Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stanici

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 25.04.2009 10:02

Popiel napisał(a):[...]Nie zniechęcam, bo sami jeździmy na tą część rivy omiskiej (innej opcji na tej rivie nie ma)...


Riva to deptak, promenada wzdłuż morza... Omiška czy Makarska (czy jakakolwiek inna) to riviera lub hr wariant rivijera.
Pozdrawiam
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 27.04.2009 15:13

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Riva to deptak, promenada wzdłuż morza... Omiška czy Makarska (czy jakakolwiek inna) to riviera lub hr wariant rivijera.
Pozdrawiam

Dziękuję lekcje. Już sobie dałem linijką po łapkach! Będę pamiętać, by tak nie skracać.

Pozdrav :wink:
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 11.02.2010 09:16

piotr3005 napisał(a):WitamQ!!!
Również mam 3 dzieci kilkuletnich i 2006 rezerwowałem apartmaent Vucak. dom ładny ale położony po lewej stronie jardanki i te 300 schodów, nie


Czy mówimy o tym samym Vucak'u? Że 300schodów do wody to widać, ale gdzie tam między apartmanem a przepaścią miejsce na Jadrankę?

Obrazek

Chodzi o tego Vucak'a:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jonaska
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jonaska » 17.01.2013 09:37

Zarezerwowałam to miejsce
Domyslam sie, ze meeega duzo schodków, tylko czy nie jest bezposrednio przy ruchliwej ulicy?
Czy ktoś kojarzy miejsce?
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Sztyrlic69
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 05.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sztyrlic69 » 17.01.2013 16:01

Witaj

W mojej ocenie przedmiotowe apartamenty należą do Chorwata, który prowadzi warzywniak w Stanici (potwierdzę to wieczorem jak odnajdę wizytówkę ze zdjęciem jego aparamentów). Wydaje mi się, że przedmiotowe apartamenty znajdują się po drugiej stronie Jadranki, w związku z czym idąc nad morze będziesz musiał przechodzić przez Jadrankę. Co do odległości apartamentów od Jadranki to napiszę do moich znajomych Chorwatów mieszkających w Stanici ze stosownym pytaniem. W mojej ocenie generalnie lokalizacja apartamentów średnia ale może w związku z tym cena jest atrakcyjna.

Pozdrawiam
jonaska
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jonaska » 17.01.2013 17:56

ooo...będę bardzo wdzięczna:)

a może znajomi maja cos? z widokiem na morze i 1 sypialnią? :))))))))))
Pawel44
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 08.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawel44 » 17.01.2013 23:52

Sztylic 69,
wydajesz się być fachowcem od Stanici , podeslij proszę namiar na sprawdzony apartament.
Dzięki i pozdrawiam :D
jonaska
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jonaska » 18.01.2013 14:47

Anuluje te rezerwację, to jest przy glownej drodze.
alez mam dosc szukania juz....
kapudrak
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kapudrak » 22.04.2013 14:10

Dwa lata temu byliśmy z mężem w apartamentach u Anity i Zorana (druga połowa domu, pierwszą wynajmuje Nedo), właściciele bardzo mili, cena po przyjeździe okazała się atrakcyjniejsza niż podczas rezerwacji :). Anita bardzo kontaktowa, dobrze rozumiała po polsku więc nie było bariery językowej. Sama miejscowość malutka, więc zależy czego się szuka, jeśli spokoju polecam, jeśli rozrywki trzeba raczej wybrać bliższe okolice miejscowości Omis. W apartamencie w którym mieszkaliśmy mimo bliskości ulicy nie było słychać odgłosów z drogi (a przynajmniej nie były one dokuczliwe), dlatego że dom znajduje się znacznie powyżej Jadranki. Jeśli chodzi o schody, które prowadzą do plaży to faktycznie trzeba się było trochę natrudzić żeby zejść z torbą i np. nadmuchanym materacem. Plaża jest dosyć wąska żwirkowo - kamienista. Ogólnie jeśli ktoś chce pozwiedzać, to Stanici jest dobrym miejscem wypadowym. Miejscowość ma jeden sklep, z czego cieszyliśmy się bardzo - ponieważ znajomi, którzy mieli kwatery w miejscowości gdzieś poniżej Stanici nie mieli go wcale. Mały stragan z warzywami i owocami obsługiwał właśnie właściciel apartamentów Zoran. Pobyt wspominam bardzo ciepło, nie tylko ze względu na temperaturę :)
dez
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) dez » 06.08.2019 23:04

kapudrak napisał(a):Dwa lata temu byliśmy z mężem w apartamentach u Anity i Zorana (druga połowa domu, pierwszą wynajmuje Nedo), właściciele bardzo mili, cena po przyjeździe okazała się atrakcyjniejsza niż podczas rezerwacji :). Anita bardzo kontaktowa, dobrze rozumiała po polsku więc nie było bariery językowej. Sama miejscowość malutka, więc zależy czego się szuka, jeśli spokoju polecam, jeśli rozrywki trzeba raczej wybrać bliższe okolice miejscowości Omis. W apartamencie w którym mieszkaliśmy mimo bliskości ulicy nie było słychać odgłosów z drogi (a przynajmniej nie były one dokuczliwe), dlatego że dom znajduje się znacznie powyżej Jadranki. Jeśli chodzi o schody, które prowadzą do plaży to faktycznie trzeba się było trochę natrudzić żeby zejść z torbą i np. nadmuchanym materacem. Plaża jest dosyć wąska żwirkowo - kamienista. Ogólnie jeśli ktoś chce pozwiedzać, to Stanici jest dobrym miejscem wypadowym. Miejscowość ma jeden sklep, z czego cieszyliśmy się bardzo - ponieważ znajomi, którzy mieli kwatery w miejscowości gdzieś poniżej Stanici nie mieli go wcale. Mały stragan z warzywami i owocami obsługiwał właśnie właściciel apartamentów Zoran. Pobyt wspominam bardzo ciepło, nie tylko ze względu na temperaturę :)

Czy ta Jadranka jest bardzo ruchliwa w dzień? Przejście do plaży jest niebezpieczne? Czy raczej spokój?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.08.2019 23:24

Nie wiem czy kapudrak odpowie, ostatnia jego wizyta na forum - sierpień 2014 rok.

Jadranka to w sezonie ruchliwa droga.
dez
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) dez » 25.08.2019 22:06

Janusz Bajcer napisał(a):Nie wiem czy kapudrak odpowie, ostatnia jego wizyta na forum - sierpień 2014 rok.

Jadranka to w sezonie ruchliwa droga.

Jestem na miejscu. Ruch jest, ale drogę można przejść spokojnie.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone