Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Splitska Sutivan Brac szukam apartamentów

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 01.12.2010 20:22

Jeszcze zobaczymy ... Jak będziesz grzeczny , to przyjdzie do Ciebie Mikołaj :wink:
... Ale na Hvarze też jest fajnie :D ...
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 01.12.2010 20:29

Że Hvar jest cool to ja wiem :) Majeczka w zeszłym roku poprowadziła za rączkę, zjeździliśmy wyspę i dla mnie bundesliga! Były propozycje powrotu do cud Ivana ale ostatecznie wymyśliliśmy, że trzeba jeszcze pare nowych miejsc zobaczyć. No i waham się pomiędzy Peljesacem - gdzie byłem kilka lat temu i nierodziewiczonym dla mnie Brac'iem. I tak szukam i szukam ..., a dodam, że moja rodzina i znajomi liczą, że znowu zawiozę ich do jakiejś perełki :) Pozdrav
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 02.12.2010 09:44

MKM, szukam i szukam, mam odzew narazie z

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

To dość daleko od morza sie wydaje, znasz to miejsce ? Pozdrawiam
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 02.12.2010 18:49

Znam ... ale najlepszy w Splitskiej jest Krni Rat :D
np. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Szembek
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 24.04.2009
Gdzie na Brač

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szembek » 21.03.2011 11:31

Kolego mkm - widać, że w temacie Wyspy Brač to wymiatasz i stałeś się na forum kopalnią wiedzy.
Oprócz Twojej generalnej konkluzji, że Brač jest piękny, poleciłbyś jakieś konkretne miejsce z grupy Sutivan, Supetar, Splitska, Postira, a może coś innego?

I pytanie dodatkowe - w pierwszej połowie lipca na Brač można walić w ciemno? Bo o ile na kontynencie mam z tym dobre doświadczenia (udawało się znaleźć super lokum w góra godzinkę), to ciekawy jestem jak to wygląda na tej wyspie o tej porze roku.
Z góry dziękuję za info.
bodzio1
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.05.2011
zdjęcia z Postiry

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodzio1 » 16.05.2011 17:34

Chętnie skorzystam ze zdjęć z Postiry które Ewa obiecała wysyłać na zachętę. oto mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
TIARUCHA
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.04.2012
pytanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) TIARUCHA » 18.04.2012 10:07

artur77 napisał(a):apartamenty Agawa w Sutivan - po prostu bajka)
polecam gorąco :)


Na jaki numer dzwoniłeś do Gubica?Czy były problemy z kontaktem?

pzdr
Milka55
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 27.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Milka55 » 02.02.2014 23:35

Witam,
jeśli ktoś ma namiary na apartament dla 4 osób w Splitskiej, byłabym bardzo wdzięczna. Po relacjach CROmaniaków zakochałam się w tej miejscowości.
Proszę o informacje na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Splitska Sutivan Brac szukam apartamentów - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone