Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stłuczka w Chorwacji

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007
Stłuczka w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 05.08.2021 22:22

Miałem dziś niefajna przygodę na parkingu. Podczas wjeżdżania na miejsce parkingowe, w to samo miejsce wepchnął się jakiś arab. Niesty, zanim to zauważyłem zdążyłem przytrzeć jego zderzak. Uszkodzenia niewielkie, co prawda to on mi podjechał, ale wina jest moja. W końcu on stał a ja się poruszałem. Pozatym myślę sobie, że przecież mam OC. Spiszemy protokół i po sprawie. Miejsce znajdę inne, co za problem. Ale zanim wyszedłem z samochodu ten już dzwoni na policję. Mówię mu ze niech jie dzwoni. Mam protokół po angielsku, spiszemy, ja winę biorę na siebie i już. No ale gościu drze się że dzwoni na p ok i je i już. No ok. To czekamy. W międzyczasie, jako że było gorąco, postanowiłem pójść po wodę do sklepu. Napisałem mu swój telefon i dane na kartce, pokazuje mu auto, że nigdzie nie odjeżdżam tylko idę do sklepu po wodę i że zaraz wracam. Ten znów mi okazuje że znów dzwoni na policję. Wziął jednak kartkę. Gdy wróciłem po jakichś 30 minutach jego już nie było. No i teraz sam nie wiem co robić. Obcierka była nieznaczna. U mnie jic nie widać, i kiego jakieś rysy na lakierze. Nie wiem czy pojechał na policję sam, czy zwyczjanie go olali. Nie wiem co teraz robić. Najgorsze że cała ta sprawa jest tak prozaiczną, że gkowa boli. Natomiast martwi mnie to, że gościu zniknął, i nie wiem co robić dalej.
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 05.08.2021 22:47

1-olać temat.
2-nie olewać (piszesz, że podałeś swoje dane), podjechać na komisariat policji ze względu na miejsce zdarzenia i coś ustalić. Zrobiłeś jakieś fotki jego auta, ślady uszkodzeń?
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 05.08.2021 23:34

Nic. Uszkodzenia na moim aucie brak. U niego jakieś ryski, ale sam zrobił fotki. Ja się nie wypieram winy. Chciałem spisać protokół że wskazaniem na mnie. Ale gościu uparł się na policję. A gdy wróciłem ze sklepu już go nie było. Czekałem jeszcze pół godziny i pojechałem. Mam kwot z parkingu z godzina wjazdu i wyjazdu. Jest tez monitoring. Jak chce to może sobie próbować pół auta zrobić na moje OC. I tak wszystko oceni rzeczoznawca. Chodzi 9 fakt tego jego zniknięcia. Nie rozmiaru szkód lub ustalenia winy, bo wina była moja.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone