiec długa droga przed nami. Wstepnie patrze na kempingi na Pagu strasko i Simuni ale jakos nie moge znalexc który fajniejszy właśnie pod względem dzieci.
Poleccie coś. Podczytuje forum bardzo długo, mało sie udzielam ale mam nadzieje ze to sie zmieni
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Kampingi z animacjami dla dzieci

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.02.2015 11:20

edajta napisał(a):Witam
Planujemy w tym roku po raz 3 wybrać sie do Chorwacji. Ostatnio bylismy w 2013 r jak córa miała 3 lata na Zatonie i to była rewelacja.

Jeśli nie Zaton - to >>> http://www.camping-simuni.hr/hr/aktivno ... /dogadanja
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 25.02.2015 13:44

Czemu mój watek został tu przeniesiony? Zaznaczyłam ze zastanawiamy sie nad Strasko albo Simuni ale z chęcia poczytam i posłucham o innych klempingach z animacjami.

Rozumiem że wg Ciebie fajniejszy bedzie Strasko? Ktos wie cos odnośnie rezerwacji? Ponawiam pytanie
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Strasko czy Simuni?!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone