Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Starigrad Paklenica Seline

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
irekz12
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 22.04.2012
Starigrad Paklenica Seline

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekz12 » 25.01.2015 19:42

witam proszę Was jeśli ktoś wie cokolwiek o tej miejscówce to bardzo proszę o opisanie cokolwiek wiecie,
jeśli ktoś wie czy to dobra lokalizacja dla tej wioski to proszę i opisik,wiem ,że sama miejscowość urokiem nie zachwyca ,ale jedziemy w 10 osób i jest okazja wziąć cały dom,widać ,ze to przy samej plaży i tylko to mnie trzyma by się nad tym zastanowić
w zamian służę poradą o miejscowości Brist ,Mostar.Krawica.Dubrownik
oto link.
http://www.starigrad-paklenica.net/starigrad_a27.htm
Załączniki:
inline.jpg 2.jpg
inline.jpg 1.jpg
inline.jpg
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 25.01.2015 20:02

To zdecyduj się najpierw czy chcesz informacje o samej miejscowości czy o zaznaczonych obiektach noclegowych, bo piszesz tak niejasno, że nie wiadomo o co Ci chodzi.
Przy czym z jednej strony twierdzisz, że miejscowość urokiem nie zachwyca, a z drugiej, że tylko "chata przy plaży" Cię trzyma przy tym pomyśle żeby tam jechać.
Tak jakby większe budy noclegowe na ekipę 10-ciu osób były tylko w tym miejscu Chorwacji...

:roll: :?: :?: :?:
Osobiście nie widzę sensu powielać tego, co jest o S.P. już napisane tutaj i to w niejednej relacji bo też niewiele się zmienia w takich miejscach.

Sam musisz wiedzieć czego chcesz najbardziej i czy obiekt ma być miejscem relaksu w komforcie i wygodach blisko wody czy tylko bazą noclegową do zwiedzania okolicy (a jest tam co zwiedzać).
Miejsce tuż przy plaży może być dla jednych zaletą ale dla innych wadą, jeśli taka bliskość oznacza wieczorno-nocny brak spokoju z powodu knajpy obok albo odgłosów sąsiednich obiektów, w których np. biesiadują do 2-3 w nocy. A nie każda chałupa ma klimę że sobie zamkniemy okna i mamy święty spokój.

W pasie od S.P do Seline jest sporo obiektów noclegowych i okresowo całe ciągi zabudowań blisko plaży ale są też i campingi. Ja np. wolałbym mieszkać z dala od takiego zbiegowiska, w małym skupisku domków. Ale komuś innemu może to nie robić różnicy.
irekz12
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 22.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekz12 » 25.01.2015 23:06

widzę,że masz jakiś problem i do mnie i do tekstu ,skoro tak to po co odpisujesz i tracisz czas
ale jeśli nie wiesz o co pytam to wyjaśniam.
Chodzi mi o to czy jest jakaś knajpka gdzie można coś dobrego zjeść,jakiś sklepik,czy konzum,czy po wszystko musiałbym jeżdżić autem,to że miejsce przy plaży nie znaczy że musi być tłoczno gwarno i ciasno co wnioskuje z Twojej wypowiedzi,bo ponoć tam spokój na plaży i luz pare zdjęć na forum znalazłem ,a że nie wszędzie tam jest plaża bo w wielu miejscach murek i zaraz wejścia do domów to pytam o miejscówkę
zdjęcia są po to bo może ktoś był w okolicy albo obok ,może ktoś widział i powie,że warto albo ,że lipa i daj sobie spokój
obiekt to ten A27 zaznaczony w kóło a nie obiekty
Ato ,ze jest co zwiedzać to wiem i oto nie pytam bo w planach jest Park paklenica,kanion rzeki do zwiedzenia i Kornati
gazinho
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gazinho » 03.02.2015 22:27

tutaj masz linka do ciekawej relacji - nasze-male-i-wieksze-spotkania-z-balkanami-t47240-30.html
Cropelkowcy jeszcze jej nie zakończyli, zatem wyczekuj na następne detale dot. Starigradu Paklenicy.
Pzdr.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 08.02.2015 05:38

Nic specjalnego. Ten apartament jest na zadupiu totalnym. pozostaje dom i morze. Mieszkałem w Starigradzie ale dużo bliżej centrum. Do knajpy to będziesz miał 3 km. Powodzenia. :papa: :hut:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.02.2015 21:42

Przez tą stronę rezerwowałam w 2010 roku i przepłaciłam...

Nie kojarzę sklepu, o którym piszą na stronie i że jest do niego 300m...

Konzumu w S-P. nie ma (chyba że coś się zmieniło od 2010 roku, wtedy był tylko jeden spożywczak blisko porciku).
Raczej wszędzie będziesz musiał jeździć autem, a centrum problem z parkowaniem, a spacer w pełnym słońcu chodnikiem wzdłuż drogi, bo nie ma promenady nad samym morzem...

Sam opis ze strony wskazuje, że jest na odludziu: 3500m do centrum Starigrad i 1000 m do centrum Soline,
Myślę, że gdzieś w tej okolicy jest twój domek
Z opisu wynika, ze kantor jest w jedyn z hotelu (w odl 4000m) a kantor był w hotelu Alan i powinieneś mieć do niego bliżej max 700m. Poproś, aby na mapie Ci zaznaczyli gdzie jest dokładnie ten dom, bo może w Celine a nie w S.P - zauważyłam, że często wprowadzają tak strony w błąd
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.02.2015 12:21

Jeśli jedziecie w 10 osób to będzie wesoło. Disco, gorzała, piwo, klepisko, śpiewy do rana - bież kwaterę nawet się nie zastanawiaj.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Starigrad Paklenica Seline
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone