Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Splitska Sutivan Brac szukam apartamentów

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
Splitska Sutivan Brac szukam apartamentów

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 01.11.2010 21:01

Witam, poszukuję sprawdzonych apartamentów w miejscowości Sutivan lub Splitska. Wiem, wiem szukać i tak tez robię od dłuższego czasu bez efektów, mam jeden namiar (Gubić) ale nie odpowiadają :( Proszę więc znawców wyspy Brac o pomoc, pozdrawiam serdecznie, mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.11.2010 06:52

DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
dzięki

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 02.11.2010 12:15

Czytałem od dechcy do dechy w weekend, super relacja, oczywiście Agawa odpoczywa w moich ulubionych. Jedziemy w 4 rodziny 2x2+2 i 2x2+1 zastanawiam się nad trójkami, bo w Agawie chyba nie ma :( Jeżeli można to poprosił bym Cię o informcje o pobliskich plażach - to z racji dzieci. Mam jeszcze ten namiar na apartamenty Gubić ale nie mam odpowiedzi email, a żona nie dodzwoniła się i stąd poszukiwania.
Pozdrawiam serdecznie

Basia i Darek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.11.2010 12:50

Ja tylko pisałem od dechy do dechy(może kiedys przeczytam ;))...i na pewno o plażach tam było.Te najbliższe zresztą na tej samej stronie.
Basenik, jeśli dzieci nieduże,na pewno jest atutem.
Przy tak dużej ekipie ceny i warunki na pewno można negocjować a bedzie to o tyle łatwiejsze,że w języku polskim i łącząc się z Wegrami(UE)
Procentu od zachwalania nie mam,raczej tylko sentyment. ;)
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
dzęki wielkie

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 02.11.2010 16:56

Dzięki wielkie z pozdrowieniami od mojego pracownika i piłkarza Jastrzębia Bielszowice :)
artur77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 02.11.2010 20:57

apartamenty Agawa w Sutivan - po prostu bajka)
polecam gorąco :)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 02.11.2010 21:41

O Agawie wiemy już prawie wszystko ... natomiast Grma na forum jeszcze nieodkryta :)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :D
A co do Splitskiej ... to zupełnie inna bajka :wink:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 02.11.2010 23:45

mkm napisał(a):... natomiast Grma na forum jeszcze nieodkryta :)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :D

bo nie na kieszeń przeciętnego Kowalskiego :wink: Pozdrav

Sutivan
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link > Renata Ivanović > Villa ReniPOL > ???

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (apartamenty zaznaczone na mapie)

w żadnym nie byłem :oczko_usmiech:
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
dzięki

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 03.11.2010 11:22

Dziękuję za propozycje, hmm coś wybierzemy ... ale ogólna konkluzja jest taka, że albo w 2011 r. ceny apartamentów poszły w górę, albo wyspa Brać jest droższa od Hvaru czy choćby Peljesaca o klasycznym lądzie nie wspominając. Średnia cena za aparatament 2+2 to tutaj 65-70 E wydaje się sporo. W zaeszłym roku baaardzo przyjemny apartament na Hvar'ze 55 E, eee nie maarudzę już, wakacje raz w roku.
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 04.11.2010 10:26

Nie wiem czy rzeczywiście Brac taki drogi . Byłam w pierszej połowie sierpnia w miejscowości Postira na Bracu . Za 2 apartamenty dla 7 osób zapłaciłam 80 euro . Składały się na to : na tym samym pierwszym piętrze małe mieszkanko na 2 osoby z maleńką kuchenką i łazienką (dużą) i obok duże tj. 2 pokoje , kuchnia i łazienka i taras . Oprócz tych w budynku były jeszcze inne apartamenty . Do plaży bliziutko , do sklepów , knajpek też .
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Przed wyjazdem szukałam opinii o tej miejscowości na forum i niektóre nie były zbyt zachęcające . Wbrew temu co przeczytałam miejscowość bardzo mi się podobała , mimo małej plaży nie było w sezonie na niej tłoku , a atmosfera miasteczka nastrajała do licznych spacerów .
Więc , jeśli Sutivan jest droższy to może Postira ? Mam z Postiry mnóstwo zdjęć , na zachętę moge przesłać na maila .
Pozdrawiam Ewa
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
jeżeli można

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 04.11.2010 10:34

Dzięki za informację, jeżeli można poprosić o kilka fotek to będę wdzięczny, pozdrawiam.

Mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.11.2010 12:29

ewa-irena jest na dobrym tropie , z tym że , najlepiej jest na krańcach Postiry ... Czyli w grę wchodzą tylko zatoki Prvlja i Mala Lozna :D Lepiej jednak wybrać tą pierwszą , bo bliżej do Splitskiej :wink:
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
splitska

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 05.11.2010 12:42

Ech ta Splitska ... MKM widzę, że bardzo głęboko odcisnęła się w Twojej pamięci ... Przeszukje nadal dzielnie różne serwisy z apartamentami narazie bez efektów. Może Twoje doświadczenie będzie tutaj przydatne ? Pozdrawiam
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.11.2010 17:33

Moje doświadczenie podpowiada coś takiego ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ... znam dobrze tą zatokę ( Prvlja ) :D Dla dzieciaków super ... jest nawet kafejka na plaży :wink: Przeciwległy brzeg zatoczki już naturalny i tak ze 2km. , aż do Splitskiej ... Uwaga na golasów :!: ... Zbliżamy się powoli do Splitskiej :D
Pozdrav .
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
re

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 05.11.2010 20:18

No no zatoczka super ! Apartamenty ok w niezłej cenie, wszystko ok, tylko jedno pytanie ... czy ta plaża ma skrawki żwirkowe ? Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Splitska Sutivan Brac szukam apartamentów
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone