Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Spóźniona relacja Hvar-Sucuraj czerwiec 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Liliana
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 06.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Liliana » 27.04.2010 14:18

Bo jest to rasa sama w sobie czyli psia :P
relacja bardzo ciekawa 8O również wyjeżdżam w czerwcu, ale jakoś jestem dziwnie spokojna o pogodę :wink:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 27.04.2010 14:38

Kaja napisał(a):sławetna armata, ileż zdjęć jej już widziałem na tym forum więc nie pozostałem dłużny
I słusznie - witaj w klubie :lol: (ja też mam :wink: )

A tak poza tym - zarówno najmłodsza Uczestniczka jak i "zawartość" ogródka sąsiada Waszego gospodarza - bombowa :D

pozdrawiam
:D
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 27.04.2010 15:23

Tymona napisał(a):
Kaja napisał(a):sławetna armata, ileż zdjęć jej już widziałem na tym forum więc nie pozostałem dłużny
I słusznie - witaj w klubie :lol: (ja też mam :wink: )


Też chciałbym do takiego klubu, ale mam tylko armatę z Częstochowy. :wink:

Zdjęcia bardzo mi sie podobają.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 27.04.2010 15:29

jan_s1 napisał(a):
Tymona napisał(a):
Kaja napisał(a):sławetna armata, ileż zdjęć jej już widziałem na tym forum więc nie pozostałem dłużny
I słusznie - witaj w klubie :lol: (ja też mam :wink: )


Też chciałbym do takiego klubu, ale mam tylko armatę z Częstochowy. :wink:

Zdjęcia bardzo mi sie podobają.

A ja mam armatę z Warszawskiej Cytadeli (na zdjęciu ma się rozumieć)
- załapię się? :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 27.04.2010 15:39

jan_s1 napisał(a):
Tymona napisał(a):
Kaja napisał(a):sławetna armata, ileż zdjęć jej już widziałem na tym forum więc nie pozostałem dłużny
I słusznie - witaj w klubie :lol: (ja też mam :wink: )


Też chciałbym do takiego klubu, ale mam tylko armatę z Częstochowy. :wink:

Zdjęcia bardzo mi sie podobają.


I kamień z Jeleniej Góry...


:wink:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 27.04.2010 16:30

JacYamaha napisał(a):
weldon napisał(a):
jan_s1 napisał(a):
Tymona napisał(a):
Kaja napisał(a):sławetna armata, ileż zdjęć jej już widziałem na tym forum więc nie pozostałem dłużny
I słusznie - witaj w klubie :lol: (ja też mam :wink: )


Też chciałbym do takiego klubu, ale mam tylko armatę z Częstochowy. :wink:

Zdjęcia bardzo mi sie podobają.

A ja mam armatę z Warszawskiej Cytadeli (na zdjęciu ma się rozumieć)
- załapię się? :wink:
I kamień z Jeleniej Góry...
:wink:


:lol: :lol: :lol:
Jako samozwańczy prezes klubu proszę Szanownych Kolegów Forumowiczów o nienaciąganie regulaminu :wink: gdyż ponieważ bowiem bo liczy się tylko armata z Hvaru i to ten konkretny model :lol:

co nie zmienia faktu, że pozdrawiam Wszystkich serdecznie
a klubowiczowi Kajowi już nie przeszkadzam
:D
Adam Sz.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Sz. » 29.04.2010 01:02

Jak zacząłem czytać, to od razu pomyślałem, czy aby nie podjęliśmy złej decyzji co do tegorocznych wakacji (wyspa Hvar :lol:).

No ale im dalej, tym lepiej ...

Kaja45, czekam na kolejne, man nadzieję, słoneczne dni relacji. I następne zdjęcia z twojego Nikona.

A do klubu miłośników armaty z Hvaru to można się zapisać zaocznie? To znaczy przed wykonaniem jej zdjęcia?
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 29.04.2010 10:28

Ale się wam pogoda trafiła. Ciekawy jestem co będzie dalej. 8O :D Fajne zdjęcia z promu.
Adrian34
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 06.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adrian34 » 29.04.2010 10:32

Ja również zapisuję się do czytelni.
Piękne zdjęcia - wrzucaj ile możesz :lol:
Pozdrawiam
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 29.04.2010 11:11

Witam jutro będę miał chwilkę czasu to uzupełnie relację. Pozdrawiam i zapraszam do klubu hvarskiej armaty. :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 29.04.2010 11:26

kaja45 napisał(a): Pozdrawiam i zapraszam do klubu hvarskiej armaty. :D


Mam, mam armatę (znaczy zdjęcie tej armaty :twisted: )... ale nie z takiego ujęcia, liczy się? ;)

Czekam na ciąg dalszy, bo wyjazd zbliża się wielkimi krokami i trzeba wprowadzić się w klimat 8)
justa999
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 04.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) justa999 » 29.04.2010 21:40

No cóż w lipcu już będę mogła zapisać się do klubu, bo zamierzam upolować armatę aparatem. :D
A tymczasem czekam na cd relacji, może jakieś informacje będą przydatne już na miejscu.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 29.04.2010 21:53

justa999 napisał(a):... zamierzam upolować armatę aparatem. :D...

Chyba od Lubomirskiego ... :wink:

Dobra, zamiast do armatowiczów, to do klubu czytatitieli się wpisuję i na jutro oczekuję ...
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 30.04.2010 07:48

Witam przedstawiam ostatnią cześć relacji z Sucuraja, jak już wcześniej pisałem przez pierwszy tydzień mieliśmy nieciekawą pogodę, od gospodarza dowiedzieliśmy, że to był najgorszy początek lata od kilku dobrych lat, no cóż pech :( , ale po analizie dotychczasowych wyjazdów doszliśmy do wniosku, że mamy w swojej grupie Jonasza - wybór padł na koleżankę Sonię, ilekroć wyjeżdżaliśmy wszyscy razem gdzieś na wypoczynek, a jechała z nami Sonia-Jonasz to spotykał nas jakiś psikus ze strony pogody. :D
Zobaczymy, w tym roku wyjeżdżamy w lipcu na wyspę Pag do miejscowości Mandre, ale już nie z Sonią (nie z powodu kaprysów pogody).

Wracając do relacji pogoda w końcu zaczęła sie poprawiać najpierw nieśmiało, do południa było fajnie, po południu zachmurzenie się zwiększało, czasami polało deszczem, ze dwa razy dopadła nas burza, a ostatnie kilka dni to już typowa "lampa" gorąco tak, że w cieniu nie można było wytrzymać. Także nasz wypoczynek upływał pod znakiem poprawiającej się aury i plażowania korzystając z dobroci sucurajskich plaż. W planach mieliśmy dwie wycieczki: zwiedzanie Dubrownika, niestety pomysł upadł z uwagi na dzieci, które nie chciały się nigdzie ruszać, promu i odległości, a szkoda :( , oraz rejs statkiem na Korcule i tu sprawa również umarła z uwagi na brak chętnych (tylko nasza grupa się zgłosiła) było to podyktowane początkiem sezonu oraz lokalizacją (niestety Sucuraj nie należy do miasteczek obleganych przez turystów co im się nie dziwię).

Nie chcę Was zanudzać zdjęciami z plażowania, na początek miasteczko Sucuraj w różnych porach czasowych

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
burza nad Sucurajem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
otwarte morze :D :D :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.04.2010 07:51

To niebo zupełnie nie chorwackie. Chłopie, gdzie Ty trafiłeś... :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Spóźniona relacja Hvar-Sucuraj czerwiec 2009 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone