Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stary Grad jak w Rovinj

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 15.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janek » 21.01.2015 22:04

Na wyspie Krk znam 2 stare miasta z przepięknymi, wąskimi uliczkami, które powinny wytrzymać konkurencję z Rovinj: Krk i Vrbnik (to drugie znacznie mniej zatłoczone)
krzyspvfr
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzyspvfr » 25.01.2015 21:43

Przyłączam się do wątku - kto był w Rovinj, może możecie polecić jakieś fajne lokum w spokojnym miejscu dla rodziny 2+2? Proszę o kontakt na priv.
vibeke
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 18.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) vibeke » 27.01.2015 11:15

A powiedzcie jak w Rovinj z plażami? Czy są jakieś nadajace się dla małych dzieci (2,5 roku) a jeśli tak to w którym miejscu najlepiej szukać apartamentu?
Kastela
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 27.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kastela » 28.01.2015 12:09

Przepraszam, że znowu nie na temat, ale Vibeke napisała do mnie pw - ja jako nowy użytkownik nie mam jej jak odpisać w pw.
Proszę Vibeke aby przesłała mi do siebie kontakt.
Pozdrawiam
vibeke
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 18.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) vibeke » 28.01.2015 12:27

Napisz mi proszę na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Dzięki :)
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 03.06.2015 14:52

Podepnę się pod stary wątek.

Bardzo podobał nam się Trogir, klimatyczne uliczki, nocne życie miasteczka, knajpki, sklepiki. Teraz szukamy czegoś "w stylu Trogiru" i wstępnie padło na Rovinj właśnie.

Mam kilka pytań do stałych bywalców (najlepiej obu tych miast).

1. Wiem, że to kwestia subiektywna, ale czy Rovinj może się "równać" do Trogiru? Czy jednak może rozczarować?

2. Czy warto szukac miejscówki w samym starym miescie / sercu Rovinj? Czy taka miejscówka nie będzie zbyt problematyczna? Z tego co wiem, to np. nie ma tam ruchu samochodów, więc auto trzeba będzie parkować gdzieś indziej, na płatnym parkingu strzeżonym chociażby, co może być "logistycznie męczące", pomijając fakt dodatkowych opłat.

3. Mam propozycję kwatery na ulicy Svalbe Vladimira, w jednej z klimatycznych uliczek, na samym "cyplu", 30 m od morza (niestety bez widodku na nie) - jak daleko z tamtąd / od starego miasta jest najbliższa przyzwoita plaża żwirkowa?

4. Czy w Rovinj i bezpośrednich okolicach woda jest czysta i przejrzysta? Czy raczej w stylu tej w Trogirze (kiepska).

5. Pytanie łączy się z 4 :) Czy w porcie Rovinj spotkać można podobne "atrakcje zapachowe", jak w Trogirze? Przyznam, że czasami śmierdziało tam wprost dramatycznie :D (trochę to "kolidowało" z pięknem miasta).

Dzięki,
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Stary Grad jak w Rovinj - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone