Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

sprawdzone noclegi w Primosten???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Naprawde nikt nie może polecić żadnej kwatery w Primoste

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 09.04.2015 21:23

Jacek 206 napisał(a):
motyle-88 napisał(a):Witam,
Czy naprawdę nikt nie był w Primosten i nie ma żadnej kwatery do polecenia? Może jest tam tak źle i szkoda jechać? To jak nie tam to gdzie? :( Jestem już załamana szukaniem- wszystko na 4 osoby.... A ja potrzebuję tylko 2.... Jeśli ktoś może polecić coś w Primosten lub innym mieście, ale by wieczorem było gdzie wyjsć i by coś się działo proszę pisać: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Z góry bardzo dziękuje :D

Dopiero co napisałaś i juz czekasz na odpowiedź. 11min
Wystarczy poczekać ... a odpowiedź pewnie nadejdzie. :wink:
Pozdrav.

Użytkownik czeka już ponad dobę (pytanie w innym wątku), więc trzeba zrozumieć zniecierpliwienie. :)
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007
Re: Naprawde nikt nie może polecić żadnej kwatery w Primoste

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 09.04.2015 21:31

walp napisał(a):
Użytkownik czeka już ponad dobę (pytanie w innym wątku), więc trzeba zrozumieć zniecierpliwienie. :)

:wink:
Tak dla poczytania, może tam kolezanka coś znajdzie.
Nie załamuj się. :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Naprawde nikt nie może polecić żadnej kwatery w Primoste

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.04.2015 09:15

walp napisał(a):Użytkownik czeka już ponad dobę (pytanie w innym wątku), więc trzeba zrozumieć zniecierpliwienie. :)

Już jest w tym co pyta :wink: :idea:
Daniel-83
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.04.2015
Kwatery w Primosten blisko centrum

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel-83 » 11.04.2015 21:47

Witam serdecznie wszystkich na forum:) Szukam sprawdzonych kwater w Primosten, najlepiej niedaleko centrum. Proszę o sprawdzone namiary:) Dziękuję i pozdrawiam. Można pisać na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Barbarap
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.04.2015
Apartamenty Huljev Primosten

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barbarap » 14.04.2015 10:09

Cześć
Rezerwuję apartamenty u Ante Huljev w Primosten. Splitska 71. Czy ktoś z was był może w tym miejscu?
Proszę o opinie.
Daniel-83
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.04.2015
Re: Rab, Krk, Primosten - szukamy noclegów :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel-83 » 19.04.2015 17:31

Witam, poszukuję sprawdzonych noclegów w Primosten:) Proszę o namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Dziękuję i pozdrawiam.
rojass
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 31.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rojass » 27.04.2015 10:18

Witajcie,
po roku przerwy ( narodziny córeczki ) wracam na "stare śmieci" i chciałbym ponownie odwiedzić Primosten. Poprzednia kwatera była niestety nietrafiona ( w ciemno, daleko od morza, po drugiej stronie Ulicy, duży ruch i spora odległość od Centrum).
Jedziemy w łącznie 8 osób, z czego potrzeba nam przynajmniej 3 pokoi, a najlepiej 4 (osobny dla dzieci w wieku 3 i 1 rok ).

Jeśli macie jakieś sprawdzone kwatery blisko Centrum, najlepiej z widokiem na morze, proszę podsyłajcie kontakt na maila : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Nie muszą to być najtańsze propozycje, ważne żeby spełniały założone kryteria, ale nie chodzi mi również o propozycje z górnej półki, coś po środku ;)
P.S. Termin 01.08-15.08 br :)
bronti
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 07.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bronti » 30.04.2015 17:20

Bardzo prosze o namiary na Primosten 4+1 od 1 sierpnia na 12 dni :-) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 01.05.2015 16:34

Witam
Prosiłabym o namiary na sprawdzony apartament w Primosten. Najlepiej z 2 sypialniami, w pełni wyposażony blisko morza, w spokojnej dzielnicy, ze średniej - wyższej półki gdyż jedziemy we wrześniu.
Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję :)
Leszek abcd
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.05.2015
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek abcd » 10.05.2015 16:46

Witam,
poproszę o namiary na apartamenty w Primosten: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję
grzpaw
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.05.2015
Re: Gradac ????

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzpaw » 11.05.2015 22:16

Witam, nic do mnie nie przyszło na PW, podaję Ci namiary na apartament w Primosten z bardzo miłymi gospodarzami w spokojnym miejscu, 500 metrów od głównego deptaka i starego miasta:
Jagoda i Ante Gracin
Plate 21
22202 Primosten
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
00385 22 571 202

Na ten e-mail który Ty podałeś do tej pory nikt nie odpowiada, nie wiem dlaczego.
tomaszzak85
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 18.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomaszzak85 » 12.05.2015 13:53

Witam, poproszę namiary na pokoje/ apartamenty dla dwóch osób Primosten i okolice. Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Paco68
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.05.2015
Re: Primosten oraz Bilo - noclegi dla dwóch osób.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paco68 » 18.05.2015 15:50

asiola napisał(a):Cześć! :)
szukamy noclegu w miejscowości Primosten lub mniejszych miejscowościach w jej obrębie (tak do 6-8 km maksymalnie). Interesuje nas pokój dwuosobowy, najlepiej z łazienką, bardzo blisko morza. Chcemy jechać w dniach 12-19.09.2015r.
W związku z tym mamy też parę pytań:
1) Czy warto w drugiej połowie września jechać w ciemno? Trochę się tego obawiamy.
2) Gdzie, oprócz booking.com, szukać zakwaterowania? Możecie polecić jakieś fajne strony?
3) Czy macie jakieś doświadczenia związane z noclegiem w tym mieście i w związku z tym możecie polecić coś?

Dziękujemy Wam z góry za odpowiedź! :)
Pozdrawiamy,
Ola i Asia


Witam!

Nie wiem jak będzie w tym roku ale w 2014 i 2013 bez problemu znalazłem apartamenty w Primostenie bez żadnej rezerwacji. Wystarczyło trochę pochodzić po miasteczku ( max. 2 godziny wliczając w to oglądanie kilku miejsc). W drugiej połowie września w mojej opinii nie ma sensu rezerwować w necie. Ceny są wyższe wtedy właśnie w necie od cen jakie uzyskasz w bezpośredniej rozmowie. Wiem bo nawet jeden Chorwat mi to powiedział.
groszkova89
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.06.2015
Primosten/ Cavat

Nieprzeczytany postnapisał(a) groszkova89 » 01.06.2015 19:24

Witam ,
W tym roku będzie mój trzeci raz w Chorwie, natomiast pierwszy z Waszą pomocą. Zależy mi na bliskich okolicach Dubrovnika, bliżej się przyglądałam : Cavat, Primosten. Bardzo proszę o namiary na nocleg dla dwóch osób ;) Oczywiście im taniej tym lepiej, choć dobrze by było aby standard przy tym znacząco nie ucierpiał ;)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - z góry dziękuje
dorato1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorato1 » 15.06.2015 22:14

Paco68
Witam serdecznie, mam do Ciebie prośbę, czy mógłbyś napisać w jakim okresie czasu byłeś w Primosten?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
sprawdzone noclegi w Primosten??? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone